|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Na Kavcica z Przysieznym 1,70? Blaz polamane rece ma czy co, ze takie kursy. ja bym tego nie gral jak michal sie nie podpali to jest w stanie wygrac ten mecz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Na Kavcica z Przysieznym 1,70? Blaz polamane rece ma czy co, ze takie kursy. ja bym tego nie gral jak michal sie nie podpali to jest w stanie wygrac ten mecz ... słychać takiego głosy przed każdym jego meczem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
3 pefeczki nie zawiodly  Dolgo 2-0  Kubot  Giraldo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na Kavcica z Przysieznym 1,70? Blaz polamane rece ma czy co, ze takie kursy. ja bym tego nie gral jak michal sie nie podpali to jest w stanie wygrac ten mecz ... No nie wiem, Kavcic to juz nie pionek w tym roku, a Michal na poziomie ATP World Tour to musi jechac do RPA i dostac Fischera zeby wygrac mecz. Jak on plecy 0-2 z Dabulem dostaje..
|
|
|
Link skopiowany do schowka