Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Finlandia vs Słowenia 1 boks
Norwegia vs Szwecja 1 boks
@ 1.90
3/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Finlandia win @ 1.93
3/10 boks

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Jutro sztafety pań,a to składy-przypominam ,pierwsze 2 zmiany styl klasyczny
[Linked Image] [img688.imageshack.us]


Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Ktoś widzi szansę na nawiązanie walki z Norweżkami przez Finki lub Szwedki?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Na razie podobają mi sie Japonki w parze z Naszymi @1.93,dwie sztafety biegły w tym sezonie i dwukrotnie Azjatki górą

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Ktoś widzi szansę na nawiązanie walki z Norweżkami przez Finki lub Szwedki?

"Astma Team",nie ma co ruszac,rozpatrujmy pozostałe konfiguracje ,czyli miejsca od 2 w dół

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by forty
Na razie podobają mi sie Japonki w parze z Naszymi @1.93,dwie sztafety biegły w tym sezonie i dwukrotnie Azjatki górą
Kowalczyk na pewno biegła? bo to meritum typu wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Biegla

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Po krótkiej analizie zdecydowałem się zagrać kolejkę na Holmenkollen w toto-mixie:

Norwegia win @1.2
Szwecja [email protected]
Finlandia [email protected]
Niemcy-Rosja [email protected]

STAWKA: 1000 PLN, ZAKŁADANA WYGRANA: 2100 PLN;

Przewaga skandynawek bezdyskusyjna, nikt nie ma tak wyrównanych składów, żeby mógł przynajmniej pomyśleć o walce, kolega forty wkleił składy na tę sztafetę i każdy zdroworozsądkowy nie odważy się postawić inną drużynę na pudle. Finki z Szwedkami o srebro - niestety Norweżki robią różnicę, a dokładnie Marit Bjoergen, którą doskonale znamy. Oprócz swoich możliwości ma przewagę nad Kalla i Lahteenmaki na pewno wypoczęte nie - tym, że wczoraj odpuściła sztafetę sprintu i jest wypoczęta. Odnośnie Niemek to dla mnie dziewczyny walczą dziś z Włoszkami o 4 miejsce (pogram lekko po kursie @2.7), Rosjanki tutaj bardzo słabe, porównując składy - tylko kataklizm mógłby sprawić, że powalczą z Niemkami.

Pozdrawiam,


Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
U mnie dzisiaj poszło tak smile

Germany - Russia
Poland - Japan
Sweden - Italy

ako 3.13

balwan1 boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by gen.Franco
U mnie dzisiaj poszło tak smile

Germany - Russia
Poland - Japan
Sweden - Italy

ako 3.13

balwan1 boks

Niestety japonki nie ogarnęły polek(Justyny) smirk

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Petter Northug - Marcus Hellner
1
1,25

Vincent Vittoz - Ivan Babikov
2
1,74

Sjur Røthe - Tero Similä
1
1,40

Kursy ogólnie 3,04 boks boks boks,trasa trudna ,vittoz po chorobie jakos nie potrafi się podniesc.

Rothe niezle wypadł w łaczony, tam pokonał fina o 1.5min

Petter to Petter

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
oprócz powyzszego, podobają mi sie takie pary,-które zagram w róznych dublowych kombinacjach

Alex Harvey - Ilia Chernousov 1 @1.60
Tord Asle Gjerdalen - Ivan Babikov 2 @ 1.65
Roland Clara - Maurice Manificat 1 @ 1.57
Ilia Chernousov - Sergei Dolidovich 2 @1.95
Fischer - Livers 1 @1.55

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
jeszcze taki dubel z unibetu poszedł

Piller-Cottrer, P-Manificat, M 1 @ 1.52 + Harvey -Cologna 1 @1.60.

kanadyjczyk nie po to odpuscił sztafete ,aby dzis być statystą,Dario wydaje się być bez formy tutaj







Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
forty, a może Petter wygra? Sądząc po kursach na zwycięstwo jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego biegu smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by Arod
forty, a może Petter wygra? Sądząc po kursach na zwycięstwo jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego biegu smile

Gosc jest urodzony do takich biegów,tez mysle ,że wygra

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Całkiem miłe rozstrzygniecia w 50km.Niestety nie dane mi było oglądanie tej rywalizacji.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1