|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Dobra słuchajcie, szybkie krótkie pytanka, bede wdzieczny za szybkie konkretne odpowiedzi: czy za wypłatę kaski na kartę jest pobierana jakaś prowizja? a za wpłatę? i czy przy wypłacie na kartę pieniądze szybciej bedą na koncie niż przy przelewie? a przy w płacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Aha i jeszcze jedno pytanko: czy trzeba 3 razy obrócić samym bonusem czy też depozytem? Tzn, trzeba w sumie postawić 300 zł czy 600? bo w regulaminie jest jakoś dziwinie napisane:
Musisz 'obrócić’ otrzymanym bonusem trzykrotnie w zakładach sportowych. Oznacza to, że otrzymany bonus musi zostać wniesiony do zakładów trzykrotnie. Jeżeli będziesz chciał/a wypłacić środki przed wypełnieniem powyższego warunku, stracisz przyznany Ci bonus. Jednak po wypełnieniu powyższego warunku, czyli po tym, jak Twój pierwszy depozyt i uzyskany dzięki niemu bonus wniosłeś/aś do zakładów trzykrotnie, będziesz mógł/mogła wypłacić swoje środki i wygraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Hm ,co stalo sie z poprzednia czescia tematu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Za dużo było negatywnych opinii na temat sportingbetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34 |
Ja zlecilem wyplate we wtorek wieczorem, a we wtorek kaska byla, czyli tydzien, ale piatek to swieto (choc u nich chyba nie) Wiec tak zle nie bylo. Cala kasa z darmowego bonusa 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 111 |
mam pilne pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!! czy loguje was na sportingbecie?????? bo mi sie cos stalo i potrzebuje pilnej odpowiedzi....blagam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
mam pilne pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!! czy loguje was na sportingbecie?????? bo mi sie cos stalo i potrzebuje pilnej odpowiedzi....blagam Niestety nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Witam! Jezeli wplace do Sportingbet z Moneybookers powiedzmy 10zl, chodzi mi o odblokowanie wyplat w tym systemie, to czy moge od razu wyplacac srodki z konta w Sportingbet do Moneybookers, czy jeszcze musze obrocic wplata 3 razy. Pytam dlatego, ze juz wyplacalem na konto w tym miesiacu i nie chce za drugi przelew placic 20 E oplaty manipulacyjnej. Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Dzisiaj ten buk bardzo mnie zaskoczył, wprawdzie nie gram u nich, ale mój współlokator ma konto u nich.. chciał zagrać jakiegoś dubelka.. przez przypadek wpisał o jedną cyferke za dużo.. wystraszył się to mu poradziłem wysłać do nich maila, czy da się coś z tym zrobić. Nie minęło 5 minut i zadzwonili do niego ze Sportingbetu w tej sprawie. Okazało się że mógł cofnąc zakład, nie było żadnych problemów, facet z suportu powiedział też że można cofnąć zakład na 3-4h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.
Jestem mile zaskoczony taką fachową obsługą, choć sam tam nie gram to dla wielu użytkowników którzy nie wiedzą gdzie ulokować pieniadze ta informacja może w jakimś stopniu pomóc.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Dzisiaj ten buk bardzo mnie zaskoczył, wprawdzie nie gram u nich, ale mój współlokator ma konto u nich.. chciał zagrać jakiegoś dubelka.. przez przypadek wpisał o jedną cyferke za dużo.. wystraszył się to mu poradziłem wysłać do nich maila, czy da się coś z tym zrobić. Nie minęło 5 minut i zadzwonili do niego ze Sportingbetu w tej sprawie. Okazało się że mógł cofnąc zakład, nie było żadnych problemów, facet z suportu powiedział też że można cofnąć zakład na 3-4h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.
Jestem mile zaskoczony taką fachową obsługą, choć sam tam nie gram to dla wielu użytkowników którzy nie wiedzą gdzie ulokować pieniadze ta informacja może w jakimś stopniu pomóc.
