|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pierwszy mecz juz Cayman byl ( 8-1) To wiem Craax, chodziło mi o pierwszy z dwóch meczy jakie odbędą się w najbliższy piątek i ew. sobotę w Krakowie Nie mógłbym zapomnieć tego wyniku z Krakowa  aaaa chodzi o ten pierwszy i ostatni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ciężko będzie znowu fizycznie, dziś no i wczoraj dużo sił na lodzie zostało... Urban to kuźwa pomiatał każdym hehe, no ale to wszystko strata sił i ciężko po takim 1.5 tygodnia ostrej walki odrodzić się... a teraz i psychicznie pewnie.. Walczyć będą, ale teraz wszystko zależy od podejścia Cracovii JKH! Cayman pozdro i dla Ciebie bo zapomniałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Aha... cieszy bardzo postawa naszych wychowanków... Dziś najbardziej postawa Bryka i do tego ładna bramka. Szkółka procentuje i za kilka lat może stan rywalizacji w takim momencie będzie jednak na naszą korzyść:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
myslalem, ze u Was glosniej tam na hali - jak na polfinal i mecze z Cracovia to tak troche piknikowo - przynajmniej w tv tak to wyglada i tak to slychac
Cayman przekonales sie troche do Kosowskiego ? bramka JKH dzisiaj miod, ale akcja Pasow na 2-0 rowniez KLASA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie
Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie
Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było. tak jak pokazywali te trybuny... moze mialem zle mniemanie o Waszym potencjale, moze to nie ta sama "liga" co GKS, Unia i Cracovia po prostu co do wychowankow, to widac duzy potencjal faktycznie u Was, zas u nas cos takiego nie istnieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie
Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było. tak jak pokazywali te trybuny... moze mialem zle mniemanie o Waszym potencjale, moze to nie ta sama "liga" co GKS, Unia i Cracovia po prostu co do wychowankow, to widac duzy potencjal faktycznie u Was, zas u nas cos takiego nie istnieje  pisze wylacznie o meczach hokeja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
craax zrozum jedno, u Was hokej to chleb powszedni... dla mnie też bo od 1 ligii trzymam się klubu. U nas była kiedyś piłka, teraz to jest dno... jest siatkówka (w tym sezonie też nisko ale jednak)...a hokej to praktycznie na ostatnim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
No Kosa bardzo pozytywnie w moich oczach.
W ogóle dziś bramkowe akcje Craxy bardzo ładne, piękna bramka Bryka, pozdro hunters też dla Ciebie naturalnie, najważniejsze, że wygrywa hokej.
Potrzebuje jednak szóstej bramki w Oświęcimiu jeszcze cholera, 3 minutki i wycofanie bramkarza w perspektywie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax zrozum jedno, u Was hokej to chleb powszedni... dla mnie też bo od 1 ligii trzymam się klubu. U nas była kiedyś piłka, teraz to jest dno... jest siatkówka (w tym sezonie też nisko ale jednak)...a hokej to praktycznie na ostatnim miejscu. hmmm no w Krakowie hokej priorytetem rowniez nie jest, ale tak moze powiedziec chyba tylko Podhale i Unia na ta chwile
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
i jest 6  4-2 Tychy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno chyba tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno chyba tak  to co Cayman ? OGLASZAM FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU NA LODZIE 2010/2011 CRACOVIA - GKS TYCHY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
moze od razu mistrza oglosimy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Cracovia poza zasięgiem jest  dla mnie mistrzem już są
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
moze od razu mistrza oglosimy ?  Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - solidni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
moze od razu mistrza oglosimy ?  Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
moze od razu mistrza oglosimy ?  Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy. a jaka średnia wieku w Cracovii ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
moze od razu mistrza oglosimy ?  Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy. a jaka średnia wieku w Cracovii ? pewnie podobna, ale przyjelo sie ze Tychy staruchy hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|