|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Cayman mylisz się  Zagrane dwugrodowo (było), na zielone już zaznaczone zwrot  Jak się wkleja kupony? Było trzydrogowo: Kursy: 2.15-6.75-1.96 więc coś kręcisz  Gdybym kręcił nie podawałbym typów przed  Wątpię aby buk pomylił się na moją korzyść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Łoszzzzz ty kerwwaaaaaa! Korekszyn  Szacun Cayman i sorka za zamieszanie, trzeba było wypłacać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Chętnie będę pokazywał każdy jak ktoś podpowie (nawet na pw) jak to się robi. Już kiedyś prosiłem, ale bez odzewu. Z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Chętnie będę pokazywał każdy jak ktoś podpowie (nawet na pw) jak to się robi. Już kiedyś prosiłem, ale bez odzewu. Z góry dzięki  ja CI napiszę tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
[Linked Image] [ img64.imageshack.us] Sam grałem -1 tam i mam na czerwono, więc skoro ja mam pudło to i Ty masz pudło, bo w tym handicapie niestety wszedł X  Także nie kręć na drugi raz bo oboje wiemy jak było  Niestety dziś nie ograliśmy buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
wojbest co w tym zabawnego? to raczej ja powinienem piać z Twojej wtopy Craksy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
bierzesz otwierasz na necie kupon u buka  robisz print screen (na klawiaturze) otiwerasz painta, wklejasz do painta, zapisujesz zdjęcie na dysk, otiwerasz stronę ifotos.pl, wrywasz zdjecie z dysku , i majac link co CI strona wygeneruje  wklejasz link na forum między [img] tu link [/img] TYLE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
podpisuje się pod tym co Wojbest napisał -> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Miałeś rację dlatego przeprosiłem i przyznałem się do błędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wojbest co w tym zabawnego? to raczej ja powinienem piać z Twojej wtopy Craksy  z tego się śmieje  nie szukaj zwady
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
bierzesz otwierasz na necie kupon u buka  robisz print screen (na klawiaturze) otiwerasz painta, wklejasz do painta, zapisujesz zdjęcie na dysk, otiwerasz stronę ifotos.pl, wrywasz zdjecie z dysku , i majac link co CI strona wygeneruje  wklejasz link na forum między [img] tu link [/img] TYLE  dziękuję, zaraz pokombinuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
JKHHHHHHH! Dziś były jaja i była walka....
Kosa pokazał dziś to o czym mówiłem, jedyna bramka to niefartowne przecięcie podania przez naszych i de fakto samobójcza bramka....
Emocje, nerwy ostra walka naszych (do tego walka z sędzią który nie wie jak gwizdać uwolnienia i kary - sorry ale poziom tej ligi dzięki temu jest jeszcze niższy, a 4 sędziów to już przesada) i mamy przedłużenie jakichś tam emocji.
Pozdro... Kosa dziękujemy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
VASTERAS  ratujcie dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
JKHHHHHHH! Dziś były jaja i była walka....
Kosa pokazał dziś to o czym mówiłem, jedyna bramka to niefartowne przecięcie podania przez naszych i de fakto samobójcza bramka....
Emocje, nerwy ostra walka naszych (do tego walka z sędzią który nie wie jak gwizdać uwolnienia i kary - sorry ale poziom tej ligi dzięki temu jest jeszcze niższy, a 4 sędziów to już przesada) i mamy przedłużenie jakichś tam emocji.
Pozdro... Kosa dziękujemy ! Dzięki za relację !  pijemy dziś Wasze zdrowie  ciekawe jak jutro ? I skoro mówisz że to dzięki Kosowskiemu taki wynik, to gratki i brawa dla niego !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
hehehe  cieszymy się z Twoich wygranych, wklej dzisiejsze zakłady na janów w handi (0-1) i na time of 1st goal ktory podawałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
VASTERAS  ratujcie dzień 2222222222222222-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|