|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Oj ciężko będzie z Robertą +4,5
szkoda ze Ana zaczynała od podania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
a propo cypryjczyka gracie??? zdecydowanie Ljuba jakies argumenty??? formy to zbytnio nie ma i chyba o dzialce bardziej mysli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak wczoraj grała Dokic? postawiłem na nią wczoraj for fun i weszlo po pięknym kursie i dziś kursiwo jeszcze lepsze, tylko czy warte ryzyka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ja gram Marcosa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Oj ciężko będzie z Robertą +4,5
szkoda ze Ana zaczynała od podania da rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Jeszcze nie wiem - adam.
Nie wiem również, czy Melo to wygra.
Wiem, że "logicznie" wygląda, Brazylijczyk w Brazylii, ale w ub. roku Brazylia nie wygrała, Melo padł w półfinale.
Jeszcze nie wiem, co z tym zrobię. wlasnie ja bym go pobral ale jesli ma pojsc w gore to lepiej poczekac z drugiej strony boje sie ze sie ludzie rzuca i spadnie kursik ...  nikt nie wie jak bedzie, w gore czy w dół, masz czuja, bierz i juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Oj ciężko będzie z Robertą +4,5
szkoda ze Ana zaczynała od podania a po czym wnosisz? skoro jest 2;2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
no mam nadzieje że da radę  Kvitova po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jak wczoraj grała Dokic? postawiłem na nią wczoraj for fun i weszlo po pięknym kursie i dziś kursiwo jeszcze lepsze, tylko czy warte ryzyka? zlayowac belgijke jak najbardziej, wczoraj pewne zwyciestwo Dokic, serwis trzymala, mecz caly czas pod kontrola
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ja gram Marcosa  sentyment robi swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
póki co Vinci ma bardzo dobry procent 1 serwisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ja gram Marcosa  sentyment robi swoje  Niekoniecznie  Zbyt często nie grywam spotkań z jego udziałem. Częściej już na porażki, które wspólnie ustalimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wlasnie ja bym go pobral ale jesli ma pojsc w gore to lepiej poczekac z drugiej strony boje sie ze sie ludzie rzuca i spadnie kursik ...  Na razie jest w miarę spokojnie. Niby lekko Dolgo, ale to raczej korekty, niż tendencje. Zapewne zaczną coś "rozprowadzać" dopiero po południu, chyba że ktoś jakieś info, puści w eter wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Oby Kvitova nie pomagała Belgijce jak wczoraj Klara  Powinno być dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ja gram Marcosa  sentyment robi swoje  Niekoniecznie  Zbyt często nie grywam spotkań z jego udziałem. Częściej już na porażki, które wspólnie ustalimy  i jak tu nie mowic o sympatii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Oby Kvitova nie pomagała Belgijce jak wczoraj Klara  Powinno być dobrze I przedwczoraj Vesnina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Marcos H2H, poki co dobrze i pewnie tu pogrywa, rozrzuci Lujebe, pogra katy i bedzie po nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak wczoraj grała Dokic? postawiłem na nią wczoraj for fun i weszlo po pięknym kursie i dziś kursiwo jeszcze lepsze, tylko czy warte ryzyka? zlayowac belgijke jak najbardziej, wczoraj pewne zwyciestwo Dokic, serwis trzymala, mecz caly czas pod kontrola no wlaśnie mi się wydaje że Dokić zlapała wysoką formę i Kim może mieć b.duże kłopoty w tym spotkaniu, liczę na jej przestoje w grze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
a propo cypryjczyka gracie??? zdecydowanie Ljuba jakies argumenty??? formy to zbytnio nie ma i chyba o dzialce bardziej mysli 1) hala czyli argument wiekszy za Ljuba 2) Ljuba to nie Lopez nie spuszy sie tak jak tamten i nie odda meczu 3) szanse 50-50 wiec lepiej grac Ljube 4) Ljuba nie robi tyle ue co Lopez a Cypryjczyk biega jak glupi do kazdej pilki wkoncu padnie ze zmeczenia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
jak wczoraj grała Dokic? postawiłem na nią wczoraj for fun i weszlo po pięknym kursie i dziś kursiwo jeszcze lepsze, tylko czy warte ryzyka? zlayowac belgijke jak najbardziej, wczoraj pewne zwyciestwo Dokic, serwis trzymala, mecz caly czas pod kontrola Dokic gra tu tak dobrze że ja nie widzialem że tak umie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|