Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
pierwszy mecz juz Cayman byl ( 8-1)

To wiem Craax, chodziło mi o pierwszy z dwóch meczy jakie odbędą się w najbliższy piątek i ew. sobotę w Krakowie smile
Nie mógłbym zapomnieć tego wyniku z Krakowa grin wink

aaaa chodzi o ten pierwszy i ostatni laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Ciężko będzie znowu fizycznie, dziś no i wczoraj dużo sił na lodzie zostało... Urban to kuźwa pomiatał każdym hehe, no ale to wszystko strata sił i ciężko po takim 1.5 tygodnia ostrej walki odrodzić się... a teraz i psychicznie pewnie..

Walczyć będą, ale teraz wszystko zależy od podejścia Cracovii

JKH!

Cayman pozdro i dla Ciebie bo zapomniałem smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Aha... cieszy bardzo postawa naszych wychowanków... Dziś najbardziej postawa Bryka i do tego ładna bramka. Szkółka procentuje i za kilka lat może stan rywalizacji w takim momencie będzie jednak na naszą korzyść:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
myslalem, ze u Was glosniej tam na hali - jak na polfinal i mecze z Cracovia to tak troche piknikowo - przynajmniej w tv tak to wyglada i tak to slychac


Cayman przekonales sie troche do Kosowskiego ? bramka JKH dzisiaj miod, ale akcja Pasow na 2-0 rowniez KLASA

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie

Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by hunters
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie

Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było.

tak jak pokazywali te trybuny... moze mialem zle mniemanie o Waszym potencjale, moze to nie ta sama "liga" co GKS, Unia i Cracovia po prostu

co do wychowankow, to widac duzy potencjal faktycznie u Was, zas u nas cos takiego nie istnieje blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by craax
Originally Posted by hunters
To trzeba było przyjechać i byłoby lepiej słychać, TVP to się nadaje do kręcenia Klanu jedynie

Piknikowo nie było, na pewno ogólnie zainteresowanie u nas hokejem mniejsze od siaty.. ale dziś pikniku to nie było.

tak jak pokazywali te trybuny... moze mialem zle mniemanie o Waszym potencjale, moze to nie ta sama "liga" co GKS, Unia i Cracovia po prostu

co do wychowankow, to widac duzy potencjal faktycznie u Was, zas u nas cos takiego nie istnieje blush

pisze wylacznie o meczach hokeja

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
craax zrozum jedno, u Was hokej to chleb powszedni... dla mnie też bo od 1 ligii trzymam się klubu. U nas była kiedyś piłka, teraz to jest dno... jest siatkówka (w tym sezonie też nisko ale jednak)...a hokej to praktycznie na ostatnim miejscu.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
No Kosa bardzo pozytywnie w moich oczach.

W ogóle dziś bramkowe akcje Craxy bardzo ładne, piękna bramka Bryka, pozdro hunters też dla Ciebie naturalnie, najważniejsze, że wygrywa hokej.

Potrzebuje jednak szóstej bramki w Oświęcimiu jeszcze cholera, 3 minutki i wycofanie bramkarza w perspektywie...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by hunters
craax zrozum jedno, u Was hokej to chleb powszedni... dla mnie też bo od 1 ligii trzymam się klubu. U nas była kiedyś piłka, teraz to jest dno... jest siatkówka (w tym sezonie też nisko ale jednak)...a hokej to praktycznie na ostatnim miejscu.
hmmm no w Krakowie hokej priorytetem rowniez nie jest, ale tak moze powiedziec chyba tylko Podhale i Unia na ta chwile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
i jest 6 piwo 4-2 Tychy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno
chyba tak grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
no to historia sie powtarza, Cracovia - GKS Tychy znow w finale - chyba mozna juz to powiedziec glosno
chyba tak grin
to co Cayman ? OGLASZAM

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU NA LODZIE 2010/2011

CRACOVIA - GKS TYCHY

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
moze od razu mistrza oglosimy ? laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Cracovia poza zasięgiem jest smile

dla mnie mistrzem już są

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
moze od razu mistrza oglosimy ? laugh

Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - solidni.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
moze od razu mistrza oglosimy ? laugh

Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by craax
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
moze od razu mistrza oglosimy ? laugh

Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy.

a jaka średnia wieku w Cracovii ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
Originally Posted by Cayman
Originally Posted by craax
moze od razu mistrza oglosimy ? laugh

Spokojnie spokojnie, Tychy doświadczona drużyna, wiesz jak jest, oni nie są jak Stoczni - młodzi, nie są jak Oświęcim - gwiazdy, oni są jak Tychy - starzy.

a jaka średnia wieku w Cracovii ?
pewnie podobna, ale przyjelo sie ze Tychy staruchy hehe

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, JelineK, aker), 536 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1