Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 33 1 2 12 13 14 15 16 32 33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
bo kusi zagrac to ale z drugiej strony nie mam pewnosci co do czewy to jestem bardziej przekonany bo 2 razy w tym sezonie wygrali 3-1 z politechnika i mysle ze drugi mecze pod rzad taki slaby im sie nie przydarzy...bo ostatnio byl dramat a mimo to wygrali 3-2 z delecta...

bardziej sie obawiam skry bo maja duza przewage i nie wiem co myslec o zaksie bo troche rozniesli Fridri smile czy nie zlapali czasami formy a na poczatku roku juz prowadzili ze skra 2-0...oczywiscie w normalnych warunkach nie maja nic do powiedzenia ale czy skrze bedzie sie chcialo grac na 100% i czy zagra optymalny sklad ?

nie wiem czy nie zamienic skry na muszynianke...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
dla Muszyny bardzo wazny mecz, dla Zaksy/Wawy/Czewy tez wazne mecze, dla Skry nie bardzo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
niby tak, ale Muszyna moze byc podmeczona i za bardzo wpasc w hurraoptymizm po awansie do 6 LM smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wojtas jak widzisz nastepna kolejke ? bo chce soczystego singla

przypierdolic na Jastrzebie ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Fart po 1,50 warty gry ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
tak patrze ze fart wygral z olsztynem 3-0 i 3-1...takze siedzi im ta druzyna... jastrzebie wygralo w wieluniu 3-0 a w ostatniej kolejce przegrali 1-3...ale maja noz na gardle i musza wygrac spotkanie tylko ciekawe jak po LM zareaguja...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Amir jak mi powiesz kto do Legii w koncu przyjdzie to Ci napisze:p

maja jakas bombe czy tylko tak "strasza"? ten Ali warty kupna wedlug Ciebie?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
a co do Wegla po LM, to przeciez sa w tym rytmie sroda sobota caly czas, wiec watpie aby to jakos specjalnie odczuli

dzisiaj gralem w siate z prezesem i statystykiem Pamapolu, ojebalismy ich wiec nie sie nie dowiedzialem, ale jak na moje oko koniec dnia dziecka dla Wielunia, bez jaj zeby 4 in row zrobili grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Maja taka bombe jak Morientes , Wiltord i Bakayoko laugh Przestan

Beret z Miklasem to sa mega idioci. Walter przykrecil kurek wiec

pewnie tylko sloweniec na bok obrony i jakis bambo na atak ze

wzgledu na to ze Beret ma tam jakies '' kontakty '' laugh laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Zgdonie z porannymi zapowiedziami Dejan Kelhar uzgodnił warunki kontraktu z Legią i po zakończeniu obozu w Hiszpanii podpisze umowę z warszawskim klubem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wojtas piwo

Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
jeszcze testy medyczne musi przejsc, ale to nawet w Legii tylko formalnosc na szczescie tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Beret powiedzial Skorzy ze i tak nie bedzie transferow bo ma

oszlifowac Cabrala , Mezenge , Antolovica i Knezevica laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by ice18
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni.


Piątek/Sobota ma się Aliadiere pojawić.
Chociaż ORANGE SPORT Info czy jak ich zwał twierdzi , że napisał im smsa, że to nie prawda laugh

Jego dupa :
[img]http://4.bp.blogspot.com/_7QurwON3r94/SOdmx2fP95I/AAAAAAAAEgE/QKZgtNad0vE/s400/Leilani%2BDowding5.jpg0[/img]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Platini
Wojtas piwo

Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem grin

jak mozesz brac skoro juz nie podaje w dzialach tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Pojawi sie Aladierre laugh laugh laugh masz pewne tak jak El Moro i

Wiltord tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by ice18
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni.


Piątek/Sobota ma się Aliadiere pojawić.
Chociaż ORANGE SPORT Info czy jak ich zwał twierdzi , że napisał im smsa, że to nie prawda laugh

Jego dupa :
[img]http://4.bp.blogspot.com/_7QurwON3r94/SOdmx2fP95I/AAAAAAAAEgE/QKZgtNad0vE/s400/Leilani%2BDowding5.jpg0[/img]


2010/11 - bez klubu
2009/10 - 19 meczów, 4 gole (Championship)
2008/09 - 29 meczów, 2 gole (Premiership)
2007/08 - 29 meczów, 5 goli (Premiership)
2006/07 - 11 meczów, 0 goli (Premiership)
2005/06 - 14 meczów, 2 gole (Championsip)
2005/06 - 0 meczów, 0 golie (liga szkocka)
2005/06 - 7 meczów, 0 golie (Premiership)
2004/05 - 4 mecze, 0 goli (Premiership)
2003/04 - 10 meczów, 0 goli (Premiership)
2002/03 - 3 mecze, 1 gol (Premiership)
2001/02 - 1 mecz, 0 goli (Premiership)

lepiej chyba Rasiaka ;d

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Amir_Khan
Beret powiedzial Skorzy ze i tak nie bedzie transferow bo ma

oszlifowac Cabrala , Mezenge , Antolovica i Knezevica laugh laugh laugh

nie no nie powiem, ale na Cabrala i Knezevica liczę, najbardziej na Cabrala, bo moze fajnie pogrywac

ale najbardziej sie boje o Antolovica, oddaja wedlug mnie lepszego bramkarza na Ukraine, ciekawe czy to decyzja Dowhania i jego nos, czy to jakies wzgledy pozasportowe typu Mikals itp tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Platini
Wojtas piwo

Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem grin

jak mozesz brac skoro juz nie podaje w dzialach tongue
to gdzieś musisz podać tongue

Strona 14 z 33 1 2 12 13 14 15 16 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1