1:00 -> Atlanta // Memphis 1:00 -> Atlanta // Memphis
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#445958 12/11/2005 00:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b]12.11.2005

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:00 -> Atlanta // Memphis

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:00 -> Washington // San Antonio

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:30 -> Miami // Charlotte

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:00 -> New Orlean/Oklahoma // Dallas

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:00 -> New Jersey // Houston

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:30 -> Chicago // Utah

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:30 -> Milwaukee // Indiana

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 3:00 -> Phoenix // Golden State

[color:"blue"]

czas polski "13.11.2005"

dużo pomocnych linków znajduje się na samej gorze TEMATU "US SPORTS"

Bonus: Unibet
#445959 12/11/2005 11:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
memphis -4 myse ze to bardzo pewny typ pod warunkiem ze atlanta nie odniesie 1 zwyciestwa.

dziekuje za uwage

#445960 12/11/2005 11:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Bardzo wczesny pierwszy typ... i nie wiem czy dobrze.. a o co chodzi? Ano o to ze bardzo prawdopodobny jest juz dzisiaj powrot McGrady'ego.. 8 dni temu nieladne zderzenie z Mingiem i nieladny upadek, lekarze mowia 3 tygodnie a Tracy jak najszybciej i byc moze juz dzis wroci.. I teraz pytanie czy buki juz o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie tak.. Uwazam handi na Nets -4 za niskie.. I nie czekam bo moze wzrosnac, jednak jesli bukmacherzy jeszcze nie wiedza a info sie potwierdzi ze McGrady wraca to wtedy moze nawet spasc.. Heh zamotalem ale mam nadzieje ze czaicie o co mi chodzi ;P

Ryzykuje juz teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rockets @ NJ Nets -4 2 @1,98 Pinnacle 4/10

g00niek's NBA 11-12 -5,548

Pozdrawiam
Dominik

#445961 12/11/2005 12:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Bardzo wczesny pierwszy typ... i nie wiem czy dobrze.. a o co chodzi? Ano o to ze bardzo prawdopodobny jest juz dzisiaj powrot McGrady'ego.. 8 dni temu nieladne zderzenie z Mingiem i nieladny upadek, lekarze mowia 3 tygodnie a Tracy jak najszybciej i byc moze juz dzis wroci.. I teraz pytanie czy buki juz o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie tak.. Uwazam handi na Nets -4 za niskie.. I nie czekam bo moze wzrosnac, jednak jesli bukmacherzy jeszcze nie wiedza a info sie potwierdzi ze McGrady wraca to wtedy moze nawet spasc.. Heh zamotalem ale mam nadzieje ze czaicie o co mi chodzi ;P

Ryzykuje juz teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rockets @ NJ Nets -4 2 @1,98 Pinnacle 4/10

g00niek's NBA 11-12 -5,548

Pozdrawiam
Dominik

Z tego co piszesz wynikałoby, że należy postawić w drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czyli +4 na HOU ....? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#445962 12/11/2005 12:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Makar nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sytuacja jest taka.. Uwazam handicap -4 za zbyt niski nawet jesli Tracy bedzie gral... Bez niego to jest "pewniak" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam wrazenie ze moze dzisiaj jednak zagrac znajac jego zacietosc, ale z drugiej strony sie narazac... na poczatku sezonu...

Ryzyko polega na tym, ze mysle iz buki wystawily ta linie z przekonaniem o wystapieniu McGrady'ego w ty meczu.. Jest to odwazna teza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli bylo inaczej to informacje naplywajace w ciagu dnia o jego wystepie beda sprawialy ze linia bedzie sie wahac.. Jesli moja teza sie sprawdzi to linia pojdzie do gory... Moze sie jednak zdarzyc calkowicie odwrotnie...

