Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#44608 11/09/2003 22:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Witam.
Wiem że aby wypłacić z fonbetu trzeba do nich wyslac skan ich jakeigoś druczku, akrty i np. dowodu osobistego.
Mam pytanie co, do tego druczku od nich:
1.Jeśli mam kartę z mBnaku to w miesjcu Bank Emittent wpisać BRE Bank?
2.Kwotę, którą wpisuję to kwota maksymalnego, wykonanego przeze mnie depozytu w przyszłosci, czy co?
3.Co mam wpisać w polu Authorisation date?

Wiem, że dla niektórych są to banalne pytania, lecz chciałbym aby potem nie było żadnych problemów.

pozdrawiam
chuligan

Bonus: Unibet
#44609 12/09/2003 03:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
może ktoś wrzucić linka do tego buka?
dzięki z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#44610 12/09/2003 03:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#44611 16/09/2003 02:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
To patalachy - do tej pory nie rozliczyli mi wygranego kuponu z soboty.

Zawsze opozniaja ale tym razem przesadzili. :eek: :eek: :eek:

#44612 24/09/2003 00:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Jak ktos gral dzisiaj tenis Mathieu - portas to radze sprawdzic kupony - Ruscy uwazaja ze wygral portas 2:1 a na www.atptour.com [atptour.com] wygral mMthieu 2:1.

#44613 08/10/2003 17:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ten buk wogóle prowadzi jakąś mailową,lub telefoniczną obsługę?

Chciałbym do nich wpłacić via moneybookers, ale nawet nie znam ich adresu e-mail, a pozatym najpierw na niego napiszę do nich list żeby sporawdzić jak traktują potencjalnych klientów...

Muszę odzyskać login i hasło, bo zapomniałem.
Mając tam konto od roku jakoś nie zdecydowałem się na wpłatę wcześniej.

Potrzebny mi ich e-mail

#44614 08/10/2003 19:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Przecież masz to podane jak wół na ich głównej stronie http://www.fonbet.info/eng/fonaddress.htm

Wysłanie posta z pytaniem na to forum było chyba bardziej skomplikowane, niż odkrycie tego :rolleyes:

#44615 08/10/2003 19:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]Przecież masz to podane jak wół na ich głównej stronie http://www.fonbet.info/eng/fonaddress.htm

Wysłanie posta z pytaniem na to forum było chyba bardziej skomplikowane, niż odkrycie tego :rolleyes: [/qb]
Dzięki za Twój wysiłek:)

Mam nadzieję, że tylko Fonbet na tym straci...

#44616 09/10/2003 03:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym podatkiem 20%?
Na przykład mamy kurs 1.5 i gramy za 10 euro. I normalnie za 10 euro dostaniemy 15. Czyli wygrana jest 5 euro. Czy w Fonbecie podatek 20% liczymy od tych 5 euro? (czyli wygrywamy za 10 euro 14). A może tak jak np. w Profie odliczamy podatek od kursu i na tym przykładzie za 10 euro dostaniemy tylko 12? (1.5 X 0.8 = 1.2)?

Z góry dzięki za odpowiedź i sorry za głupie pytanie.
pozdrawiam

#44617 09/10/2003 06:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym podatkiem 20%?
Na przykład mamy kurs 1.5 i gramy za 10 euro. I normalnie za 10 euro dostaniemy 15. Czyli wygrana jest 5 euro. Czy w Fonbecie podatek 20% liczymy od tych 5 euro? (czyli wygrywamy za 10 euro 14). A może tak jak np. w Profie odliczamy podatek od kursu i na tym przykładzie za 10 euro dostaniemy tylko 12? (1.5 X 0.8 = 1.2)?

Z góry dzięki za odpowiedź i sorry za głupie pytanie.
pozdrawiam[/qb]
Hehe, langak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#44618 10/10/2003 04:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Dzięki Qwerty za wyczerpującą odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#44619 10/10/2003 05:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Fonbet zaczął obsługiwać Netellera. Wypłaty na Neteller obciążone są 2% prowizją. Ale wpłaty za to darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Langak - qwerty sobie jaja robił, w Fonbecie nie ma żadnego podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#44620 10/10/2003 17:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Dzięki Don za oświecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dla Qwerty'ego też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - za to że udało Ci się mnie nabrać

W takim razie jeżeli nie mają podatku to chyba założę u nich konto.

#44621 14/10/2003 02:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Komu niedawno udało się wpłacić do nich VE Inteligo? Podobno uwzględniają tę kartę, ale mi się nie udaje nią wpłacić. Napisałem do nich maila czy akceptują, odpowiedzieli, że tak. A na moje pytanie dlaczego w takim razie nie udaje mi sie dokonać depozytu stwierdzili, że transakcję blokuje mój bank.

#44622 04/11/2003 21:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Czy tylko mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#44623 18/11/2003 22:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
czy dobrze wyczytałem w regulaminie iż minimalna stawka singla to 2 dolce?
troche wysoka w porównaniu z innymi bukami

#44624 18/11/2003 22:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]czy dobrze wyczytałem w regulaminie iż minimalna stawka singla to 2 dolce?
troche wysoka w porównaniu z innymi bukami[/qb]
I limity troszke niskie w porownaniu z innymi bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1