|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
zwlaszcza, ze jest na czym  Jeszcze nie patrzyłem Craxx co tam ciekawego mamy w ofercie na jutro  A w piątek nasza kopana zaczyna  ciekawe czy da zarobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zwlaszcza, ze jest na czym  Jeszcze nie patrzyłem Craxx co tam ciekawego mamy w ofercie na jutro  A w piątek nasza kopana zaczyna  ciekawe czy da zarobić  narazie trzeba sie zajac hokejem, bo PO w calej Europie rusza w w naszej kopanej narazie bedzie sporo przypadku przy tych warunkach, choc w pt moj dzien zdominuje tylko i wylacznie CRACOVIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
IHK Sparta Sarpsborg - Rosenborg IHK (0:2) 1 1,85 + Kalpa x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
IHK Sparta Sarpsborg - Rosenborg IHK (0:2) 1 1,85 + Kalpa x2 Sparta az tak ? ja bym sie bal, 2 kolejki do konca, nie beda ryzykowac kontuzji, oslabien, kar meczowych w spotkaniu o nic, za to Rosenborg gra o WSZYSTKO, ja bym tu '2' przy tym handi gral dosc smialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
zwlaszcza, ze jest na czym  Jeszcze nie patrzyłem Craxx co tam ciekawego mamy w ofercie na jutro  A w piątek nasza kopana zaczyna  ciekawe czy da zarobić  narazie trzeba sie zajac hokejem, bo PO w calej Europie rusza w w naszej kopanej narazie bedzie sporo przypadku przy tych warunkach, choc w pt moj dzien zdominuje tylko i wylacznie CRACOVIA Pytając czy da zarobić akurat miałem na mysli przebieg całej rundy,oczywiste że pierwsze kolejki dopiero zaczną pokazywać co się "święci" w naszej rodzimej ... Ja za ofertkę hokejową zabiorę się dopiero jutro ... PS.No craxx zaliczasz w piątek najpierw hokeja a wieczorkiem Legia-Craxa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Franco licze na to, ze poznym wieczorem bedzie choc jeden powod do swietowania i picia po ciezkim tygodniu  pewnie, ja tez dopiero jutro bo teraz ogladam LM, ale wstepnie oczywiscie juz przepatrzylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
IHK Sparta Sarpsborg - Rosenborg IHK (0:2) 1 1,85 + Kalpa x2 Sparta az tak ? ja bym sie bal, 2 kolejki do konca, nie beda ryzykowac kontuzji, oslabien, kar meczowych w spotkaniu o nic, za to Rosenborg gra o WSZYSTKO, ja bym tu '2' przy tym handi gral dosc smialo Nie widze nawet innej mozliwosci niz przegrana Rosenborga. W Norweskiej TV ogladalem ich ostatni mecz Friskiem ŻENADA. Nie widze w tej druzynie ambicji ani woli walki. Tymbardziej nie z taka druzyna jak Sparta. U siebie nie odpuszczaja. Takie Kosice zobacz młucą jak leci podobnie jest ze Sparta u siebie  6-1, 6-2 stawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no moze masz racje, ale ja wole takie mecze omijac zeby sobie nie pluc w brode mam jutro w ofercie PO w KHL, Slowacja, lige szwedzka gdzie sie klaruje tabela wiec jest z czego wybierac kolejny raz pewnie sprobuje na Stavanger z Valerenga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Franco licze na to, ze poznym wieczorem bedzie choc jeden powod do swietowania i picia po ciezkim tygodniu  pewnie, ja tez dopiero jutro bo teraz ogladam LM, ale wstepnie oczywiscie juz przepatrzylem a tak w temacie LM myślę czy nie zagrać teraz gola Bayernu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Franco licze na to, ze poznym wieczorem bedzie choc jeden powod do swietowania i picia po ciezkim tygodniu  pewnie, ja tez dopiero jutro bo teraz ogladam LM, ale wstepnie oczywiscie juz przepatrzylem a tak w temacie LM myślę czy nie zagrać teraz gola Bayernu nie graj, Inter ich przeczeka - wlosi to sku.wiele i oni przyfarca swoim sprytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Franco licze na to, ze poznym wieczorem bedzie choc jeden powod do swietowania i picia po ciezkim tygodniu  pewnie, ja tez dopiero jutro bo teraz ogladam LM, ale wstepnie oczywiscie juz przepatrzylem a tak w temacie LM myślę czy nie