Chory jestem niestety, mam goraczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wiec moze moj tok myslenia tylko ja dzis bede rozumial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#445963 12/11/2005 12:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
g00niek ale bredzisz reczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Mnie w tym meczu zainteresował over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 173? jakas niska ta linia, orona Netsów dziurawa ale ofensywa poteżna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W rakietach tez zawodniczy ktorzy potrafia grac, glownie podkoszowi czyli ming i swift, bo tak mi sie zdaje ze bedzie wygladac sytuacja w tym spotkaniu - netsi punktują z dystansu a rakiety z pomalowanego i te co najmniej 174 oba timy uzbierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem, ze o houston sie mowi jako o jednej z lepiej broniacych druzyn ale wobec sily ofensywnej new jersey wydaje mi sie że pękną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#445964 12/11/2005 13:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jak dla mnie ostro przesadzony kurs na Pacers.

@1.87 biore za 5/10

Ze składu Pacers wypadł Tinsley, jednak nie jest to jakies kluczowe osłabienie. Indiana ma na tyle szeroki skład, że pod nieobecnosc pierwszego playmakera, byc moze szanse w pierwszej'5' dostanie Jasikavicius. Kozły po 3 sesnacyjncyh wygranych na poczatku sezonu, zostali sprowadzeni na ziemie przez wojowników z GS. Buki szanse obu zespołów oceniają mniej wiecej po 50%. Moim zdaniem zespol z Indianapolis ma duzo większe szanse na zwyciestwo w tym spotkaniu... przynajmniej 65%. Długa ławka, wyrównany skład, duża rywalizacja.. a jak wiadomo rywalizacja sprzyja postępowii rozwojowi poszczególnych zawdników. Pacers są moim kandydatem numer 2 na wschodzie ( po Pistons ) i wydaje mi sie ze potwierdzą moje przypuszczenia w tym spotkaniu. Po dobrym, równym, ciekawym pojednku wygra Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#445965 12/11/2005 13:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A ja wręcz przeciwnie. Jakoś dobrze przeczytało mi się gorączkowe przemyślenia g00nka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeżeli buki jeszcze o tym nie wiedzą, to faktycznie linia jest bardzo niska. Nawet jeżeli "T-Mac" powróci dzisiaj na parkiet, to moim zdaniem nie będzie w tak optymalnej formiem, żeby przeciwstawić się NJ.

Ja zagram troszke asekuracyjniej i zagram ML.

Houston - New Jersey 2
6/10

Pozdrawiam th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#445966 12/11/2005 14:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
A ja dzis tak:

Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies.....typ-under195.....kurs-1,76......Unibet.....

Jak dla mnie linia zdecydowanie za wysoka. Po pierwsze obie druzyny nie maja jakis blyskotliwych zawodnikow, po ktorych mozna sie spodziewac jakiegos olsniewajacego wystepu i ktoty moglby troche pomieszac plany. Po drugie obie druzyny staraja sie dlugo rozgrywac pilke. Bardzo malo zdobywja punktow po szybkich atakach a starja sie mozolnie ukladac atak pozycyjny. Zreszta w obu druzynach nie ma jakis specjlnych "zlodziei" bo kiedys fenomenalny w tej statystyce Eddie Jones jest cieniem zawodnika z wczesnaych lat 90 kiedy potrafil kresc sredno 3 pilki namecz. W kazdym badz razie dla przykladu napisze ze w ostatnich 3 meczach Atalanta zdobyla w sumie 9 pkt po szybkich atakach, natomiast Memphis 25 (lepiej ale tez bardzo daleko od idealu). Z kolei obie druzyny tracily duzo pkt o kontrach, Memphis chocby w jednym meczu z Cavs 21 czy Boston 18. Dlatego mysle, ze bedzie to mecz, w ktorym obie druzyny beda starannie konstruowac akacje, bedzie malo zybkich pilek i nie zdziwie sie jezeli zadna z druzyn nie przekroczy progu 85. A przy takiej lini zwycieska druzyna powinna uzyskac ladie ponad 100 pkt aby padl over.

New Jersey Nets - Houston Rockets.....typ-1.....kurs-1,51......Unibet.....

