|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
czyżby koniec ery Jerry'ego Sloan'a ? hmmmm.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Wczoraj Dirk zagrał ale niestety na strasznie słabym procencie i brakło do hc oby dziś było lepiej, Phoenix u218 + Boston o187
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
czyżby koniec ery Jerry'ego Sloan'a ? hmmmm..... w poniedziałek podpisał przedłużenie kontraktu o kolejny rok  poza tym nie jego wina, skład o wiele słabszy niż rok temu, ciężko było oczekiwać cudów a i tak wcześniej odnieśli kilka niespodziewanych zwycięstw
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Brator Ty chyba nie wiesz, że Sloan już się pożegnał z posadą : )
moim zdaniem jego wina.. fatalne posunięcia kadrowe i nie ma kim grać w centrum mormonów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Na dzisiaj over Rondo na 10,5 to jest prezent od Milenium tak jak wczoraj Demarcus C i linia 12,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
aha... no nie spojrzałem na newsy ale szok po prostu... poza tym czy podpisywanie kontraktów z zawodnikami to nie zadanie GM'a ? tyle lat w Utah i go Deron wygryzł....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
Boston i Suns wchodzi dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Biorac pod uwage to ze na lawce Bostonu bedzie siedzial chyba tylko Rivers i Nate to nie bardzo mi sie to widzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
no własnie wiec moze z drugiej strony upatruje ostre strzelanie, glownie lakers i over.
grasz cos z nba dzi noc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst kurs: 1,90 bet365 Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest  Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda! A teraz spać i pobudka o 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572 |
ja pogralem boston i under 47 1sza kwarta. Ja mysle ze juz w meczu z charlotte boston byl myslami przy tym meczu. Lawka jednak krotka, wiec to troche ryzyko, ale sie bedzie lepiej ogladalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572 |
no i walsnie dlateog mysle ze boston bedzie tez zwalnial gre..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst kurs: 1,90 bet365 Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest  Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda! A teraz spać i pobudka o 2  Gdzie potem można śledzić ile zawodnik w danym meczu ma asyst? idzie to obserwowac live czy tylko po meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Na nba.com wchodzisz w livescore konkretnego meczu i tam bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Na nba.com wchodzisz w livescore konkretnego meczu i tam bedzie. Dzięki, już ogarnąłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst kurs: 1,90 bet365 Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest  Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda! A teraz spać i pobudka o 2  Gdzie potem można śledzić ile zawodnik w danym meczu ma asyst? idzie to obserwowac live czy tylko po meczu? sledzic np mozesz tu: http://www.cbssports.com/nba/scoreboard , a co do obstawiania to chyba tylko opcja przed spotkaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
moim zdaniem jego wina.. fatalne posunięcia kadrowe i nie ma kim grać w centrum mormonów... nie jego wina że ma skąpego właściciela...a raczej syna właściciela, który przejął interes po zmarłym rok temu ojcu...widocznie nie mógł się z młodym dogadać, GM pewnie też nie pomagał, to i miał dość po 20+ latach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
nie jego wina że ma skąpego właściciela...a raczej syna właściciela, który przejął interes po zmarłym rok temu ojcu...widocznie nie mógł się z młodym dogadać, GM pewnie też nie pomagał, to i miał dość po 20+ latach możliwe, my sie zapewne tego nigdy nie dowiemy - możemy sie jedynie domyślać... chyba ze ktoś puści parę z ust ( w co wątpie ) nie wiem czy ktos potrzebuje to info, ale Billups ma dzisiaj zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Panowie macie moze streama do Lakers z polskim komentarzem ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|