|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 118 |
Najlepsza Pizza tu http://www.mammamia.net.pl/dom/gfx/menu_pl.pdf ewentualnie w Al Dente na Kazimierzu porządne włoskie pizze na cienkim cieście, do syfu typu Banolli Da Grasso nie ma co porównywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
da grasso to straszny syf?  tak, ogólnie u nas ciężko to wszystko nazywać "pizza", ot takie zwykłe placki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
True. nie wiem dlaczego ludziom się nie chce kupić w sklepie gotowego ciasta, składników jakie komu pasują pokroić polać pomidorami i do pieca. zdrowiej, taniej, jeszcze zabawa jest. długo się nie czeka. my jak oglądamy z kolegami us open całą noc to zawsze frytki smażymy. w nocy na rozbudzenie ziemniaki pokroić, usmażyć cały gar zawsze jest śmiesznie. przynajmniej nikt nie klnie na przegrywającego z zapchaną gębą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Anfalst: czasem nie liczy sie zeby bylo taniej i w domu, czasem chodzi o sam fakt wyjscia ze znajomymi i cos zjesc ...jedzenie nie musi byc mega zdrowe i super extra kawior zeby byla dobra atmosfera pod piwko
jakby zawsze patrzec na taniej i zdrowo to bysmy siedzieli w domu i czasem tylko po amrchewke do ogrodka wychodzili
btw ...jest jeszcze w krk pizzeria Piccollo? tylko na zamowienie? w okolicach maisteczka AGH?
|
|
|
Link skopiowany do schowka