Mocno watpie, aby T-Mac dzis zagral ale jesli zagra to mecz moze okazac sie wyrownany. Ale jesli nie to Netsi pozra rakiety, bo to solidna druzyna i jezli nie bedzie na obwodzi w obronie kogos kto nadazy za szybka gra slynnego trojkatu to nie widze tu szans dla Houston. Jedynym solidnym zawodnikiem wydaja sie Ming, ael z nim NJ powinno sobie poradzic. Dlaczego? Faktycznie klasa zadny z centrow nie dorownuje Chinolowi, ale Marc Jackson i Krstic to dwoch typowych sredniakow i wchodzac czesto za siebie pwoinni sobie wspolnymi silami poradzic. A jk nie to zawsze jest mozliwe do popelnienia w sumie 11 fauli a Ming na lini osobistych jakims fenomenem nie jest. Dlatego uwazam ze wygra sila zlego na jednego i wlasciwie w tym momencie Rakiety pozostaj bez atutow.

#445967 12/11/2005 14:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Po wczorajszym, nie oszukujmy sie, dobrym dniu (Detroit, Phila, Sacramento), ten nie wyglada juz tak rozowo, choc...

"The Bucks are 47-20 all-time at home against the Pacers, winning eight of the last 10." Patrzac rowniez na ostatnie wyczyny Boguta, widze Bucksow jako faworytow. A ze moj ulubieniec - Zabielany87, odpuszczam typowanie na zwyciezce. Z drugiej strony, linia 208,5 wyglada na znacznie wygorowana. Buki zapewne sugerowaly sie wysokimi wynikami Milwaukee, ale chyba zapomnialy, jak skuteczna jest Indiana w defensywie. Ten typ wyglada baaardzo ladnie wedlug mnie, linia zapewne zacznie spadac, a ja poczekam na Wasze komentarze w tej sprawie.

Rowniez ladnie wyglada linia w meczu Sunsow z Golden State. 217? Nie za duzo? W przedsezonowym meczu padly wyniki mocne underowe: 96-108 (Sunsi na wyjezdzie) oraz 97-92 u siebie. Czemu dzis mialoby byc inaczej? Linie 217 GS przekroczylo tylko w spotkaniu z Atlanta (pogrom) oraz bylo bliskie temu w starciu z Sacramento (99-114). Sacramento w tym sezonie mocno overowe, moze nawet bardziej niz Phoenix. "The Warriors have dropped 16 of their last 19 visits to Phoenix." A wiec, poza u/o, wygrana gospodarzy jak najbardziej mozliwa.

Dalas - New Orleans. "The Mavericks have not lost to the Hornets since a 104-99 defeat at Charlotte on Nov. 17, 1999. Dallas was dominant in sweeping four games from New Orleans a season ago, outscoring the Hornets by an average of 11 points per game." I wszystko jasne, do tego coraz lepsza forma Dirka. New Orleans - czas pokazac swoje miejsce w szeregu (choc dzieki Wam za $ w meczu z Sacramento:)).

Wstrzymalbym sie z typowaniem na San Antonio, Washington to rzeczywiscie swietna ekipa, dobrze radzila sobie rowniez przed sezonem, pokonujac u siebie Spursow 95-91, a na dokladke: "LAST MEETING: Feb. 9; Wizards, 95-87. At Washington, Jamison had 35 points and 11 rebounds as the Wizards salvaged a tie in the season series."

Memphis at Atlanta - raczej 1, ale z Hawks nigdy nic nie wiadomo...
Charlotte at Miami - zbyt niski kurs na gospodarzy, zbyt duze ryzyko, brak Shaqa, slabe wyniki ostatnio, no i przegrana z Charlotte przed sezonem
Houston at New Jersey - handi na Houston? 4 z rzedu porazka wydaje mi sie malo realna
Utah at Chicaco - z dala od takich spotkan !:)

Glowne typy na dzis:
- Under 208,5 Indiany
- Under 217 Sunsow
- Dallas

#445968 12/11/2005 14:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Witam

wybrałem dzisiaj 4 mecze który wydają mi najpewniejsze.

