|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Witam. Wiem że aby wypłacić z fonbetu trzeba do nich wyslac skan ich jakeigoś druczku, akrty i np. dowodu osobistego. Mam pytanie co, do tego druczku od nich: 1.Jeśli mam kartę z mBnaku to w miesjcu Bank Emittent wpisać BRE Bank? 2.Kwotę, którą wpisuję to kwota maksymalnego, wykonanego przeze mnie depozytu w przyszłosci, czy co? 3.Co mam wpisać w polu Authorisation date?
Wiem, że dla niektórych są to banalne pytania, lecz chciałbym aby potem nie było żadnych problemów.
pozdrawiam chuligan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
może ktoś wrzucić linka do tego buka? dzięki z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
To patalachy - do tej pory nie rozliczyli mi wygranego kuponu z soboty.
Zawsze opozniaja ale tym razem przesadzili. :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
Jak ktos gral dzisiaj tenis Mathieu - portas to radze sprawdzic kupony - Ruscy uwazaja ze wygral portas 2:1 a na www.atptour.com [ atptour.com] wygral mMthieu 2:1.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ten buk wogóle prowadzi jakąś mailową,lub telefoniczną obsługę?
Chciałbym do nich wpłacić via moneybookers, ale nawet nie znam ich adresu e-mail, a pozatym najpierw na niego napiszę do nich list żeby sporawdzić jak traktują potencjalnych klientów...
Muszę odzyskać login i hasło, bo zapomniałem. Mając tam konto od roku jakoś nie zdecydowałem się na wpłatę wcześniej.
Potrzebny mi ich e-mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Przecież masz to podane jak wół na ich głównej stronie http://www.fonbet.info/eng/fonaddress.htm Wysłanie posta z pytaniem na to forum było chyba bardziej skomplikowane, niż odkrycie tego :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]Przecież masz to podane jak wół na ich głównej stronie http://www.fonbet.info/eng/fonaddress.htm Wysłanie posta z pytaniem na to forum było chyba bardziej skomplikowane, niż odkrycie tego :rolleyes: [/qb] Dzięki za Twój wysiłek:) Mam nadzieję, że tylko Fonbet na tym straci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym podatkiem 20%? Na przykład mamy kurs 1.5 i gramy za 10 euro. I normalnie za 10 euro dostaniemy 15. Czyli wygrana jest 5 euro. Czy w Fonbecie podatek 20% liczymy od tych 5 euro? (czyli wygrywamy za 10 euro 14). A może tak jak np. w Profie odliczamy podatek od kursu i na tym przykładzie za 10 euro dostaniemy tylko 12? (1.5 X 0.8 = 1.2)?
Z góry dzięki za odpowiedź i sorry za głupie pytanie. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym podatkiem 20%? Na przykład mamy kurs 1.5 i gramy za 10 euro. I normalnie za 10 euro dostaniemy 15. Czyli wygrana jest 5 euro. Czy w Fonbecie podatek 20% liczymy od tych 5 euro? (czyli wygrywamy za 10 euro 14). A może tak jak np. w Profie odliczamy podatek od kursu i na tym przykładzie za 10 euro dostaniemy tylko 12? (1.5 X 0.8 = 1.2)?
Z góry dzięki za odpowiedź i sorry za głupie pytanie. pozdrawiam[/qb] Hehe, langak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Dzięki Qwerty za wyczerpującą odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Fonbet zaczął obsługiwać Netellera. Wypłaty na Neteller obciążone są 2% prowizją. Ale wpłaty za to darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Langak - qwerty sobie jaja robił, w Fonbecie nie ma żadnego podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Dzięki Don za oświecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dla Qwerty'ego też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - za to że udało Ci się mnie nabrać
W takim razie jeżeli nie mają podatku to chyba założę u nich konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Komu niedawno udało się wpłacić do nich VE Inteligo? Podobno uwzględniają tę kartę, ale mi się nie udaje nią wpłacić. Napisałem do nich maila czy akceptują, odpowiedzieli, że tak. A na moje pytanie dlaczego w takim razie nie udaje mi sie dokonać depozytu stwierdzili, że transakcję blokuje mój bank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czy tylko mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
czy dobrze wyczytałem w regulaminie iż minimalna stawka singla to 2 dolce? troche wysoka w porównaniu z innymi bukami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał gryzonko: [qb]czy dobrze wyczytałem w regulaminie iż minimalna stawka singla to 2 dolce? troche wysoka w porównaniu z innymi bukami[/qb] I limity troszke niskie w porownaniu z innymi bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka