Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#446668 12/11/2005 16:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Przyszlo mi do glowy cos takiego.

Przykładowo na GAMEBOOKERS NHL mozna obstawiac 2-drogowo
Na np. EXPEKCIE NHL mozna obstawiac 3- drogowo.
U tego pierwszego bukmachera sa bardzo niskie kursy na faworytów ze wzgledu na to ze wliczana jest tez dogrywka itd natomiast u bukmach. u ktorych mozna obstawiac 3 - drogowo te kursy sa wyzsze.
korzystajac z roznicy kursow mozna sklecic powiedzmy prawie surebeta. przyklad:

Ottawa - Buffalo 1,45 - 4,80

kurs na 1 z EXPEKTA na 2 z GB

Korzystajac z kalkuratora do surebetów

wyliczyc mozna 11,36% zysku "niezaleznie" od wyniku.
Tzn prawie niezaleznie poniewaz mamy pecha jak powiedzmy Ottawa wygra po dogrywce. Patrzac na NHL niezbyt czesto zdarzaja sie dogrywki.

Ma sens granie w taki sposób czy nie bardzo ?? Prosze o wypowiedzi.

Bonus: Unibet
#446669 12/11/2005 16:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Nie znam sie na nhl ale jako tako znam sie na matematyce; przy tym tzw 'surebecie', grajac plaska stawka, w 11 meczach kore w ten sposob obstawiasz, 10 musisz zakonczyc sie bez dogrywki abys mial z tego zysk;

jak napialem, nie znam sie na nhl, wiec sam odpowiedz sobie na pytanie, czy - przecietnie - trudno trafic 1 remis na 11 spotkan;

chyba ze wymyslisz jakis inny sposob stawkowania, jakas progresje lub cos innego, chociaz ja sam dostaje wysypki na slowo progresja;
podobniez zreszta na slowa gamebookers i expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tak czy owak, powodzenia

pozdrawiam
grey

#446670 12/11/2005 17:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Powiem tak dogrywka moze byc byle w dogrywce nie wygrala druzyna na która jest nizszy kurs (w przykładzie
Ottawa).
Moze ktos podpowie wlasnie jakis dobry sposób stawkowania przy tej metodzie gry, albo jak ominac remis i wygrana faworyta po dogrywce

#446671 12/11/2005 18:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Zawsze możesz obstawić np w Expekcie podwójną szansę (12). Kursy na poziomie 1,15 - 1,2. Zysk większy (15 - 20%), ryzyko takie same. Nie polecam tego sposobu gry, OT w NHL zdarzają się na tyle często, że nic nie zarobisz. Lepiej chyba grać progresję na OT.

#446672 12/11/2005 18:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
jesli uwazasz ze dogrywki są rzadko, to graj poprostu 12 /w przypadku tego meczu kusr 1.15/, a wyjdzie ci nawet lepiej bo zysk 15% zamiast 11 ..

#446673 12/11/2005 18:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
sorx, nie zauwazylem tego posta powyzej

#446674 12/11/2005 18:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
znów marża.

#446675 12/11/2005 18:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Z tym 1 2 na expekcie to nie do konca tak, bo w moim przypadku niechciany wynik to zwyciestwo po dogrywce druzyny na ktora byl nizszy kurs.
pasowaloby to przetestowac
PS to byl przyklad w ktorym zysk wyniosl nieco powyzej 11%, pewnie znalazly by sie przyklady z wiekszym zyskiem

#446676 12/11/2005 19:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Ma sens granie w taki sposób czy nie bardzo ?? Prosze o wypowiedzi.


Nie ma sensu takie granie. Wtopa.

Jeśli już chcesz grać w ten sposób, to spróbuj zagrać coś takiego:

(przykład NFL)

Buffalo (-7.5) - Kansas 3.54
Buffalo - Kansas (-3.5) 2.91

równomierny 59.71% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polecam to w MLB.
Można też sie tak pobawić w NBA, ale NHL nie widze sensu.
Ogólnie grać to raczej rekreacyjnie, albo jakaś fajnie rozłozona progresja może by weszła.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, rafal08, aker, betowiec), 1,073 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,201
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1