|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Wyszedłem z obiegu, którą polecacie? z dowozem na hutę, więc pewnie połowa odpada 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
www.pizzaportal.pl [ pizzaportal.pl] poczytaj komentarze i wybierzesz coś co do Ciebie dowozi podobno pizzeria boom gdzieś tam jeździ po hucie, ale nie wszędzie - za to zbiera dobre opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Ja jak bywam w Krk, to zawsze mam ochotę na Banolli. Choć ostatnio zamiast ręcznie wyrabiać z kulki ciasta placek, robią to maszyną  nie podobało mi się to, ale pizza się nic nie zmieniła w smaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Da grasso, da grasso i jeszcze raz da grasso  poza tym polecam sprobowac - http://aroma.cba.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
straszny syf tylko www.grizzo.pl [ grizzo.pl] o tym można mówić, że jest to pizza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ja jak bywam w Krk, to zawsze mam ochotę na Banolli. Choć ostatnio zamiast ręcznie wyrabiać z kulki ciasta placek, robią to maszyną  nie podobało mi się to, ale pizza się nic nie zmieniła w smaku  Dobra pizza , narzekać nie można. Tez bym wybierał raczej ich , chociaż dawno nigdzie po pizze nie dzwoniłem] Na N-H mają na bank gdzieś pizzerie jak pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Dla osob w ich zasiegu. Najlepsza w KRK FUN - Pizzeria [ pizzeriafun.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
na NH az taki przypal z tymi dostawami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ale mi jeblo po oczach tym zielonym, az sie wzdryglem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Kur ... przypomnieliście mi  17 lat temu w Krakowie, pizzeria się nazywała, New York Pizza, sprzedawali tam te takie trójkąciki pizzy z sznką lub pieczarkami o ile dobrze kojarzę, lokalizacja jak pamiętam obrzeża starówki, szło się tam chyba od strony hotelu Polonia  Do dziś pamiętam ten smak - a pizzerri pewnie już nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
ale mi jeblo po oczach tym zielonym, az sie wzdryglem   W pizzy nie liczy sie jak strona wyglada;p ale jak smakuje i tutaj mogę z czystym sumieniem polecić .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
-error]Kur ... przypomnieliście mi  17 lat temu w Krakowie, pizzeria się nazywała, New York Pizza, sprzedawali tam te takie trójkąciki pizzy z sznką lub pieczarkami o ile dobrze kojarzę, lokalizacja jak pamiętam obrzeża starówki, szło się tam chyba od strony hotelu Polonia  Do dziś pamiętam ten smak - a pizzerri pewnie już nie ma  W Radomiu tez była , tez jakies +/- 15 lat temu:) nie ma niestety juz a dobra byla;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Panowie ja was podziwiam, bo dla mnie pizza z Banolli jest ohydna. Cieniutkie ciasto i skladników trzeba szukac pod lupą. Ja metodą prób i błędów doszedłem do wniosku, że najlepsza jest pizza z franco: http://www.pizzeriafranco.pl/Szczególnie polecam pizzę Scudetto - kwadratową 60cm. Pyszne ciasto i mnóstwo składników w przystępnej cenie. Na Hutę oczywiście dowożą  Jak sprobujecie to przyznacie mi rację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
na NH az taki przypal z tymi dostawami ?  jaki przypal, Huta jest teraz bezpieczniejsza dzielnica od wielu winnych w Kraku,rozpie. .. mnie starodawne myslenie o Hucie.Ostatnio taki typ od siostry z pracy mowi ze jak jedzie tramwajem przez Hute to wyciaga sluchawki z uszu zeby na siebie nie zwracac uwagi bo zeby go nie okradli. Jak takie cos slysze to nie wiem czy sie smiac czy plakac hehe. Wracajac do tematu to Banoli ma spoko pizze (mialo na pewno kiedys) , i na os. Tysiac Lecia tez byla pizzeria i chyba nadal jest, chyba pizza jazz ale nie pamietam dokladnie, to tez dobra byla. dobra pizze maja tez w akademikach kolo os.Dywizjonu chyba Leoni czy Leon - dobra cena i dobra ogolnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heheh Leoni  przyjechalem do kraka po kilku latach i wyladowalem na srodku niczego czyli mistrzejowice wyciagam nawigacje i wpsuje wyszukiwanie knajp bo glozd sie wzmogl, wyszlo Leoni ..no to padlo na to bo brzmialo jak wloska knajpa:) a na miejscu sie okazala pizzeria studencka, miejsce jak to studenckie, obskurne i juz, ale pizza nie byla najgorsza, zwlaszcza na glodnego no ita cena ..19 zeta za 50cm pizze:) toz nie do pomyslenia w stolycy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
da grasso to straszny syf? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie rozumiem jak mozna jesc taki syf jak pizza  Choc z drugiej storny jak ide przez miasto to pizzerie pekaja w szwach. Wszyscy sie obzeraja. Znajoma z Krk twierdzi, ze najlepsza pizza jest w carlito i restauracji mamma mia. Nie maja dowozu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Nie rozumiem jak mozna jesc taki syf jak pizza  Choc z drugiej storny jak ide przez miasto to pizzerie pekaja w szwach. Wszyscy sie obzeraja. Znajoma z Krk twierdzi, ze najlepsza pizza jest w carlito i restauracji mamma mia. Nie maja dowozu. Czemu syf (oczywiscie nie mowimy o kaloriach) - same składniki które jadasz codziennie, ciasto też naturalne. 100x lepsze niż Chipsy, Bicmaci itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NIe jadam Chipsow i tego drugiego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jesli pizza to tylko domowa a to co tu jest w Pl to przeważnie nawet koło pizzy nie leżało. to samo kebab- nic mięsa więcej kapusty napchane do środka. typowe trash foody dla studencików na zapychacza. Choć nie da się ukryć, że czasami trzeba się poświęcić i taką pizzę zjeść z kimś.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|