|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
bo kusi zagrac to ale z drugiej strony nie mam pewnosci co do czewy to jestem bardziej przekonany bo 2 razy w tym sezonie wygrali 3-1 z politechnika i mysle ze drugi mecze pod rzad taki slaby im sie nie przydarzy...bo ostatnio byl dramat a mimo to wygrali 3-2 z delecta... bardziej sie obawiam skry bo maja duza przewage i nie wiem co myslec o zaksie bo troche rozniesli Fridri  czy nie zlapali czasami formy a na poczatku roku juz prowadzili ze skra 2-0...oczywiscie w normalnych warunkach nie maja nic do powiedzenia ale czy skrze bedzie sie chcialo grac na 100% i czy zagra optymalny sklad ? nie wiem czy nie zamienic skry na muszynianke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dla Muszyny bardzo wazny mecz, dla Zaksy/Wawy/Czewy tez wazne mecze, dla Skry nie bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
niby tak, ale Muszyna moze byc podmeczona i za bardzo wpasc w hurraoptymizm po awansie do 6 LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wojtas jak widzisz nastepna kolejke ? bo chce soczystego singla
przypierdolic na Jastrzebie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
tak patrze ze fart wygral z olsztynem 3-0 i 3-1...takze siedzi im ta druzyna... jastrzebie wygralo w wieluniu 3-0 a w ostatniej kolejce przegrali 1-3...ale maja noz na gardle i musza wygrac spotkanie tylko ciekawe jak po LM zareaguja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Amir jak mi powiesz kto do Legii w koncu przyjdzie to Ci napisze:p
maja jakas bombe czy tylko tak "strasza"? ten Ali warty kupna wedlug Ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a co do Wegla po LM, to przeciez sa w tym rytmie sroda sobota caly czas, wiec watpie aby to jakos specjalnie odczuli dzisiaj gralem w siate z prezesem i statystykiem Pamapolu, ojebalismy ich wiec nie sie nie dowiedzialem, ale jak na moje oko koniec dnia dziecka dla Wielunia, bez jaj zeby 4 in row zrobili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Maja taka bombe jak Morientes , Wiltord i Bakayoko  Przestan Beret z Miklasem to sa mega idioci. Walter przykrecil kurek wiec pewnie tylko sloweniec na bok obrony i jakis bambo na atak ze wzgledu na to ze Beret ma tam jakies '' kontakty '' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Zgdonie z porannymi zapowiedziami Dejan Kelhar uzgodnił warunki kontraktu z Legią i po zakończeniu obozu w Hiszpanii podpisze umowę z warszawskim klubem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wojtas  Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
jeszcze testy medyczne musi przejsc, ale to nawet w Legii tylko formalnosc na szczescie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Beret powiedzial Skorzy ze i tak nie bedzie transferow bo ma oszlifowac Cabrala , Mezenge , Antolovica i Knezevica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni. Piątek/Sobota ma się Aliadiere pojawić. Chociaż ORANGE SPORT Info czy jak ich zwał twierdzi , że napisał im smsa, że to nie prawda  Jego dupa : [img]http://4.bp.blogspot.com/_7QurwON3r94/SOdmx2fP95I/AAAAAAAAEgE/QKZgtNad0vE/s400/Leilani%2BDowding5.jpg0[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wojtas  Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem  jak mozesz brac skoro juz nie podaje w dzialach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Pojawi sie Aladierre  masz pewne tak jak El Moro i Wiltord 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ciekawe kiedy będą w sprzedazy bilety na derby bo na Zylete pewnie rozejda sie gora 2 dni. Piątek/Sobota ma się Aliadiere pojawić. Chociaż ORANGE SPORT Info czy jak ich zwał twierdzi , że napisał im smsa, że to nie prawda  Jego dupa : [img]http://4.bp.blogspot.com/_7QurwON3r94/SOdmx2fP95I/AAAAAAAAEgE/QKZgtNad0vE/s400/Leilani%2BDowding5.jpg0[/img] 2010/11 - bez klubu 2009/10 - 19 meczów, 4 gole (Championship) 2008/09 - 29 meczów, 2 gole (Premiership) 2007/08 - 29 meczów, 5 goli (Premiership) 2006/07 - 11 meczów, 0 goli (Premiership) 2005/06 - 14 meczów, 2 gole (Championsip) 2005/06 - 0 meczów, 0 golie (liga szkocka) 2005/06 - 7 meczów, 0 golie (Premiership) 2004/05 - 4 mecze, 0 goli (Premiership) 2003/04 - 10 meczów, 0 goli (Premiership) 2002/03 - 3 mecze, 1 gol (Premiership) 2001/02 - 1 mecz, 0 goli (Premiership) lepiej chyba Rasiaka ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Beret powiedzial Skorzy ze i tak nie bedzie transferow bo ma oszlifowac Cabrala , Mezenge , Antolovica i Knezevica  nie no nie powiem, ale na Cabrala i Knezevica liczę, najbardziej na Cabrala, bo moze fajnie pogrywac ale najbardziej sie boje o Antolovica, oddaja wedlug mnie lepszego bramkarza na Ukraine, ciekawe czy to decyzja Dowhania i jego nos, czy to jakies wzgledy pozasportowe typu Mikals itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wojtas  Podaj co wg Ciebie peffy to wówczas zagram i dam Ci znać bo długi czas nic od Ciebie nie brałem  jak mozesz brac skoro juz nie podaje w dzialach  to gdzieś musisz podać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|