|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
no jak nic dzis przemawia wszystko za tym ze raonic polknie rybke  DW 2-1 ronic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
no jak nic dzis przemawia wszystko za tym ze raonic polknie rybke  Nie no chyba juz nie, kibicuje bardzo Miloszowi myslalem ze jego boom bedzie na trawniku ale moja prognoza wybuchal za szybko o jakies pol roku. No ale kiedys musi wtopic i to chyba bedzie z Rybka bo jak nie to jeszcze tutaj ogra DP lub ARoda ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
no jak nic dzis przemawia wszystko za tym ze raonic polknie rybke  ciezki mecz wkoncu rywal na rownym poziomie ... jak dla mnie over gemowy do gry ... ale na win Kanadyjczyka bym sie nie skusil...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zverev 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
no jak nic dzis przemawia wszystko za tym ze raonic polknie rybke  co przemawia ? maraton który gra ? tak wlasnie ten maraton ktory gra jest mlody silny solidny i gra jak nakrecony...a Fish hhmmm narazie nic szczegolnego nie pokazal przeciwnikow mial kiepskich procz Sama ktory tez nie jest w formie...a Roanic - Verdasco, Stepanek... mysle ze wygra mlodzian po 3 setowym boje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
tez o nich mysle :):)ale te andersony cholera je wie bo tutaj dobrze im idzie...chyba zaryzykuje Strzelbe shelby w snookera  zamiast tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
jak gral wczoraj Cilic? Juzny zajebiscie poki co, chyba nie odpuci przed dubajem gdzie broni finalu z przed roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
no jak nic dzis przemawia wszystko za tym ze raonic polknie rybke  co przemawia ? maraton który gra ? tak wlasnie ten maraton ktory gra jest mlody silny solidny i gra jak nakrecony...a Fish hhmmm narazie nic szczegolnego nie pokazal przeciwnikow mial kiepskich procz Sama ktory tez nie jest w formie...a Roanic - Verdasco, Stepanek... mysle ze wygra mlodzian po 3 setowym boje  Desco dno bez formy ... a Radek przegral tylko dzieki wlasnej glupocie ... Min 1 Amerykanin bedzie w finale ... a jesli wygra dzis Milos to i w finale walnie Rodda a nie wierze by to bylo mozliwe by na przelomie 2tyg on wzial i 250 i 500 to juz beda zaduze jaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Dobrze ze Fortuna i sen zabezpieczylo mnie przed Marczenką
Mecz o 8:00, Fortuna otwarta od 8:30 no i troche dluzej spalem niz bym sie ogarnal i polecial postawic na Ukrainca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
jak gral wczoraj Cilic? Juzny zajebiscie poki co, chyba nie odpuci przed dubajem gdzie broni finalu z przed roku a nie broni przypadkiem 1/2 ? Cilic wygral bo Tomek odpuscil ew mecz ... ogladal co prawda urywkami ale bylo widac ze sie kompletnie nie przyklada ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
tez o nich mysle :):)ale te andersony cholera je wie bo tutaj dobrze im idzie...chyba zaryzykuje Strzelbe shelby w snookera  zamiast tego A Butoracom, to niby źle idzie ? Każdy ryzykuje za Swoje - Zohan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
jak gral wczoraj Cilic? Juzny zajebiscie poki co, chyba nie odpuci przed dubajem gdzie broni finalu z przed roku a nie broni przypadkiem 1/2 ? Cilic wygral bo Tomek odpuscil ew mecz ... ogladal co prawda urywkami ale bylo widac ze sie kompletnie nie przyklada ... Juzny przegral w finale z djokiem 5-7 7-5 3-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Zverev i Zakopalova  ma ktoś Order of Play do Doha ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dobra już mam Jovanovski szybki  bo Klarita ma wchodzić już
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Ilhan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
wozniacki z jankovic na eurosporcie bd graly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Eurosport 2 Wozniacki po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 97 |
macie jakis livescore do Ilhana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
macie jakis livescore do Ilhana? http://www.protennislive.com
|
|
|
Link skopiowany do schowka