Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4453914 14/02/2011 17:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Witam,
nie znam się na tym a moze tutaj ktoś mi pomoże. potrzebuje wziąć szybki kredyt na kilka tysiecy złotych. zainteresowałem się mbankiem. czy ten kredyt online dostępny jest po jakis dlugim okresie?

czy ja dobrze wniioskuje: na rysunku pokazana jest kwota o ktora sie ubiegam 7.500zł. mam do spłaty po po 4 latach 8317zł tak?

[Linked Image] [img832.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]
prosze o nakierowanie mnie czy dobrze mysle.

Bonus: Unibet
qenius #4453962 14/02/2011 17:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Nie, rzeczywiscie splacisz gdzies okolo 11-12k wink

qenius #4453966 14/02/2011 17:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
jak to?

qenius #4453978 14/02/2011 17:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
tak to wink
Laczna wnioskowana kwota kredytu to nie jest to samo co laczna kwota do splaty wink Te cale 8317.13 to jest Twoja suma kredytu powiekszona o oplaty, prowizje i pewnie ubezpieczenie. Zrob symulacje kredytu na raty rowne i pomnoz rate przez ilosc miesiecy (48) i zobaczysz ile Ci wyjdzie.
A tak na chlopski rozum, 7,5k kredytu na 4 lata i splacasz raptem 10 % wiecej ? wink

qenius #4453996 14/02/2011 17:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
nie znam się - warto się było poradzić smile

qenius #4454842 15/02/2011 02:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
szykuje się jakaś forumowa peffka za siedem i pół kafla?

qenius #4454898 15/02/2011 02:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Ogólnie Mbank to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by kosa1964
Ogólnie Mbank to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt.

czemu ? ja ma tam konto i stałe wpływy to jest to dla niego jedna z lepszych opcji na rynku .

Co polecasz innego ? tylko nie mów ze PKO laugh

qenius #4455171 15/02/2011 04:13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
ale z tego co widac screenie sa to raty malejace, zadzwon do nch i spytaj

qenius #4455222 15/02/2011 04:29
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Wystarczy nacisnąć "symulacja spłat"

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Originally Posted by kosa1964
Ogólnie Mbank to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt.

znajdz mi inny bank ktory daje tak szybko i bez zbednych formalnosci kredyt z dosci niskim procentem?

qenius #4455280 15/02/2011 04:50
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
że szybko to fakt. Ja załatwiłem w mkiosku w 15 minut smile wróciłem do domu to kasa była na koncie. Na szczęscie już spłacony. 4500 na 18 miesiecy raty po 305 zł.

qenius #4455308 15/02/2011 05:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
ja zalatwialem przez Mlinie 5 min,szybka symulacja,zgoda przez telefon,kasa na koncie w 15min,umowa po 3 dniach pocztą.tak to teraz wygląda w MBANKU.

qenius #4455346 15/02/2011 05:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Zadalem sobie troche trudu i poszperalem w necie na roznych kalkulatorach i porownywarkach kredytow. Mbank jesli chodzi o koszta kredytu to nalezy do jednych z ... najdrozszych bankow wink No chyba ze mialem pecha i ciagle trafialem na sponsorowane dane wink

qenius #4455357 15/02/2011 05:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
to gdzie najlepiej wziąć kredyt by później dać dzidę?

qenius #4455362 15/02/2011 05:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
na kokosie;)

qenius #4455390 15/02/2011 05:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
w providencie wink

a tak powaznie, jak sie chce wziac kredyt i zaraz dac dzide to nie wazne gdzie wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kosa1964
Ogólnie Mbank to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt.

czemu ? ja ma tam konto i stałe wpływy to jest to dla niego jedna z lepszych opcji na rynku .

Co polecasz innego ? tylko nie mów ze PKO laugh

A co takiego złego jest w kredytach PKO ?
Mam eKonto w mBanku i non-stop oferują mi kredyty w 15 minut z lichwiarskim oprocentowaniem.
Mam również konto Aurum w PKO BP i tam mi oferują kredyt w 24 h i nie dość, że mam jedno z najniższych oprocentowań, to jeszcze mogę negocjować prowizję, która na starcie jest niższa niż w mBanku.
Tak więc mBankowi zdecydowanie mówię stop

mirasPL #4455643 15/02/2011 07:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Originally Posted by mirasPL
Originally Posted by kosa1964
Ogólnie Mbank to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o kredyt.

znajdz mi inny bank ktory daje tak szybko i bez zbednych formalnosci kredyt z dosci niskim procentem?

Tak jak pisali koledzy wyżej - procent mają jeden z najwyższych w Polsce.

To, że jest mało formalności i szybko, to nie znaczy że jest dobrze.

Teraz nie siedzę w tym, ale niedawno ciekawą ofertę miał BNP Paribas Fortis.

qenius #4457196 16/02/2011 01:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
bedziecie wszyscy w szoku, ale calkowicie popieram wypowiedz majnera grin

nic dodac, nic ujac piwo

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1