|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Takie pewnie 'lamowe_pytanie' no, ale muszę znać na nie odpowiedz.
Wpłacając kasę poprzez mb do sportingu, dostaję również bonus?
Dzięki za szybką odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
no i fajnie. napisali mi z supportu ze dostane 200 dodatkowo przy wplacie 100PLN, a dopisali tylko 100. napisalem im wczoraj maila ale na razie bez echa. czy ktos mial podobny problem? juz wszystko OK! wlasnie dostalem od nich maila z odpowiedzia ze brakujaca stowka zostala dopisana do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak na razie same pozytywy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Witam.
Takie pewnie 'lamowe_pytanie' no, ale muszę znać na nie odpowiedz.
Wpłacając kasę poprzez mb do sportingu, dostaję również bonus?
Dzięki za szybką odpowiedź. Cytat ze strony Sportingbet : "Uwaga: promocja nie obejmuje wpłat przez system Moneybookers! " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
mam pytanie, korzystajac z bonusa 100 + 200 ile lacznie musze obstawic zeby moc wyplacac? 200x3 + 100 = 700?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
mam pytanie, korzystajac z bonusa 100 + 200 ile lacznie musze obstawic zeby moc wyplacac? 200x3 + 100 = 700? [color:"blue"] A nie chodzi Ci przypadkiem o bonusa "100=200 za pierwszy depozyt"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli tak, to trzeba go lacznie obrocic 3x, czyli za 600 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
nie, dostalem bonus 200PLN przy wplacie 100. lacznie zaksiegowali 300PLN, obrocilem juz 500 i nie wiem ile jeszcze musze dokladnie zeby przerzucic kase dalej. a ktos moze wie czy mozna to od razu obrocic i wyplacic czy jest jakis wymog czasowy trzymania kasy u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Panowie mam jedno bardzo wazne pytanie ...
Korzystalem z promocji majowej prz rejestracji , czy jezeli moj ojciec zarejstruje sie z aktualnej promocji beda jakies problemy ??
Bardzo prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie nie wiem jak wy ale ja nie widze na stornce Sportingu żadnej promocji 100zl wpłacasz +200 zl dostajesz.Może ktoś mi to wyjaśni o czym piszecie w postach powyżej.Ja widze tylko promocje 100+100
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
Panowie nie wiem jak wy ale ja nie widze na stornce Sportingu żadnej promocji 100zl wpłacasz +200 zl dostajesz.Może ktoś mi to wyjaśni o czym piszecie w postach powyżej.Ja widze tylko promocje 100+100 ja dostalem maila z info ze wplace 100 i dostane 200. co prawda na poczatku dopisali mi tylko 100, ale po interwencji w supporcie dostalem dodatkowe 100, razem 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Pragnę z przykrością poinformować, że bonusik 100 pln + 200 pln już jest nieaktualny oto co mi dzisiaj odpisali: """Witamy serdecznie, Dziekujemy za przeslana wiadomosc. Szanowny Kliencie, Bonus 200 PLN za pierwszy depozyt jest juz nieaktualny, w chwili obecnej bonus wynosi 100 PLN, czyli po wplacie 100 PLN gracz ma na koncie 200 PLN. Przypominamy, ze wplaty Moneybookers nie biora udzialu w tej promocji. Wiecej informacji dotyczacych tego bonusa znajdzie Pan pod ponizszym linkiem: http://pl.sportingbet.com/content/promo/nowe_konto2.asp"""
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
w takim razie mialem fart, bo bonus dostalem 100 dostalem w piatek, a drugie 100 dopisali mi wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czy do tego buka mozna wplacic kase gotowka poprzez np PKO BP???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
czy do tego buka mozna wplacic kase gotowka poprzez np PKO BP??? tak na pewno można bo ja też tak wpłacałem swój pierwszy depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
pytanie, jak skorzystalem z bonusa 100 + 200 to po obroceniu 1050PLN moge juz spokojnie wyciagac kase czy musze odczekac jakis czas?? juz raz pytalem ale nikt nie odpowiedzial, prosze o pomoc, bo chce przerzucic kase na inne promocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja kiedys wplacilem i po 15 dniach wyplacilem i wszystko bylo w porzadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
no ale ja chce wyplacic po 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie zadnych jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
no ale ja chce wyplacic po 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie zadnych jaj ja nie powinno być żadnych, Ja mam takie pytanie. Zleciłem wypłate ze sportingbetu na konto bankowe w mBanku w tamtą niedzielę wieczorem (czyli 6 dni roboczych). Czy mam się zacząć martwić ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś z was czekał może dłużej na wypłate? Jeżeli tak to ile?? p.s. Unibet jest bez porównania jeżeli chodzi o wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
chcialem na MB wyplacic dzis ale jak wplacalem przelewem to musze niestety do banku przelac kase, a szkoda, bo zanim to doleci to juz pare promocji bym gdzie indziej obskoczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
kasa dziś już na koncie więc paniki nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, moje kolejne pytanie (może ktoś miał taką sytuacje).Otóż miałem konto w euro, wykorzystałem promocje 25euro + 25 euro. Teraz zmieniłem walute na PLN poprzez zamknięcie starego konta a otworzenie nowego. Czy w takiej sytuacji przysługuje mi promocja 100+100?? Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kristoskristof, według regulaminu promocji zamykanie dotychczasowego konta w celu zmiany waluty i ponownego skorzystania z bonusa nie jest chyba dopuszczone. Szczegóły dotyczące promocji są dostępne na stronie Sportingbetu. Na forum też można o nich przeczytać: PROMOCJA (link) [ mecz.org]
|
|
|
Link skopiowany do schowka