|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
uwaga Panowie!!!!!!! super pewniak.wczoraj w nocy UEFA orzekla walkower na niekorzysc Spartaka Warna.czyli 3:0 dla simferopolu.buki sie jeszcze nie polapaly.TOTO placi za awnas simferopolu 2,60.a teraz spartak warna gra na wyjezdzie.ta wiadomosc mam z www.onefootball.com. [ onefootball.com.]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Po pierwsze nie wczoraj w nocy tylko z samego rana... Zagladaj czesciej na UEFA.com tam sa najszybciej takie informacje... Rzeczywiscie 3:0 na niekorzysc Spartaka ... ------- Zagladaj czesciej na : www.uefa.com/intertotocup/ [ uefa.com] przeciez tu są informacje z pierwszej reki! ------
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Po pierwsze nie wczoraj w nocy tylko dobre kilka dni temu ....
Zagladaj czesciej na UEFA.com tam sa najszybciej takie informacje...
Rzeczywiscie 3:0 na niekorzysc Spartaka ...[/qb] I cicho siedziałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
a u których bukmacherów polskich można to postawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
hmmmmm.onefootball twierdzi ze wczoraj w nocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Tu chodzi o awans czy o wynik meczu?
Bo neiwiem czy dzieki temu simferopol awansuje???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
I cicho siedziałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Łącze stałe mam od kilku dni wiec ... co ja na to poradze to jest silniejsze ode mnie... Ale obiecuje poprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał markii: [qb]Tu chodzi o awans czy o wynik meczu?
Bo neiwiem czy dzieki temu simferopol awansuje???[/qb] O Awans - biegnij do wujka Profa bo zaraz maja przerwe od 13-14 i się kyba skapna.. Kurs na awans 2.6 zatem 134 % zysku (po odlicznieu podatku ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Odkujemy się za wszystkie czasy... Giń Profie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
a co bedzie jezeli odwolanie spartaka zostanie pozytywnie rozpatrzone? bede w plecy 500... modlic sie zeby uefa sie nie dala. simferopol do boju!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Panowie informujcie czy nie zostal zablokowany bo ja dopiero po 14 moge sie wybrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał jarzo: [qb]a co bedzie jezeli odwolanie spartaka zostanie pozytywnie rozpatrzone? bede w plecy 500... modlic sie zeby uefa sie nie dala. simferopol do boju!!![/qb] 90% spraw które rozpatruje uefa jest orzekana na niekorzysc odwołującego się... Uefa to stabilna organizacja - raz podjeta decyzja jest ostateczna... Patrz przypadki : - Organizacja mistrzostw swiata (afera przekupstwa głosujących) - ODDALONO - apelacja Wisły (sprawa z nożem) - ODDALONO A ja uwazam ze Spartak nawet sie nie bedzie odwoływał... Ale moge sie mylić...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
WHILLU mozna ten mecz takze obstawic za stawke 1.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
A ja bym dzisiaj postawił na Rovaniemi Inter Turku coprawda niegra źle, ale u siebie ROPS powinien wygrać. 3.10 warte jest postawienie (TOTOMIX)
Co do Intertoto, co będzie jak UEFA przyjmie apelację Warny i cofnie walkower? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
a napewno wyplaca kase w przypadku gdy simferopol awansuje????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał SKORPION: [qb]WHILLU mozna ten mecz takze obstawic za stawke 1.66[/qb] To lepiej w Profie za 2.1 Jeżeli miales na mysli wynik meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał grelinho: [qb]a napewno wyplaca kase w przypadku gdy simferopol awansuje????[/qb] W regulaminie nic takiego nie znalazlem... A oszukac nie moga! to się nazywa w ich przypadku: brak dbałości o własny interes. W poniedziałek się przekonamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
gorzej bedzie jak warna wygra 4:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał grelinho: [qb]gorzej bedzie jak warna wygra 4:0[/qb] Nie z naszym cieniutkim Groclinem meczyla się do 87 min. A teraz bedzie podlamana tym "upokorzeniem". Ale pamietajmy ma czas na odwolanie sie do soboty do 24:00. Trzymam kciuki za odrzucenie apelacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał grelinho: [qb]Panowie informujcie czy nie zostal zablokowany bo ja dopiero po 14 moge sie wybrac.[/qb] Co za upał dzisiaj.... Dobrze ze Profe niecale 300 m od domku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs nadal bez zmian...Wujek Prof chyba nie wie co się święci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nadchodzi armia zaciężna ! I wątpie zeby kurs został zablokowany... Oni nie wiedza co się dzieje... Walci drzwiami i okanmi do Profa!!! Odkladajcie na emeryturę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapewniajcie start materialny swoim dzieciom, wspomóżcie ubogich, dajcie na kościół, wspomóżcie Kotańskiego ... TAKA OKAZJA SIĘ NIE POWTÓRZY !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]
TAKA OKAZJA SIĘ NIE POWTÓRZY !!![/qb] no napewno sie nie powtorzy, ale ja podejde do tego troche z dystansem i nie postawie calej swojej pesji na ten mecz, bo moze okazac sie ze Varna wygra i awansuje i co wtedy.., jednak sam prezydent klubu Varna wypowiada sie tak "We will definitely appeal against the decision. But we have slim hopes that the original result us will be returned for us." wiec raczej chyba warto zaryzykowac za rozsadna sumke, oczywiscie na awans. bo na wygrana bym nie polecal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka