|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
ma nadzieje, że nadwyżki nie dało się wypłacić tylko trzeba było obracać do końca?,bo jak można było to chyba się powieszę w lesie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
A ja się zarejestrowałem zrobiłem depozyt i koleś mi napisał, że nie moge wykorzystać bonusu bo już go kiedyś wykorzystałem mimo że nigdy tu nie grałem ani nie wpłacałem;o
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
A to jak w zodiac korzystałem to tu nie można??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Jednym pozwalaja a innym nie . To zalezy tylko od ich oceny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Wyjaśniam sprawę z supportem kazali poczekać mija juz 10 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
ja grałem w Zodiac i później wpłaciłem do Nostalgii i czekałem, aż się pojawi bonus, niestety się nie pojawił więc zagadałem na chacie i mi dopisał Rick, ale jeśli chodzi o korzystanie w innych bliźniaczych kasynach (casino rewards) to raczej można na 99% ponieważ ja mam jeszcze w 3 innych konta i w jednej z zakładek jest, ze mam do odebrania jeszcze w sumie 6000 pkt. z okazji tej promocji 1$+ 20$ do 09.2011
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
No ja dalej czekam aż mi support sprawdzi:| zaczyna mnie to irytować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
Musisz sie zalogowac www.casinorewards.com [ rewardsafftrack.eu] i punkty wymienic Mialem tez tam po zalogowaniu 5 ticketow roznych wartosci na Loterie Rewards Richies .Moze tez jakies macie .Warto sprawdzic ja miałem 11, trafiłeś coś:)? w ogóle ciekawe czy to jest coś podobnego jak duży lotek, że są nagrody za np. 3 trafione liczby, nie chce mi się wczytać regulamin na stronie, a tam zapewne jest wyjasnione
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
It can take up to 2 hours to complete & approve your bonus, but usually you’ll receive it faster. As soon as this bonus is ready for you, you’ll receive an email. Please keep in mind that the bonus will be credited into your separate Casino Rewards bonus account.
Długo to trwało, ale się udało:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Może mi to ktoś wytłumaczyć gdzie patrzeć ile obrotu i ile można maksymalnie wypłacić?? po otrzymaniu bonusu zamieniłem 2000 pkt na 20 $ mam obecnie 170$ ale nie widzę ile obrotu i co jak:D
Ps. Mam tak Bonus Point 2000 - Cashed in Points 2000 - Unused Point 0 - total Vip Points 2000 pomóżcie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
Może mi to ktoś wytłumaczyć gdzie patrzeć ile obrotu i ile można maksymalnie wypłacić?? po otrzymaniu bonusu zamieniłem 2000 pkt na 20 $ mam obecnie 170$ ale nie widzę ile obrotu i co jak:D
Ps. Mam tak Bonus Point 2000 - Cashed in Points 2000 - Unused Point 0 - total Vip Points 2000 pomóżcie:) miałem ten sam problem, chyba nie ma takiego czegoś jak w sieci RTG ze masz jak na tacy podane ile Ci pozostało do obrotu, ja sprawdzałem w historii gier -hehe miałem 1705 kręceń x 0.30$ i z kikanascie za inne,byłem blisko ale pozniej im blizej obrotu to nic nie dawało zacząłem zmieniac sloty, zwiekszac stawke i z ponad stówy zrobiło sie zero. powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Może mnie ktoś oświecić jak sie obraca ten bonus? Albo jak go wypłacić?
Wpłaciłem 1$ i dostałem 20 $... Chwile grałem i udało sie ugrać wiecej niż te 20.... Tylko nie wiem jak sprawdzić ile obrotu jeszcze lub co musze zrobić zeby wypłacic...
Mam info ze
Cash xxx bonus 20 ----- total: 20+xxx
A wiec to ponad bonus można wypłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188 |
Nie można, musisz obrócić 30 X bonusem, zanim cokolwiek wypłacisz. Po skończeniu obrotu, zniknie Ci kwota bonusowa, o obrót możesz spytać na live chacie  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
hmmm , a jeśli sie obróci to wyskoczy jakies okno ze już 'obrót zrobiony' czy samemu trzeba patrzyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Udało sie obrócić , pare ojro poszło na konto.. Zobaczymy czy coś dojdzie , bo na imie mam Tomasz a wiec jestem niewierny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka