|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
obejrzałem teraz tę sytuację Radwańskiej, no ja jej się nie dziwie, że się kłóciła, ale to chyba nie wina sędziego tylko idiotycznych przepisów ..... wlasnie .. dlaczego nie bylo powtorzenia tylko punkt dla Safarowj ?.... bo Aga wzięła challenga i nie miała racji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
obejrzałem teraz tę sytuację Radwańskiej, no ja jej się nie dziwie, że się kłóciła, ale to chyba nie wina sędziego tylko idiotycznych przepisów ..... wlasnie .. dlaczego nie bylo powtorzenia tylko punkt dla Safarowj ?.... bo przepisy są idiotyczne, ponieważ pani sędzia liniowa krzyknęła "korekszyn" to piłka wg zasad jest uznana jako dobra, a cała sytuacja z challengem wygląda wg przepisów tak jakby nie było żadnego okrzyku "out" a Aga sama przerwała akcję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Cudowny dzień , lecz już skończony  Gulbis 1,50  Gasquet 1,87  Mayer 1,77  Norman\Granollers under 2 set 1,90  fuks bo w 2 strone  Janowicz +3,5 1,90  Viola under 1,90  Kuznetsov under 1,90  Bojana 1,60  Bartoli 1,90  Safarova +5,5 1,90  Petrova 1,49  Chan\Zheng 1,30  Gojnea 2,0  Gonzalez 1,40  Crivoi 1,80  Jans\Rosolska 1,50  Bacsanszki 2,49  Co za dzień  Taki się zdarza raz do roku  Teraz już typy na nowy dzien więc czuję że tak piwnie nie będzie. Dolgo 2-0 1,44 Kubot 1,80 Giraldo 1,40 Ferrer u 17,5 1,80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Blake jedzie a kasa na BF na szkopa idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Cudowny dzień , lecz już skończony  Gulbis 1,50  Gasquet 1,87  Mayer 1,77  Norman\Granollers under 2 set 1,90  fuks bo w 2 strone  Janowicz +3,5 1,90  Viola under 1,90  Kuznetsov under 1,90  Bojana 1,60  Bartoli 1,90  Safarova +5,5 1,90  Petrova 1,49  Chan\Zheng 1,30  Gojnea 2,0  Gonzalez 1,40  Crivoi 1,80  Jans\Rosolska 1,50  Bacsanszki 2,49  Co za dzień  Taki się zdarza raz do roku  Teraz już typy na nowy dzien więc czuję że tak piwnie nie będzie. Dolgo 2-0 1,44 Kubot 1,80 Giraldo 1,40 Ferrer u 17,5 1,80  Ty Hoolsie Elany jeszcze raz GRATULACJE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
Blake jedzie a kasa na BF na szkopa idzie No wlasnie chyba na Blake pogram, warto chyba nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
James Blake po zwycięstwo!!!  ze wszystkich sił dopinguje Jamesa! poszlo sporo na niego ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
grajus wszystko grales w singlach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Blake jedzie a kasa na BF na szkopa idzie No wlasnie chyba na Blake pogram, warto chyba nie ? jakbym wiedzial byłbym bogaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Elany ?
eee tam . Apator Toruń bardziej
dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
obejrzałem teraz tę sytuację Radwańskiej, no ja jej się nie dziwie, że się kłóciła, ale to chyba nie wina sędziego tylko idiotycznych przepisów ..... wlasnie .. dlaczego nie bylo powtorzenia tylko punkt dla Safarowj ?.... bo przepisy są idiotyczne, ponieważ pani sędzia liniowa krzyknęła "korekszyn" to piłka wg zasad jest uznana jako dobra, a cała sytuacja z challengem wygląda wg przepisów tak jakby nie było żadnego okrzyku "out" a Aga sama przerwała akcję  ....troszkę to glupie...bo żeby nie okrzyk sedziny Aga miala mozliwosc zagrania tej pilki....to ewidentny bląd sedziow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Elany ?
eee tam . Apator Toruń bardziej
dzięki Apatora nie ma;-) jest tylko Elana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Blake + Ximena +8,5 @ 3  Dołgo 2:0  Giraldo 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ximena Hermoso +8,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Goerges Julia Hermoso Ximena na "2" kurs @21... młoda Meksykanka, moze wałeczek ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
....troszkę to glupie...bo żeby nie okrzyk sedziny Aga miala mozliwosc zagrania tej pilki....to ewidentny bląd sedziow... z tego co zrozumiałem to nie jest to wina sędziego, bo z tego co słuchałem co mówił, to musiał przyznać punkt Berdychowej, bo tak mówią przepisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|