|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Finlandia vs Słowenia 1  Norwegia vs Szwecja 1  @ 1.90 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Finlandia win @ 1.93 3/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Jutro sztafety pań,a to składy-przypominam ,pierwsze 2 zmiany styl klasyczny [Linked Image] [ img688.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Ktoś widzi szansę na nawiązanie walki z Norweżkami przez Finki lub Szwedki?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Na razie podobają mi sie Japonki w parze z Naszymi @1.93,dwie sztafety biegły w tym sezonie i dwukrotnie Azjatki górą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Ktoś widzi szansę na nawiązanie walki z Norweżkami przez Finki lub Szwedki? "Astma Team",nie ma co ruszac,rozpatrujmy pozostałe konfiguracje ,czyli miejsca od 2 w dół
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Na razie podobają mi sie Japonki w parze z Naszymi @1.93,dwie sztafety biegły w tym sezonie i dwukrotnie Azjatki górą Kowalczyk na pewno biegła? bo to meritum typu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Po krótkiej analizie zdecydowałem się zagrać kolejkę na Holmenkollen w toto-mixie: Norwegia win @1.2 Szwecja [email protected]Finlandia [email protected]Niemcy-Rosja [email protected]STAWKA: 1000 PLN, ZAKŁADANA WYGRANA: 2100 PLN; Przewaga skandynawek bezdyskusyjna, nikt nie ma tak wyrównanych składów, żeby mógł przynajmniej pomyśleć o walce, kolega forty wkleił składy na tę sztafetę i każdy zdroworozsądkowy nie odważy się postawić inną drużynę na pudle. Finki z Szwedkami o srebro - niestety Norweżki robią różnicę, a dokładnie Marit Bjoergen, którą doskonale znamy. Oprócz swoich możliwości ma przewagę nad Kalla i Lahteenmaki na pewno wypoczęte nie - tym, że wczoraj odpuściła sztafetę sprintu i jest wypoczęta. Odnośnie Niemek to dla mnie dziewczyny walczą dziś z Włoszkami o 4 miejsce (pogram lekko po kursie @2.7), Rosjanki tutaj bardzo słabe, porównując składy - tylko kataklizm mógłby sprawić, że powalczą z Niemkami. Pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
U mnie dzisiaj poszło tak Germany - Russia Poland - Japan Sweden - Italy ako 3.13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
U mnie dzisiaj poszło tak Germany - Russia Poland - Japan Sweden - Italy ako 3.13  Niestety japonki nie ogarnęły polek(Justyny) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Petter Northug - Marcus Hellner 1 1,25 Vincent Vittoz - Ivan Babikov 2 1,74 Sjur Røthe - Tero Similä 1 1,40 Kursy ogólnie 3,04  ,trasa trudna ,vittoz po chorobie jakos nie potrafi się podniesc. Rothe niezle wypadł w łaczony, tam pokonał fina o 1.5min Petter to Petter
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
oprócz powyzszego, podobają mi sie takie pary,-które zagram w róznych dublowych kombinacjach
Alex Harvey - Ilia Chernousov 1 @1.60 Tord Asle Gjerdalen - Ivan Babikov 2 @ 1.65 Roland Clara - Maurice Manificat 1 @ 1.57 Ilia Chernousov - Sergei Dolidovich 2 @1.95 Fischer - Livers 1 @1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
jeszcze taki dubel z unibetu poszedł
Piller-Cottrer, P-Manificat, M 1 @ 1.52 + Harvey -Cologna 1 @1.60.
kanadyjczyk nie po to odpuscił sztafete ,aby dzis być statystą,Dario wydaje się być bez formy tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180 |
forty, a może Petter wygra? Sądząc po kursach na zwycięstwo jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego biegu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
forty, a może Petter wygra? Sądząc po kursach na zwycięstwo jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego biegu  Gosc jest urodzony do takich biegów,tez mysle ,że wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Całkiem miłe rozstrzygniecia w 50km.Niestety nie dane mi było oglądanie tej rywalizacji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|