|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
federer dzisiaj taki bet ?? - wszedzie na kazdym forum rodzi dzisiaj furore - ostatnimi czasy z djokoviczem roznie to bywalo. tipsa nie jest pewniejszy na dzisiaj ?? dokładnie Ferdek bet dnia  a Djoko znowu go powiezie- ja kto ma w zwyczaju ostatnimi czasy i bedzie płacz i zgrzytanie zębów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Bozoljac, Ferreiro/Sa , Melo M./Soares, KaroLajna 2-0  chyba zartujesz  ? czemu niby ?? zobaczysz po meczu czemu spadam bede na Caro  no to zamiast tego , Butorac/ rojer i gitara ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
fedex+karola za kloca i jest na piwo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
co do meczu Fedek - Djoko...
wydaję mi się, że jednak Fedek będzie górą... oglądałem mecze i jednego i drugiego na tym turnieju... Fedek wygrywał swoje mecze gładko raz jego podanie było przełamane... ale zaraz potem szybko je odłamała z Rychem o ile dobrze pamiętam... jego gra wygląda dobrze Djoko stracił dwa sety... z Berdychem i z Lopezem... wydaje mi się, że nie jest aż tak spięty by dzisiaj wygrać z Fedkiem dlatego myślę, że Fedek będzie tu górą i przełamie złą passe ostatnich meczy z Djokem
Typy : - Fedek win - pow 9,5 gema w 1wszym secie ( obaj będą chcieli utrzymać swoje podanie na pewno nie będą się łamać tak bardzo ) - jakiś over gemowy w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
stahovski go przełamał , gasquet go przełamał to chyba 2 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Najlepeij to nie grac tego meczu (fedka) po co ... Nielepiej obejrzeć czysto sportowo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Mektic Lammer gra ktos???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
mecz ferdek djoko 50:50 jak dla mnie ferdek to juz nie jest tez zawodnik co kiedyc ktory kasowal kazdego po kolei djoko ze swoim returnem moze sprawic ze wymiany beda dlugie a w tym przewage powinna byc po stronie serba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Mektic Lammer gra ktos??? Gdzie to?, co to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nole chory troche jest forma uciekla po AO Roker bedzie chybal
chcial w koncu wziasc rewanz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629 |
nie chyba tylko napewno  jak djoko traci z lopezem czy berdychem, z mayerem tez ledwo wygral 1 seta, to z rogerem straci dwa  bo faktycznie forma nie ta co na AO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629 |
traci sety^ mialy byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Mektic Lammer gra ktos??? Gdzie to?, co to? wlasnie nie wiem, wskoczylo na bet365 dlatego pytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ferdek dziś izi z jednego ważnego powodu. Nole slaby turniej, w którym mordował się z przebijaczami o mocnym płaskim serwisie.
Ferdek serwis ma lepszy od lopeza i berdzia, a do tego jego przyspieszenie fh i gra przy siatce nienaganne.
Djoker nawet nie jest regularny, i ma wyjątkowo jak na niego chujowy bh. Będzie izi, no chyba, że djoker udawał.
Roker lubi szejków i ich szmal, dziś walczy o 5 tytuł bodaj w 6tym finale
Last edited by Ci±gutka; 26/02/2011 17:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Lama widziales wczoraj Ferru ? Nico chyba dzis skompletuje
hattricka skoro dal rade z Bellucim wczoraj. W finale kazdy daje
z siebie 100 %. 2,35 to chyba vale po stronie Murci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Mektic Lammer gra ktos??? Gdzie to?, co to? wlasnie nie wiem, wskoczylo na bet365 dlatego pytam ...final futuresa w Zagrzebiu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
widziałem tylko Mugro, bez szału, Bellu w kluczowych momentach małe auty. głowa nie ta. kubot musiał chyba faktycznie być w formie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Niby fakt ale agresywnosc Almagro moze zawazyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
 mektic Mektic Lammer gra ktos??? Gdzie to?, co to? wlasnie nie wiem, wskoczylo na bet365 dlatego pytam ...final futuresa w Zagrzebiu... pograłem mektic win 1;st set a teraz załuje bo chyba wbedzie wtopa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|