Pzdr. Ja tez jestem mile zaskoczony telefony, itp..zmiana waluty..a wiec dzis dokonalem pierwszej wplaty..tylko ze oni policzyli mi jako reload czwartkowy a nie od pierwszej wplaty wiec wyslalem maila i czekam..mam nadzieje ze zmienia..ale jak narazie buk ok..tylko z tymi zakladami live troche topornie robi sie bet..ale to moze kwestia przyzwyczajenia..no i zobacze jak szybko rozliczaja zaklady,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Witam! Jezeli wplace do Sportingbet z Moneybookers powiedzmy 10zl, chodzi mi o odblokowanie wyplat w tym systemie, to czy moge od razu wyplacac srodki z konta w Sportingbet do Moneybookers, czy jeszcze musze obrocic wplata 3 razy. Pytam dlatego, ze juz wyplacalem na konto w tym miesiacu i nie chce za drugi przelew placic 20 E oplaty manipulacyjnej. Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie jak zlecisz im od razu wyplate na Moneybookers. Jesli beda jakies problemy (np. bedziesz musial obrocic jeszcze troche kasa) to wyślą ci maila w tej sprawie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
hej, mam problem z wypłatą. Wypełniam wszystkie pola prawidłowo i wyskakuje komunikat: We're sorry, your transaction could not be processed at this time. We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!
Czy ktoś ma lub miał w przeszłości taki problem? Chciałbym dodać jeszcze, że to już trwa kilka dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Dzisiaj ten buk bardzo mnie zaskoczył, wprawdzie nie gram u nich, ale mój współlokator ma konto u nich.. chciał zagrać jakiegoś dubelka.. przez przypadek wpisał o jedną cyferke za dużo.. wystraszył się to mu poradziłem wysłać do nich maila, czy da się coś z tym zrobić. Nie minęło 5 minut i zadzwonili do niego ze Sportingbetu w tej sprawie. Okazało się że mógł cofnąc zakład, nie było żadnych problemów, facet z suportu powiedział też że można cofnąć zakład na 3-4h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.
Jestem mile zaskoczony taką fachową obsługą, choć sam tam nie gram to dla wielu użytkowników którzy nie wiedzą gdzie ulokować pieniadze ta informacja może w jakimś stopniu pomóc.
Pzdr. Ja tez jestem mile zaskoczony telefony, itp..zmiana waluty..a wiec dzis dokonalem pierwszej wplaty..tylko ze oni policzyli mi jako reload czwartkowy a nie od pierwszej wplaty wiec wyslalem maila i czekam..mam nadzieje ze zmienia..ale jak narazie buk ok..tylko z tymi zakladami live troche topornie robi sie bet..ale to moze kwestia przyzwyczajenia..no i zobacze jak szybko rozliczaja zaklady,pozdrawiam I dzis poprawili i przeprosili w mailu za blad,jak narazie pelen profesjonalizm.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no racja, sportingbet to buk pierwsza klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tylko mają trochę ubogą ofertę, ale idzie przeboleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
HM widze że tutaj niektórzy piszą o zmianie waluty czyli jeśli mam konto w euro a chciałbym zmienić na złotówki bo euro już od jakiegoś czasu leci na łeb na szyje to jest taka możliwość? Jeśłi tak to jak mam to zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
HM widze że tutaj niektórzy piszą o zmianie waluty czyli jeśli mam konto w euro a chciałbym zmienić na złotówki bo euro już od jakiegoś czasu leci na łeb na szyje to jest taka możliwość? Jeśłi tak to jak mam to zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź. W niedlugim czasie zarowno euro jak i dolar (szczeglnie ten drugi) umocni sie w stosunku do zlotego, wiec nie polecam zamieniac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 187 |
Czesc!
Mam pytanie odnośnie grania w Sportingbet. Czy grając u nich zakłady np w NBA można kupować u nich punkty??
Jest mecz Charlotte @ Indiana. Oni wystawiają Handi na Charlotte + 14 z kursem 1,9. Czy jest możliwosć kupienia punktów i zagrania tego w ten sposób -> Charlotte +16 z kursem np 1,4 ??? Jesli jest mozliwosc kupowania punktow to jak to sie robi? Czy tez u tego bukmachera nie ma takiej mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
HM widze że tutaj niektórzy piszą o zmianie waluty czyli jeśli mam konto w euro a chciałbym zmienić na złotówki bo euro już od jakiegoś czasu leci na łeb na szyje to jest taka możliwość? Jeśłi tak to jak mam to zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź. Jesli juz zdecydujesz sie na zmiane waluty, to bedziesz musial otworyzc nowe konto (nowe username). Ale najpierw polecam skontaktowanie sie z supportem. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
A jeśli mam konto w euro a wpłace do nich kase w złotówkach to przeliczą mi to normalnie po kursie jaki jest w danym dniu czy będą jakieś problemy a może jeszcze dodatkowa opłata?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|