Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 33 1 2 19 20 21 22 23 32 33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No skoro pierwszy raz na nich gram to muszą być ku temu solidne przesłanki tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ile daja na seta Zaksy ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
@1,42 unibet

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Warto wejsc grubiej na singlu Korver ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Proponuję lżej +1,5 seta smile

Jak ZAKSA ma wziąć seta to i spora szansa na dwa jest. Skra powinna wyjść rozluźniona do tego meczu, może jakieś rezerwy, a ZAKSA pojedzie na euforii.

Jest także alternatywny scenariusz - Skra bierze mecz 3-0 i wtedy wszelkie handi idą w pizdu. Uwzględniając kurs i ryzyko beta dużo bardziej racjonalne będzie +1,5 seta niższą stawką - takie moje zdanie.

ZAKSA +2,5 seta wyceniam na 6/10
+1,5 seta 4/10

a różnica w kursie zasadnicza (@1,42 do @2,20)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
linia 181,5 do zagrania powyżej w meczu ZAKSA-SKRA, dobry pomysł?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Wojtas dziękuje za sms piwo Jak widać ten pierwszy sms że bedzie 3-2 by starczył tongue graty smile

dziś Jaroslaw + Bydgoszczanki+Jastrzebie mocniej u mnie grane

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no to dzisiaj "DZIEWCZYNY" boks boks sam nie wiem co robie ale zaufam im, moze gdzies sie jakies objawy meskosci pojawia u nich !

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja troszke odmiennie niz Wy i twierdze, ze Skra straci max 1 seta ( choc i to watpliwe ) - rozpoczyna sie pokaz sily Skry i w takich meczach ta druzyna sobie nie "folguje", ZAKSA - co tu mowic, jest za mocna dla wielu ale za slaba na Skre - mam ostatnio troszke mniej czasu ale tak to dzisiaj czuje i widze i atakuje Skra -1.5 smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Węgiel + Skra 3-0

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Aktualnie set ZAKSY 1,15 w unibecie laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Cavior
Aktualnie set ZAKSY 1,15 w unibecie laugh

No to jakieś info może poszło o składach wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Moja lista życzeń na weekend (kolejność przypadkowa):

Węgiel
Węgiel -1,5
Łódź
ZAKSA +1,5
ZAKSA +2,5
Buhl
Muszyna
Pesaro
Tours
Poitiers
Aachen

boks grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Ja raczej nie grałbym Organiki Łódź. podobno nie przepadają siatkarki za trenerem Popikiem, a jeśli przegrają to ma polecieć, a na jego miejsce chcą by Łódź poprowadziła Gośka Niemczyk i ma poparcie wśród koleżanek z zespołu. nie wiadomo czy siatkarki nie będą się chciały pozbyć trenera. laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
"Po zwycięstwie nad Knack Roeselare i wywalczeniu w pięknym stylu awansu do trzeciej rundy Ligi Mistrzów, trener bełchatowskiej drużyny Jacek Nawrocki dał siatkarzom dzień wolny. Wszystko wskazuje na to, że Nawrocki da odpocząć kilku swoim graczom, którzy z pewnością odczuwają jeszcze skutki meczu z Knack. Pewnie szansę gry dostanie Jakub Novotny, który w barwach ZAKSY zdobywał nagrodę dla najlepszego siatkarza PlusLigi. W Bełchatowie jest zmiennikiem Mariusza Wlazłego, który w meczu z Knack wykonał 27 ataków oraz 19 zagrywek i ma prawo być zmęczony. Warto podkreślić, że w spotkaniu z mistrzem Belgii bełchatowianie mieli świetne statystyki - Wlazły atakował ze skutecznością 63 procent, a na 19 zagrywek popsuł tylko trzy, posyłając jednocześnie cztery asy. Równie skutecznie atakował też Bartosz Kurek."

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by _Korver_
Moja lista życzeń na weekend (kolejność przypadkowa):

Węgiel
Węgiel -1,5
Łódź
ZAKSA +1,5
ZAKSA +2,5
Buhl
Muszyna
Pesaro
Tours
Poitiers
Aachen

boks grin

thx Korver i powodzenia piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Wiadomo juz jakie dokładnie skłądy w meczu Zaksy ze Skrą?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Korver jaką masz stawke na mecz Aachen oraz Tours?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Sergio1
"Po zwycięstwie nad Knack Roeselare i wywalczeniu w pięknym stylu awansu do trzeciej rundy Ligi Mistrzów, trener bełchatowskiej drużyny Jacek Nawrocki dał siatkarzom dzień wolny. Wszystko wskazuje na to, że Nawrocki da odpocząć kilku swoim graczom, którzy z pewnością odczuwają jeszcze skutki meczu z Knack. Pewnie szansę gry dostanie Jakub Novotny, który w barwach ZAKSY zdobywał nagrodę dla najlepszego siatkarza PlusLigi. W Bełchatowie jest zmiennikiem Mariusza Wlazłego, który w meczu z Knack wykonał 27 ataków oraz 19 zagrywek i ma prawo być zmęczony. Warto podkreślić, że w spotkaniu z mistrzem Belgii bełchatowianie mieli świetne statystyki - Wlazły atakował ze skutecznością 63 procent, a na 19 zagrywek popsuł tylko trzy, posyłając jednocześnie cztery asy. Równie skutecznie atakował też Bartosz Kurek."

bardzo dobre info na które właśnie czekaliśmy wink

Odnośnie Łodzi grałem to wcześniej, zaraz po ukazaniu się kursów. Do dzisiaj moje przekonanie nieco spadło, aczkolwiek mam to nie za wysoką stawką (4/10), więc ewentualnie tragedii nie będzie.

Strona 21 z 33 1 2 19 20 21 22 23 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1