zagrać teraz gola Bayernu nie graj, Inter ich przeczeka - wlosi to sku.wiele i oni przyfarca swoim sprytem Czyli już dziś w spokoju poczekać do jutra  W sumie te mecze od początku jakieś takie niezbyt do gry mi się wydawały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ze szwedzkiej kusi mnie zagrac singla lekka stawka na Djurgarden... Stavanger X wychodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nawet tak nie mow, nie moze byc znow X, pasuje zalatwic sobie drugie miejsce STAVANGER - bedzie super mecz  ja tak nie patrzylem jeszcze wiec nie wypowiem sie co do Djurg.. ale ten Inter cienki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ponad 2400 biletow wyprzedanych na mecz Sparty wielka feta!! Darmowe ciasto przed meczem rowniez  Bedzie szoł i grad bramek gospodarzy  Grac !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Franco licze na to, ze poznym wieczorem bedzie choc jeden powod do swietowania i picia po ciezkim tygodniu  pewnie, ja tez dopiero jutro bo teraz ogladam LM, ale wstepnie oczywiscie juz przepatrzylem a tak w temacie LM myślę czy nie zagrać teraz gola Bayernu nie graj, Inter ich przeczeka - wlosi to sku.wiele i oni przyfarca swoim sprytem Czyli już dziś w spokoju poczekać do jutra  W sumie te mecze od początku jakieś takie niezbyt do gry mi się wydawały  A jednak Bayern gol  a kursik około 4.0 był,szkoda ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
ciekawa sytuacja w Czechach 10 minut OT, a teraz karne, byłem raczej przyzywczajony do dogrywek 5 min + karne, albo bez karnych a dogrywki - tercje 20 minutowe ( szczególnie w PO ) , to norma u naszych sąsiadów ? to norma ? tak, w niektorych ligach spotkasz sie tez z dogrywkami 20 min No tak. Ale odkąd oglądam hokeja (hu hu) to właśnie w PO dogrywki po 20 minut max, ew złota bramka. KHL, NHL, PLH ??? ( yy no właśnie, u nas 5 minut  ), Szwedzka Elitserien, wszędzie tam jest dogrywka w formie tercji po 20 minut, a w Czechach dziś 10 i karne, dlatego pytałem czy to norma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witojcie  Ofertka wydaje się być dziś ciekawa,i może jakieś perełki dziś się znajdzie ? Czy znów PO w KHL bedą koncówkowe ??? Wczoraj w 3 z 4 odbywających się meczy bramki padły w ostatniej minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zastanawia mnie ta Norwegia.
2 kolejki do końca,Manglerud ma 3 pkt. do Rosenborga i gra w Stiernen.
Teoretycznie może się zrównać punktami, ale w ostatniej kolejce, Rosenborg ma u siebie Stiernen, a H2H ma lepsze Rosenborg.
I teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ( może później buki pomogą ),
Czy Manglerudowi, będzie się chciało wygrywać, czego z układu tabeli, wszyscy oczekują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Zastanawia mnie ta Norwegia.
2 kolejki do końca,Manglerud ma 3 pkt. do Rosenborga i gra w Stiernen.
Teoretycznie może się zrównać punktami, ale w ostatniej kolejce, Rosenborg ma u siebie Stiernen, a H2H ma lepsze Rosenborg.
I teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ( może później buki pomogą ),
Czy Manglerudowi, będzie się chciało wygrywać, czego z układu tabeli, wszyscy oczekują. No tak masz zupelną rację,bardzo ciekawie zrobilo się w Norwegii na sam koniec rundy zasadniczej,to jest teraz pytanie za 100 pkt jak podejdą do tego grajki.Teoretycznie Rosenborg jest w dobrej sytuacji,wczoraj bodajże Kylo który siedzi w Norwegii trochę pisał że dziś mecz Spata Sarpsbor mecz z Rosenborgiem traktuje bardzo poważnie...Czyli Rosenborg dziś przegrywa,Manglerud win i zrównują się punktami,po 40 i ostatnia kolejka Rosenborg-Stjernen oraz Manglerud Lillehammer Hmmmm może być ciekawie na dole norweskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
W Sparcie kontuzja Magnusa Selvaga, ale mimo jego braku Sparta nie powinna miec problemu pokryc ujemnego handicapu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|