|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
Czy jest może jakiś program symulujący grę na giełdzie?? jestem zielony w tym temacie z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129 |
nie wiem czy o to Ci chodziło ale w giełdową gre mozesz grać na onecie : http://gra.onet.pl/gra/ niedawno chciałem sie zarejestrować ale jakoś wyszło ze jeszcze tego nie zrobiłem , ciekawe czy ktoś w to gra?? Jeśli tak to prosze coś opisać jak to blizej wygląda , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
ja troche na tym grywam ,to proste -robisz kupuj,wybierasz akcjie ,cene,ilosc i date do której mozesz kupic akcjie i jezeli ktos dal zlecenie przeciwne twojemu i warunki sie zgadzaja to masz kupione.Sprzedarxz wyglada podobnie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
ok dzieki o to mi chodzilo
|
|
|
Link skopiowany do schowka