Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
Originally Posted by marzano
Zakupiłem jakiś czas temu HTC Desire i muszę powiedzieć, że jako telefon do zastosowań biznesowych sprawdza się świetnie...

Na dniach jednak mam zamiar kupić telefon "do dzwonienia" jako, że akurat Desire nie jest zbyt wygodny do rozmów (szczególnie w skórzanym etui)... W Orange zaproponowali mi Samsung Solid za 1zł... Poczytałem i telefon wydaje się w sam raz... odporny na upadki i zabrudzenia, można go bez problemu obsługiwać w rękawiczkach (Desire jest odporny na rękawiczki), posiada mp3, radio, latarkę, kompas i parę innych bajerów... dodatkowo (wg testów) mega wytrzymała bateria...

Czy ktoś z Was posiada ów "pancerny telefon" i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?

Ja dzisiaj zakupiłem Desire, ale czy to taki telefon biznesowy to nie jestem przekonany, bardziej telefon dla młodzieży.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by marzano
Zakupiłem jakiś czas temu HTC Desire i muszę powiedzieć, że jako telefon do zastosowań biznesowych sprawdza się świetnie...

Na dniach jednak mam zamiar kupić telefon "do dzwonienia" jako, że akurat Desire nie jest zbyt wygodny do rozmów (szczególnie w skórzanym etui)... W Orange zaproponowali mi Samsung Solid za 1zł... Poczytałem i telefon wydaje się w sam raz... odporny na upadki i zabrudzenia, można go bez problemu obsługiwać w rękawiczkach (Desire jest odporny na rękawiczki), posiada mp3, radio, latarkę, kompas i parę innych bajerów... dodatkowo (wg testów) mega wytrzymała bateria...

Czy ktoś z Was posiada ów "pancerny telefon" i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?
przy jakim abonencie to bierzesz?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
@_Bombel_ - dla mnie biznesowy bo z jego pomocą załatwiam interesy wink

@Salvador Dali - przedłużenie umowy... 69PLN miesięcznie w tym 210 minut, darmowe wieczory i łikendy w orange i na stacjonarne, 5 darmowych numerów... jakoś tak...


Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by marzano
@_Bombel_ - dla mnie biznesowy bo z jego pomocą załatwiam interesy wink

@Salvador Dali - przedłużenie umowy... 69PLN miesięcznie w tym 210 minut, darmowe wieczory i łikendy w orange i na stacjonarne, 5 darmowych numerów... jakoś tak...

??
wieczory i weekendy czy te smieszne pogaduchy w orange?

mowisz pewnie o delfinie 59, tam za staz dostajesz 40% wiecej czyli 210 + 5 numerow. Te pogaduchy sa tylko do orange i tu uwazaj bo dzialaja dopiero po wykorzystaniu abonamentu. A co za 10 dokupujesz? Poza tym w tym abonamencie mozna dostac jednak pare ciekawszych telefonow. Moim zdaniem Samsung wave 723 ewentualnie jak chcesz koniecznie telefon klasyczny to nokie c5. Jednak ten solid nadaje sie tylko na budowe, do stoczni lub warsztatu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
za 10 mam chyba 500 mega internetu...

potrzebny mi telefon klasyczny, długo wytrzymująca bateria, mp3 i odporny na upadki... nie dotykowy i bez zbędnych bajerów bo do tego mam Desire...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
rzuc moze okiem na nokie e52, spelnia Twoje wymagania tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ale nie za ta cene, jaka jest w orange smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by marzano
za 10 mam chyba 500 mega internetu...

potrzebny mi telefon klasyczny, długo wytrzymująca bateria, mp3 i odporny na upadki... nie dotykowy i bez zbędnych bajerów bo do tego mam Desire...

pytanie jeszcze który to solid

bo b2700 ma IP67 chyba - wytrzymuje metrowe zanurzenie pod wodą na 30min itp. poza tym dobry aparat, GPS etc.

ja kupiłem 3dni temu solid E2370 tylko IP54 czyli moge go polewać wodą ale nei wsadzać do wiadra, słabiutki aparat 0.3MPx, ale bateria krowa - 2Ah, jak na razie jestem zachwycony telefonikiem...

do tego co potrzebuję jest idealny smile

kupiony w MM za 229

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Ostatnio nie ogarniałam za bardzo telefonów, ale może ktoś pomoże :-)

Otóż chcę przenieść nr do play i wziąć abo za 59pln (stan darmowy). Potrzebuję telefon z w miarę dobrym aparatem (aktualnie mam 3.2mpx w SE), więcej wymagań teoretycznie nie ma.

No i na oku mam HTC Wildfire, SE xperia x10 mini pro i ewentualnie Motorola Flipout.

Czy komuś coś te telefony mówią, może ktoś z nich korzysta? Ewentualnie jakieś inne w podobnej cenie z podobnymi właściwościami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Kupię nokie n8, obojetnie jaki kolor, stan bdb w rozsądnej cenie wink

Jesli ktos chce sie pozbyc dajcie znac na priv.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by zludna
Ostatnio nie ogarniałam za bardzo telefonów, ale może ktoś pomoże :-)

Otóż chcę przenieść nr do play i wziąć abo za 59pln (stan darmowy). Potrzebuję telefon z w miarę dobrym aparatem (aktualnie mam 3.2mpx w SE), więcej wymagań teoretycznie nie ma.