New Jersey &#8211; Houston @1.51

Zacznijmy od tego że w dzisiejszym meczu jest możliwy powrót T-maca, dla mnie raczej nie wchodzi jego obecność w tym meczu, za duże ryzyko odnowienia się kontuzji, trzeba jeszcze wspomnieć że to dopiero początek sezonu i jeśli nawet jak dzisiaj przegrają to nic się nie stanie w przeciwieństwie odnowienia się kontuzji jego.
Nawet z nim składzie w roli faworyta stawiam Netsów, którzy mają najsilniejszy obwód ligi, do tego trzeba dodać atut własnej Sali, na której zawodnicy spisują się bardzo dobrze.

Na pewno można zagrać spred ujemny na NJ którzy po porażce w Indianie będą chcieli odnieść zwycięstwo..

Jeśli się potwierdzi że T-Mac nie zagra kurs szybko spadnie.

Miami &#8211; Charlotte @1.2

Miami jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa, gra u siebie co jest atutem, skład mają dobry nawet bez Shaqa który jeszcze nie zagra, co tu dużo mówić powinno być łatwe przekonujące zwycięstwo Heat przecież mają jedną z najgorszych ekip w NBA. Na pewno Bobki nie podadzą się tak łatwo i będą walczyć, ale w tym meczu korzystnego rezultatu nie osiągną. Przecież o sile Heat stanowią tacy zawodnicy jak Wade, Walker czy Jason Williams to są zawodnicy z najwyższej półki, nie można tego powiedzieć o zespole Bobcats którzy takiego zawodnika nie posiadają.

Atlanta &#8211; Memphis @1.6

Jedna z najsłabszych ekip po raz kolejny się spotka z aspirującą ekipą o walke PO. Na razie przeciwko Atlancie mi wychodzi bo mają bilans 0-5 i nic się nie zanosi aby go poprawi bo przyjeżdża ekipa Misków która poległa w Cleveland i będzie się bardzo chciała zamazać smak wysokiej porażki. Miśki w tym sezonie grają bardzo przyzwoicie i stawiają najmocniejszym trudne warunki, ich bilans to 3-3 i po dzisiejszym meczu powinien wyglądać 4-3.
Kurs na pewno zachęca do puszczenia za wiekszą gotówke tego meczu.


Phoenix &#8211; GS @1.42

Słońca na razie spisuja się przeciętnie, maja bilans 2-3, przegrali u siebie już dwa mecze, po bardzo zaciętym meczu z Dallas którzy ulegli po 2 OT, oglądałem ten mecz i nie powinien się tak skończyć, prowadzili chyba 17pkt w 4 kwarcie a zdołali przegrać mecz. Bez Amare gra układa się przeciętnie, Nash próbuje wziąć ciężar gry na siebie, w sumie to mu się to udaje ale partnerzy za mało go wspierają. Oczywiście potencjał mają ogromny ale jakoś ta drużyna nie może naskoczyć i nie możesz wygrywać mecz za meczem.
Golden bilans bardzo dobry 4-2, 2 mecze wygrane z NY małą ilością punktową ale ważne że zwycięstwa, w zespole dobrze się spisują zawodnicy pierwszej piątki.
Na pierwszy rzut oka mecz bardzo operowy, ale granica 215 też bardzo wysoka, więc odpuszczam granie tego i zagram na zwycięstwo słońc. Którzy mam nadzieje że wygrają pierwszy raz u siebie.

#445969 12/11/2005 14:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
Zgadzam sięz Buczym w 100% co do argumentów postawienia na NJN i dodam jeszcze, że dlaczego zespół nie moe doznać czwartej i piątej i szóstej i siódmej porażki z rzędu? Jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie? Detroit ma ile z rzędu wygranych i jak narazie nie zaprzestają na tylu tylko dążą do dobrej gry i zgrania się na tyle żeby być w tym roku najlepszym. Jeżeli dodać do tego kontuzje czołowego gracza zespołu to sytuacja staje się bardziej skomplikowana a i tak w tym przypadku jeżeli wyjdzie na parkiet TMG to rakiety będą mieli spore kłopty żeby ograć NJN.

