Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 40 1 2 8 9 10 11 12 39 40
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by Kylo
W Sparcie kontuzja Magnusa Selvaga, ale mimo jego braku Sparta nie powinna miec problemu pokryc ujemnego handicapu.

Kylo a Ty w tej Norwegii już na stałe ? Czy wrócisz kiedyś do nas grin ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
No więc zaczynamy dzionek hokejowy smile
Na początek ...

Avangard Omsk - Nektekhimik --> 1
Salavat Ulayev - Sibir Novossibirsk --> 1

Vamosss boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Frisk Asker (X2)

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by akagi
Zastanawia mnie ta Norwegia.

2 kolejki do końca,Manglerud ma 3 pkt. do Rosenborga
i gra w Stiernen.

Teoretycznie może się zrównać punktami,
ale w ostatniej kolejce, Rosenborg ma u siebie Stiernen,
a H2H ma lepsze Rosenborg.

I teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ( może później buki pomogą ),

Czy Manglerudowi, będzie się chciało wygrywać,
czego z układu tabeli, wszyscy oczekują.

No tak masz zupelną rację,bardzo ciekawie zrobilo się w Norwegii na sam koniec rundy zasadniczej,to jest teraz pytanie za 100 pkt jak podejdą do tego grajki.Teoretycznie Rosenborg jest w dobrej sytuacji,wczoraj bodajże Kylo który siedzi w Norwegii trochę pisał że dziś mecz Spata Sarpsbor mecz z Rosenborgiem traktuje bardzo poważnie...Czyli Rosenborg dziś przegrywa,Manglerud win i zrównują się punktami,po 40 i ostatnia kolejka Rosenborg-Stjernen oraz Manglerud Lillehammer
Hmmmm może być ciekawie na dole norweskiej

w tej kalkulacji zapomnieliście o drużynie Frisk/Asker, która gra dziś z o nic nie grającym Lorenskog

ja proponuję Frisk/Asker ML 2 oraz Malglerud gołą dwójeczkę, do tego Jokery z Finladi

szykuje się także ostre strzelanie w Lahti dzisiaj, overek prawdopodobny wielce

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Spokojnie - heniutek - pamiętamy o Askerach.

Ale widać, że nie tylko My. wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by akagi
Frisk Asker (X2)

wyprzedziłeś mnie o minutę i 32 sekundy smile

ale rada jestem niezmiernie, że myślimy podobnie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
kusi mnie tez, żeby zagrać przeciw Turku, lista nieobecnych w tym zespole dłuższa niz moje ramie smile ale nie wiedzieć czemu, nie mam zaufania do ich dzisiejszych rywali - nie mam na to żadnego argumentu, po prostu przeczucie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To jak,
chcesz grać przeciw TPS,
a nie masz zaufania do ich przeciwników ?

To co chcesz w końcu grać.


Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Omsk 0-1 :/

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
a co o Dinamo myślicie?
h2h ma do chrzanu totatalnie, ale z 0:2 juz raczej nie podniosą

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Brynas czy under lepiej?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
siema piwo piekny mrozny dzien

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by akagi
To jak,
chcesz grać przeciw TPS,
a nie masz zaufania do ich przeciwników ?

To co chcesz w końcu grać.

napisałam, że kusi mnie, żeby zagrac na przeciwników Turku, czyli na Kalpę, ale że nie ufam Kalpie, więc sie sama nie wiem, co robić,

jest sporo absencji u gospodarzy, a Kalpa w prawie pełnym składzie, do tego zmotywowana walką o 4 miejsce w sezonie zasadniczym

z drugiej strony Turku zrobi wszystko żeby zdobyć jakieś punkty, ostatecznie w Finlandii ostatni zespół spada, a przedostatni gra baraże, zresztą Turku udowodniło ostatnio, że i w osłabieniu grac potrafi, 2 ostatnie mecze przegrali dopiero po dogrywce, w tym w Oulu, co jest nie lada sztuką, zważywszy na motywacę i formę Karpat

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
omsk w zasadniczym mega kozaki ,to pewnie odpadną z nafthimikiem w 1 rundzie palyoff...
OBY NIE
boks OMSK

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Omsk @ 1.96 ruszaj boks boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by craax
siema piwo piekny mrozny dzien
siemasz Craax piwo , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by Biczu
omsk w zasadniczym mega kozaki ,to pewnie odpadną z nafthimikiem w 1 rundzie palyoff...
OBY NIE
boks OMSK


No to Ty,nie ma takiej opcji,dopiero początek meczu,zaraz Jagry i Cervenki wezmną się do roboty.
Skończą 2 lub 3 do przodu.

Vamoosss boks

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
mogliby Vonseb i Crax napisać, co sądzą o dzisiejszych meczach smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by craax
siema piwo piekny mrozny dzien
siemasz Craax piwo , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac

Siemandero Craxxxx

Ja już dziś first double pograny smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by craax
siema piwo piekny mrozny dzien
siemasz Craax piwo , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac

oj dzisiaj oferta baaaardzo bogata, dokonczymy obiad i jedziemy z koksem wink

widze, ze dyskusja na temat Turku - Kalpa, dla mnie bezdyskusyjny typ

Strona 10 z 40 1 2 8 9 10 11 12 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1