Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#447812 03/12/2005 10:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Takie pewnie 'lamowe_pytanie' no, ale muszę znać na nie odpowiedz.

Wpłacając kasę poprzez mb do sportingu, dostaję również bonus?

Dzięki za szybką odpowiedź.

Bonus: Unibet
#447813 03/12/2005 10:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
Quote
no i fajnie. napisali mi z supportu ze dostane 200 dodatkowo przy wplacie 100PLN, a dopisali tylko 100. napisalem im wczoraj maila ale na razie bez echa. czy ktos mial podobny problem?

juz wszystko OK! wlasnie dostalem od nich maila z odpowiedzia ze brakujaca stowka zostala dopisana do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak na razie same pozytywy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#447814 03/12/2005 10:39
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
Witam.

Takie pewnie 'lamowe_pytanie' no, ale muszę znać na nie odpowiedz.

Wpłacając kasę poprzez mb do sportingu, dostaję również bonus?

Dzięki za szybką odpowiedź.

Cytat ze strony Sportingbet :
"Uwaga: promocja nie obejmuje wpłat przez system Moneybookers! " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#447815 03/12/2005 14:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
mam pytanie, korzystajac z bonusa 100 + 200 ile lacznie musze obstawic zeby moc wyplacac? 200x3 + 100 = 700?

#447816 03/12/2005 16:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
mam pytanie, korzystajac z bonusa 100 + 200 ile lacznie musze obstawic zeby moc wyplacac? 200x3 + 100 = 700?

[color:"blue"] A nie chodzi Ci przypadkiem o bonusa "100=200 za pierwszy depozyt"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli tak, to trzeba go lacznie obrocic 3x, czyli za 600 [/color]

#447817 03/12/2005 17:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
nie, dostalem bonus 200PLN przy wplacie 100. lacznie zaksiegowali 300PLN, obrocilem juz 500 i nie wiem ile jeszcze musze dokladnie zeby przerzucic kase dalej. a ktos moze wie czy mozna to od razu obrocic i wyplacic czy jest jakis wymog czasowy trzymania kasy u nich?

#447818 03/12/2005 17:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Panowie mam jedno bardzo wazne pytanie ...

Korzystalem z promocji majowej prz rejestracji ,
czy jezeli moj ojciec zarejstruje sie z aktualnej
promocji beda jakies problemy ??

Bardzo prosze o odpowiedz

#447819 03/12/2005 22:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Panowie nie wiem jak wy ale ja nie widze na stornce Sportingu żadnej promocji 100zl wpłacasz +200 zl dostajesz.Może ktoś mi to wyjaśni o czym piszecie w postach powyżej.Ja widze tylko promocje 100+100

#447820 04/12/2005 08:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
Quote
Panowie nie wiem jak wy ale ja nie widze na stornce Sportingu żadnej promocji 100zl wpłacasz +200 zl dostajesz.Może ktoś mi to wyjaśni o czym piszecie w postach powyżej.Ja widze tylko promocje 100+100

ja dostalem maila z info ze wplace 100 i dostane 200. co prawda na poczatku dopisali mi tylko 100, ale po interwencji w supporcie dostalem dodatkowe 100, razem 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#447821 04/12/2005 12:31
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Pragnę z przykrością poinformować, że bonusik 100 pln + 200 pln już jest nieaktualny oto co mi dzisiaj odpisali:

"""Witamy serdecznie,
Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
Szanowny Kliencie,
Bonus 200 PLN za pierwszy depozyt jest juz nieaktualny, w chwili obecnej
bonus wynosi 100 PLN, czyli po wplacie 100 PLN gracz ma na koncie 200 PLN.
Przypominamy, ze wplaty Moneybookers nie biora udzialu w tej promocji.
Wiecej informacji dotyczacych tego bonusa znajdzie Pan pod ponizszym
linkiem:
http://pl.sportingbet.com/content/promo/nowe_konto2.asp
"""

#447822 04/12/2005 12:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
w takim razie mialem fart, bo bonus dostalem 100 dostalem w piatek, a drugie 100 dopisali mi wczoraj

#447823 04/12/2005 15:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
czy do tego buka mozna wplacic kase gotowka poprzez np PKO BP???

#447824 04/12/2005 16:00
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
czy do tego buka mozna wplacic kase gotowka poprzez np PKO BP???

tak na pewno można bo ja też tak wpłacałem swój pierwszy depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#447825 04/12/2005 20:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
pytanie, jak skorzystalem z bonusa 100 + 200 to po obroceniu 1050PLN moge juz spokojnie wyciagac kase czy musze odczekac jakis czas?? juz raz pytalem ale nikt nie odpowiedzial, prosze o pomoc, bo chce przerzucic kase na inne promocje

#447826 04/12/2005 20:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja kiedys wplacilem i po 15 dniach wyplacilem i wszystko bylo w porzadku

#447827 04/12/2005 20:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
no ale ja chce wyplacic po 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie zadnych jaj

#447828 05/12/2005 21:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
no ale ja chce wyplacic po 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie zadnych jaj

ja nie powinno być żadnych,

Ja mam takie pytanie. Zleciłem wypłate ze sportingbetu na konto bankowe w mBanku w tamtą niedzielę wieczorem (czyli 6 dni roboczych). Czy mam się zacząć martwić ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś z was czekał może dłużej na wypłate? Jeżeli tak to ile??

p.s. Unibet jest bez porównania jeżeli chodzi o wypłaty

#447829 05/12/2005 22:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
chcialem na MB wyplacic dzis ale jak wplacalem przelewem to musze niestety do banku przelac kase, a szkoda, bo zanim to doleci to juz pare promocji bym gdzie indziej obskoczyl

#447830 06/12/2005 15:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
kasa dziś już na koncie więc paniki nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, moje kolejne pytanie (może ktoś miał taką sytuacje).Otóż miałem konto w euro, wykorzystałem promocje 25euro + 25 euro. Teraz zmieniłem walute na PLN poprzez zamknięcie starego konta a otworzenie nowego. Czy w takiej sytuacji przysługuje mi promocja 100+100?? Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

#447831 06/12/2005 16:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kristoskristof, według regulaminu promocji zamykanie dotychczasowego konta w celu zmiany waluty i ponownego skorzystania z bonusa nie jest chyba dopuszczone.

Szczegóły dotyczące promocji są dostępne na stronie Sportingbetu. Na forum też można o nich przeczytać: PROMOCJA (link) [mecz.org]

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1