Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4455876 15/02/2011 17:11
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Wyszedłem z obiegu, którą polecacie? z dowozem na hutę, więc pewnie połowa odpada grin

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
www.pizzaportal.pl [pizzaportal.pl]

poczytaj komentarze i wybierzesz coś co do Ciebie dowozi smile
podobno pizzeria boom gdzieś tam jeździ po hucie, ale nie wszędzie - za to zbiera dobre opinie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Ja jak bywam w Krk, to zawsze mam ochotę na Banolli. Choć ostatnio zamiast ręcznie wyrabiać z kulki ciasta placek, robią to maszyną laugh nie podobało mi się to, ale pizza się nic nie zmieniła w smaku smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Da grasso, da grasso i jeszcze raz da grasso smile

poza tym polecam sprobowac - http://aroma.cba.pl/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by Krystian
Da grasso, da grasso i jeszcze raz da grasso smile

poza tym polecam sprobowac - http://aroma.cba.pl/

straszny syf

tylko www.grizzo.pl [grizzo.pl] o tym można mówić, że jest to pizza smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Blazzz1
Ja jak bywam w Krk, to zawsze mam ochotę na Banolli. Choć ostatnio zamiast ręcznie wyrabiać z kulki ciasta placek, robią to maszyną laugh nie podobało mi się to, ale pizza się nic nie zmieniła w smaku smile
Dobra pizza , narzekać nie można.
Tez bym wybierał raczej ich , chociaż dawno nigdzie po pizze nie dzwoniłem]
Na N-H mają na bank gdzieś pizzerie jak pamiętam.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Dla osob w ich zasiegu. Najlepsza w KRK

FUN - Pizzeria [pizzeriafun.pl]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
na NH az taki przypal z tymi dostawami ? laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Synu
Dla osob w ich zasiegu. Najlepsza w KRK

FUN - Pizzeria [pizzeriafun.pl]


ale mi jeblo po oczach tym zielonym, az sie wzdryglem laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kur ... przypomnieliście mi smile
17 lat temu w Krakowie, pizzeria się nazywała, New York Pizza, sprzedawali tam te takie trójkąciki pizzy z sznką lub pieczarkami o ile dobrze kojarzę, lokalizacja jak pamiętam obrzeża starówki, szło się tam chyba od strony hotelu Polonia smile
Do dziś pamiętam ten smak - a pizzerri pewnie już nie ma wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by Self-Confident
Originally Posted by Synu
Dla osob w ich zasiegu. Najlepsza w KRK

FUN - Pizzeria [pizzeriafun.pl]


ale mi jeblo po oczach tym zielonym, az sie wzdryglem laugh

laugh

W pizzy nie liczy sie jak strona wyglada;p ale jak smakuje i tutaj mogę z czystym sumieniem polecić .

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Originally Posted by [T
-error]Kur ... przypomnieliście mi smile
17 lat temu w Krakowie, pizzeria się nazywała, New York Pizza, sprzedawali tam te takie trójkąciki pizzy z sznką lub pieczarkami o ile dobrze kojarzę, lokalizacja jak pamiętam obrzeża starówki, szło się tam chyba od strony hotelu Polonia smile
Do dziś pamiętam ten smak - a pizzerri pewnie już nie ma wink

W Radomiu tez była , tez jakies +/- 15 lat temu:) nie ma niestety juz a dobra byla;)

e24 #4458710 16/02/2011 17:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Panowie ja was podziwiam, bo dla mnie pizza z Banolli jest ohydna. Cieniutkie ciasto i skladników trzeba szukac pod lupą.

Ja metodą prób i błędów doszedłem do wniosku, że najlepsza jest pizza z franco: http://www.pizzeriafranco.pl/

Szczególnie polecam pizzę Scudetto - kwadratową 60cm. Pyszne ciasto i mnóstwo składników w przystępnej cenie. Na Hutę oczywiście dowożą wink Jak sprobujecie to przyznacie mi rację piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by lelu
na NH az taki przypal z tymi dostawami ? laugh

jaki przypal, Huta jest teraz bezpieczniejsza dzielnica od wielu winnych w Kraku,rozpie. .. mnie starodawne myslenie o Hucie.Ostatnio taki typ od siostry z pracy mowi ze jak jedzie tramwajem przez Hute to wyciaga sluchawki z uszu zeby na siebie nie zwracac uwagi bo zeby go nie okradli. Jak takie cos slysze to nie wiem czy sie smiac czy plakac hehe.

Wracajac do tematu to Banoli ma spoko pizze (mialo na pewno kiedys) , i na os. Tysiac Lecia tez byla pizzeria i chyba nadal jest, chyba pizza jazz ale nie pamietam dokladnie, to tez dobra byla.

dobra pizze maja tez w akademikach kolo os.Dywizjonu chyba Leoni czy Leon - dobra cena i dobra ogolnie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
heheh Leoni smile

przyjechalem do kraka po kilku latach i wyladowalem na srodku niczego czyli mistrzejowice

wyciagam nawigacje i wpsuje wyszukiwanie knajp bo glozd sie wzmogl, wyszlo Leoni ..no to padlo na to bo brzmialo jak wloska knajpa:)

a na miejscu sie okazala pizzeria studencka, miejsce jak to studenckie, obskurne i juz, ale pizza nie byla najgorsza, zwlaszcza na glodnego

no ita cena ..19 zeta za 50cm pizze:) toz nie do pomyslenia w stolycy

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by panKa$a
Originally Posted by Krystian
Da grasso, da grasso i jeszcze raz da grasso smile

poza tym polecam sprobowac - http://aroma.cba.pl/

straszny syf

da grasso to straszny syf? laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie rozumiem jak mozna jesc taki syf jak pizza puke

Choc z drugiej storny jak ide przez miasto to pizzerie pekaja w szwach. Wszyscy sie obzeraja.

Znajoma z Krk twierdzi, ze najlepsza pizza jest w carlito i restauracji mamma mia.
Nie maja dowozu.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by lupus
Nie rozumiem jak mozna jesc taki syf jak pizza puke

Choc z drugiej storny jak ide przez miasto to pizzerie pekaja w szwach. Wszyscy sie obzeraja.

Znajoma z Krk twierdzi, ze najlepsza pizza jest w carlito i restauracji mamma mia.
Nie maja dowozu.

Czemu syf (oczywiscie nie mowimy o kaloriach) - same składniki które jadasz codziennie, ciasto też naturalne. 100x lepsze niż Chipsy, Bicmaci itp

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
NIe jadam Chipsow i tego drugiego. wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
jesli pizza to tylko domowa a to co tu jest w Pl to przeważnie nawet koło pizzy nie leżało. to samo kebab- nic mięsa więcej kapusty napchane do środka. typowe trash foody dla studencików na zapychacza. Choć nie da się ukryć, że czasami trzeba się poświęcić i taką pizzę zjeść z kimś.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, forty, Lukasz111), 1,677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,846
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1