|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
oj Ali to ma byc bardziej pomocnik ofensywny, on ma robic zamieszanie, a nie strzelac bramki, bynajmniej ja go w takiej roli widze
patrzylem jego staty z Anglii i ma 12/80 w wykorzystanych dobrych sytuacjach strzeleckich, opisali go tak "z wielka latwoscia dochodzil do sytuacji strzeleckich, ale jeszcze z wieksza latwoscia je psul"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Beret by sciagnal Traore z Lechii a nie szrot sprowadzal jak Dino Drpica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ja polecam Wawa +1,5, jeszcze mozna w pinn 1,91 zlapac
do tego Wegiel, byl po @ 1,72 teraz juz spadek, ale moze pinn jakos wyzej jutro z tym wyjdzie
Wielun koniec szczescia, ostatnie dwa emcze z 0-2 na 3-2 powyciagali, koniec z tym, Wegiel po wygranej moze bardziej na luzie chyba podejsc i mysle, ze z troszke mniejsza presja, bo w koncu cos osiagneli w tym sezonie ograja gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
po sezonie przecinek ma byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Beret by sciagnal Traore z Lechii a nie szrot sprowadzal jak Dino Drpica  Drpic kiedys dobry grajek, a tutaj na testy juz z kontuzja przyjechal, nie wiem na co on liczyl szkoda ze tego Owsu nie wzieli, bo mysle ze z niego by cos bylo, ciekawe czy o kase nie poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wiadomo ze o kase. Walter przykrecil kurek z kasa i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ale ja mysle, ze za niego by dostali pare razy wiecej za jakis czas, mogli go brac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Drpic by się zdziwił jakby na urodziny kazali mu przynieść ciasteczka i pączki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dripic to juz wrak gracza. 30 lat na karku daj spokoj. Lepiej zeby
Knezevic gral.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Drpic pewnie juz zacieral rece na seks z zonką na srodku boiska na takim fajnym stadionie jak ma Legia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nivas jest niezla  ale i tak najlepsza Natalia Siwiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
dla mnie oprocz Vordojlaka to wszystkie inne to nie trafione transfery a po po nim najlepszy mezenga ;d , a najbardziej zawiodl mnie Manu, jedna chyba tylko asysta mial zadnych rajdow wrzutek itd. reszta nie grala wiec.. ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
polska WAGs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dla mnie oprocz Vordojlaka to wszystkie inne to nie trafione transfery a po po nim najlepszy mezenga ;d , a najbardziej zawiodl mnie Manu, jedna chyba tylko asysta mial zadnych rajdow wrzutek itd. reszta nie grala wiec.. ;] daj szanse Cabralowi, zobaczysz, ze sie rozegra chlopaka, teraz przy braku Iwanskiego bedzie on rzadzil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak mozna oceniac kogos po jednej rundzie ?
Cabral , Mezenga i Knezevic to sa zawodnicy o potencjale ktory
ich predysponuje do bycia gwiazdami tej ligi. Ra runda i caly
przepracowany oboz zimowy da odpowiedz na pytanie czy faktycznie
pokaza pelnie swojej mozliwosci. Jak nie to zegnaj Ł3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563 |
dla mnie oprocz Vordojlaka to wszystkie inne to nie trafione transfery a po po nim najlepszy mezenga ;d , a najbardziej zawiodl mnie Manu, jedna chyba tylko asysta mial zadnych rajdow wrzutek itd. reszta nie grala wiec.. ;] VRDOJLAK  Kibic z Marek i nie zna Naszych piłkarzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
wszystko jasne (10.02.2011 22:09:54) Drpić miał fantazję wydymać Owsu na stadionie i za to obaj polecieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Jak mozna oceniac kogos po jednej rundzie ?
Cabral , Mezenga i Knezevic to sa zawodnicy o potencjale ktory
ich predysponuje do bycia gwiazdami tej ligi. Ra runda i caly
przepracowany oboz zimowy da odpowiedz na pytanie czy faktycznie
pokaza pelnie swojej mozliwosci. Jak nie to zegnaj Ł3. niektorzy nie pokaza, bo polska kopana jest zbyt siłowa, polowanko na nozeczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Mimo wszystko dobry pilkarz sobie poradzi wszedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
piszę jak się wymawia a chyba tak ;-p na Legii teraz vip karnety do kupienia 15k ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|