#445970 12/11/2005 17:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Piomil, oj uwazaj bo mimo ze jestem chory to na Bemowo moge wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Linia na NJ spadla jednak.. w Pinnacle obecnie -3,5... czy to znaczy ze Tracy jednak zagra? mysle ze buki popelniaja tutaj blad, ale... ich strata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kilka osob pisalo juz o underze w meczu Indiany z Milwaukee.. i ja sie z tym zgadzam, linia przesadzona i spada.. W historii meczow miedzy tymi teamami padalo czesto nawet ponizej 200 punktow.. wiec 206,5...

typ #2 Pacers @ Milwaukee under 206,5 @1,926 Pinnacle 3/10

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#445971 12/11/2005 17:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
From Houston Chronicle:

"Just eight days after Tracy McGrady had to be helped out of the Toyota Center practice gym and a week after the Rockets announced he would be out for three weeks, McGrady could be cleared to play tonight against the New Jersey Nets.
McGrady went through extensive workouts Thursday at Miami and reported no difficulties with his back Friday morning before going through another session of running and shooting drills Friday night.
He was sore after the Rockets' flight from Miami and traffic-stalled, hour-long bus ride from the airport, but that was not considered indicative of any lingering back problems.
"We're going to keep him as questionable until after shootaround," Rockets trainer Keith Jones said. "He'll go through a normal shootaround, with some extra rehab stuff.
"We're hoping (McGrady will play). If he's feeling good and has done everything today and tomorrow, we'll let him go. Tracy wants to play. He's been pushing since Tuesday and Wednesday, saying he would play (Thursday in Miami). He just was not where we wanted him to be yet."


Przepraszam, że po anglikańsku, ale tłumaczyć mi się nie chce. Chyba podstawy każdemu wystarczą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#445972 12/11/2005 17:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
Piomil, oj uwazaj bo mimo ze jestem chory to na Bemowo moge wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Linia na NJ spadla jednak.. w Pinnacle obecnie -3,5... czy to znaczy ze Tracy jednak zagra? mysle ze buki popelniaja tutaj blad, ale... ich strata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kilka osob pisalo juz o underze w meczu Indiany z Milwaukee.. i ja sie z tym zgadzam, linia przesadzona i spada.. W historii meczow miedzy tymi teamami padalo czesto nawet ponizej 200 punktow.. wiec 206,5...

typ #2 Pacers @ Milwaukee under 206,5 @1,926 Pinnacle 3/10

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Widze, że gorączka sprzyja Ci w wybieraniu meczy. Miejmy nadzieje, że tak będzie w praktyce.

U niektórych bukmacherów linia utrzymuje się na poziomie 208 pkt. Hmmm... chyba warte zagranie

Kolejna wysoka linia w meczu GS - Pheonix u/o 215. Na początku sezonu wiele osób uważało, że lini tej Pheonix nie przeskoczy, było odwrotnie. Teraz utrzymują respekt i nie widze oblężenia na to spotkanie. Obydwie drużyny zdobywają dużo punktów w meczach. Myśle, że w konfrontacji pomiędzy sobą końcowy wynik będzie underowy.

Pheonix - GS under 215 3/10 (matchbook)

Pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#445973 12/11/2005 18:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
zwroce tylko uwage, ze wczoraj, we wszystkich 10 meczach wygrywali faworyci (a przynajmniej biorac za kryterium kursy bukmcherskie); dlatego dzisiaj - jak sadze - niespodzianki niewykluczone

#445974 12/11/2005 18:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
From Houston Chronicle:

