|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
prosił bym o pomoc.Chciłbym założyc konto u buka do kturego można wpłacić przez bank w usa i wpłaty miała by dokonać moja siostra. Dało by się tak zrobić.jak tak to czy mogby mi ktoś podać takich buków
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nic nie wiecie na ten temat.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
i dalej nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Brak odpowiedzi, bo chyba nikt nie miał takich problemów.
Po co aż tak kombinować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdro wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To znaczy jeśli siostra chce Ci dać pieniądze, to może to zrobić przez Neteller. A później Ty możesz z tą kasą zrobić to co chcesz, np. wpłacić do buka. Musisz oczywiście mieć ukończone 18 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Mam sprawe, chcialbym zalozyc sobie kolejne konto internetowe, a poniewaz zblizaja sie MS w lekkoatletyce chcialbym ja poobstawiac. Czy moglby mi ktos podac jakiegos dobrego booka gdzie moglbym grac lekko... Do tej pory wiem ze mozna ja grac w Expekt, Unibet, Centrebet, ale gdzie jeszcze. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki za odpowiedz.Mam jeszcze mały problem z netlerem.Co mam zrobić w 3 kroku w netlererze przy rejestraci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Czesc! Skontaktuj sie ze mna GG-1240230 [email protected] Napewno Ci pomoge i tak jak ty mieszkam w Krakowie !
|
|
|
Link skopiowany do schowka