|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
W Sparcie kontuzja Magnusa Selvaga, ale mimo jego braku Sparta nie powinna miec problemu pokryc ujemnego handicapu. Kylo a Ty w tej Norwegii już na stałe ? Czy wrócisz kiedyś do nas  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
No więc zaczynamy dzionek hokejowy  Na początek ... Avangard Omsk - Nektekhimik --> 1 Salavat Ulayev - Sibir Novossibirsk --> 1 Vamosss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
Zastanawia mnie ta Norwegia.
2 kolejki do końca,Manglerud ma 3 pkt. do Rosenborga i gra w Stiernen.
Teoretycznie może się zrównać punktami, ale w ostatniej kolejce, Rosenborg ma u siebie Stiernen, a H2H ma lepsze Rosenborg.
I teraz pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi ( może później buki pomogą ),
Czy Manglerudowi, będzie się chciało wygrywać, czego z układu tabeli, wszyscy oczekują. No tak masz zupelną rację,bardzo ciekawie zrobilo się w Norwegii na sam koniec rundy zasadniczej,to jest teraz pytanie za 100 pkt jak podejdą do tego grajki.Teoretycznie Rosenborg jest w dobrej sytuacji,wczoraj bodajże Kylo który siedzi w Norwegii trochę pisał że dziś mecz Spata Sarpsbor mecz z Rosenborgiem traktuje bardzo poważnie...Czyli Rosenborg dziś przegrywa,Manglerud win i zrównują się punktami,po 40 i ostatnia kolejka Rosenborg-Stjernen oraz Manglerud Lillehammer Hmmmm może być ciekawie na dole norweskiej w tej kalkulacji zapomnieliście o drużynie Frisk/Asker, która gra dziś z o nic nie grającym Lorenskog ja proponuję Frisk/Asker ML 2 oraz Malglerud gołą dwójeczkę, do tego Jokery z Finladi szykuje się także ostre strzelanie w Lahti dzisiaj, overek prawdopodobny wielce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spokojnie - heniutek - pamiętamy o Askerach. Ale widać, że nie tylko My. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
wyprzedziłeś mnie o minutę i 32 sekundy  ale rada jestem niezmiernie, że myślimy podobnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
kusi mnie tez, żeby zagrać przeciw Turku, lista nieobecnych w tym zespole dłuższa niz moje ramie  ale nie wiedzieć czemu, nie mam zaufania do ich dzisiejszych rywali - nie mam na to żadnego argumentu, po prostu przeczucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To jak, chcesz grać przeciw TPS, a nie masz zaufania do ich przeciwników ?
To co chcesz w końcu grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a co o Dinamo myślicie? h2h ma do chrzanu totatalnie, ale z 0:2 juz raczej nie podniosą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema  piekny mrozny dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
To jak, chcesz grać przeciw TPS, a nie masz zaufania do ich przeciwników ?
To co chcesz w końcu grać. napisałam, że kusi mnie, żeby zagrac na przeciwników Turku, czyli na Kalpę, ale że nie ufam Kalpie, więc sie sama nie wiem, co robić, jest sporo absencji u gospodarzy, a Kalpa w prawie pełnym składzie, do tego zmotywowana walką o 4 miejsce w sezonie zasadniczym z drugiej strony Turku zrobi wszystko żeby zdobyć jakieś punkty, ostatecznie w Finlandii ostatni zespół spada, a przedostatni gra baraże, zresztą Turku udowodniło ostatnio, że i w osłabieniu grac potrafi, 2 ostatnie mecze przegrali dopiero po dogrywce, w tym w Oulu, co jest nie lada sztuką, zważywszy na motywacę i formę Karpat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
omsk w zasadniczym mega kozaki ,to pewnie odpadną z nafthimikiem w 1 rundzie palyoff... OBY NIE  OMSK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Omsk @ 1.96 ruszaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
siema  piekny mrozny dzien siemasz Craax  , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
omsk w zasadniczym mega kozaki ,to pewnie odpadną z nafthimikiem w 1 rundzie palyoff... OBY NIE  OMSK No to Ty,nie ma takiej opcji,dopiero początek meczu,zaraz Jagry i Cervenki wezmną się do roboty. Skończą 2 lub 3 do przodu. Vamoosss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
mogliby Vonseb i Crax napisać, co sądzą o dzisiejszych meczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
siema  piekny mrozny dzien siemasz Craax  , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac Siemandero Craxxxx Ja już dziś first double pograny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema  piekny mrozny dzien siemasz Craax  , dawaj peffki bo jest w czym dziś wybierac oj dzisiaj oferta baaaardzo bogata, dokonczymy obiad i jedziemy z koksem  widze, ze dyskusja na temat Turku - Kalpa, dla mnie bezdyskusyjny typ
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|