"Just eight days after Tracy McGrady had to be helped out of the Toyota Center practice gym and a week after the Rockets announced he would be out for three weeks, McGrady could be cleared to play tonight against the New Jersey Nets.
McGrady went through extensive workouts Thursday at Miami and reported no difficulties with his back Friday morning before going through another session of running and shooting drills Friday night.
He was sore after the Rockets' flight from Miami and traffic-stalled, hour-long bus ride from the airport, but that was not considered indicative of any lingering back problems.
"We're going to keep him as questionable until after shootaround," Rockets trainer Keith Jones said. "He'll go through a normal shootaround, with some extra rehab stuff.
"We're hoping (McGrady will play). If he's feeling good and has done everything today and tomorrow, we'll let him go. Tracy wants to play. He's been pushing since Tuesday and Wednesday, saying he would play (Thursday in Miami). He just was not where we wanted him to be yet."


Przepraszam, że po anglikańsku, ale tłumaczyć mi się nie chce. Chyba podstawy każdemu wystarczą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Skoro T-mac raczej zagra bardzo ciekawa jest linia w tym meczu U/O 173,5 . Myślę, że spokojnie oba zespoły ją przekroczą.

Pozdrawiam.

#445975 12/11/2005 18:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Makar chciałem tylko napomnieć, że T-Mac nie jest w szczytowej formi i na pewno nie zagra całego mecz. Linia jak najbardziej do przeskoczenia nawet bez udziału Tracy`ego.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#445976 12/11/2005 18:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Pido nie rozumiem Cie. Widzisz w Kozłach faworyta... czyli dajesz im więcej niż 50% ... kurs masz w większości buków powyżej @2... czyli idealne okoliczności. Ja napisałem, że gram Pacers... i Ty odpuszczasz.

Aż tak się liczysz z moim zdaniem ? Miło mi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Z całym szacunkiem do Ciebie, gdybym ja widział w kims faworyta..Ty napisałbyś coś odmiennego, a kurs bylby w granicach @2 ja bym zagrał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oprócz Pacers na dzisiaj zagrałem...

Suns @1.45 --> 0-3 u siebie ? Wystarczy !!?? Potencjał w tym zespole spory, zatem przyszedl czas na 1 zwyciestwo u siebie.

SA @1.55 --> Wash wczoraj zmiotło z powierzchni Ziemii Ponaddzwiękowców. wygrana w okolicach 40 punktów to miazga. SA to jednak nie jest Sonics. Mistrzowie NBA...porażke już zaliczyli... zatem teraz systematycznie muszą odrabiać straty do Pistons.

NJN @1.50 --> Pomimo tego, że mam przeczucie, iż rakiety ten mecz wygrają zagrałem na Netsów. Przed sezonem zalożyłem sobie, że czesto na moich kuponach beda sie pojawaily zespoly pistons, pacers i nets i narazie tego sie trzymam. Jezeli T-Mac dzisiaj nie zagra to spodziewam sie dosc pewnego zwyciestwa gospodarzy. W przeciwnym wypadku... wszystko jest mozliwe... obym nie żałował.

To 3 typki drugoplanowe. Typ Nocy --> Pacer$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445977 12/11/2005 20:02
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Witam !
Mam nadzieje, że dzisiejsza ,, gorączka sobotniej nocy " pomoże, niektórym w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ( Przyznam się, że skorzystałem z jedneggo typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Moim typem na dzisiejszą noc jest under 215 w Phoenix, które tak jak wspomniał Zabielany87 nie wygrało jeszcze u sibie meczu. Głównym powodem tego była słaba gra ekipy " Słońc ", którzy przegrywali czwarte kwarty np. : z Dallas 4 kwarta 27 -16, czy z Detroit 37 - 22. Myśle, że kluczem do zwycięstwa słońc będzie postawienie w końcu na obrone. Na przeciwko siebie staną dzisiaj Nash z Davisem, Marion z Murphym, Richardson z Bellem i w tym ostatnim pojedynku drużyna " Wojowników " ma nieznaczną przewage.

Na 10 spotkań rozgrywanych pomiędzy sobą over 215 padł 2 razy , ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Golden State 127 - 119, ale w tedy grał jeszcze Amare Stoudemire.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1