No i na oku mam HTC Wildfire, SE xperia x10 mini pro i ewentualnie Motorola Flipout.


Czy komuś coś te telefony mówią, może ktoś z nich korzysta? Ewentualnie jakieś inne w podobnej cenie z podobnymi właściwościami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

motorola ma taki sam aparat jak Twoj obecny. Co do telefonow wszystkie androidowe. Te same mozliwosci, te same procesory. Ciezko stwierdzic jednoznacznie, ktory lepszy. Choc z drugiej strony HTC to jednak duzo lepsza marka i doswiadczenie jesli chodzi o smarfony niz SE. Poza tym kuplowi w zwyklej x10 telefon podczas serfowanie na necie sam sie przelacza z wifi na umts. Takze gdym mial cos wybrac z tych 3, to zdecydowanie HTC

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Ja od kilku dni używam HTC wildfire. Jest to mój pierwszy android więc nie mam porównania z innymi. Ogólnie zabawka bardzo fajna, nie zgodze się z opiniami w necie że rozdzielczość ekranu ma kiepską - dla mnie jest ok, neta przegląda się bardzo dobrze, wczoraj wrzuciłem na niego nawigację Sygic Mobile Map 10, sygnał gps znalazł w 2-3 minuty, potem na trasie bez problemu. Aparat 5 Mpix ale szczerze to nie robi zdjęć super, przyzwoicie jak na telefon. Muzyka - może być.
Typowy fon do internetu - bez wykupionego pakietu w abonamencie na dostęp do neta praktycznie bezużyteczny. W łatwy sposób mozna kontrolowac łączenie się z netem, na pewno nie bedzie łączył "bez pozwolenia". Mi się podoba, ale jak piszę nie miałem wczesniej do czynienia ze smartfonami ani dotykowymi. No i podstawa -Android Market i aplikacje do zarządzania telefonem, chociażby ASTRO file manager, itp.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
HTC niestty ma slabe apraty foto, chyba najlepszy bedizesz mial w HD 2, a slabszy mimo ze nowszy w HD 7. ALe sam mam htc i juz nigdy nie kupie telefonu innej marki. Poza tym polecam zainteresowac sie Windows Phone 7.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ile +- kosztuje zdjecie simlocka z iphona 3g/4g ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by jacekplacek
Ja od kilku dni używam HTC wildfire. Jest to mój pierwszy android więc nie mam porównania z innymi. Ogólnie zabawka bardzo fajna, nie zgodze się z opiniami w necie że rozdzielczość ekranu ma kiepską - dla mnie jest ok, neta przegląda się bardzo dobrze, wczoraj wrzuciłem na niego nawigację Sygic Mobile Map 10, sygnał gps znalazł w 2-3 minuty, potem na trasie bez problemu. Aparat 5 Mpix ale szczerze to nie robi zdjęć super, przyzwoicie jak na telefon. Muzyka - może być.
Typowy fon do internetu - bez wykupionego pakietu w abonamencie na dostęp do neta praktycznie bezużyteczny. W łatwy sposób mozna kontrolowac łączenie się z netem, na pewno nie bedzie łączył "bez pozwolenia". Mi się podoba, ale jak piszę nie miałem wczesniej do czynienia ze smartfonami ani dotykowymi. No i podstawa -Android Market i aplikacje do zarządzania telefonem, chociażby ASTRO file manager, itp.

ło matko s curkom laugh

to nie jest opis telefonu tylko jakiegoś komputera wink

powinny być 2 tematy - jaki telefon i jaki smartfon wink

jeśli ktoś na pytanie o telefon do dzwonienia i odporny na upadki poleca jakiegoś dotykowca to chyba żyjemy w dwóch odmiennych systemach walutowych wink


mój solid E2370 jak na razie wyrabia 120% normy

po zakupie miał 4/5 baterii..wytrzymał tydzień czuwania i 7godzin rozmów
naładowałem do fulla i już 5 dni trzyma maksa

zarysowania ani jednego a już lądował twardo wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Zgadzam się co do Solida, też mam od niedawna i też sobie chwalę jego właściwości nazwijmy to "telefoniczne". Jednakże obok solida używam HTC Desire jako podręczny mini komputerek właśnie i z połączenia obu wymienionych urządzeń jestem bardzo zadowolony...

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Originally Posted by Self-Confident
HTC niestty ma slabe apraty foto, chyba najlepszy bedizesz mial w HD 2, a slabszy mimo ze nowszy w HD 7. ALe sam mam htc i juz nigdy nie kupie telefonu innej marki. Poza tym polecam zainteresowac sie Windows Phone 7.


Mialem HTC HD 2 i niestety przy telefonie to nigdy nie lezalo po pierwsze bateria max 2 dni przy normalnym urzytkowaniu, po drugie jest ogromny i niestety nie da sie go trzymac w kieszeni a po trzecie system sie wiesza wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Do wszystkich posiadaczy telefonow w simplusie - jaki pakiet polecacie jesli ktos chce dzwonic na stacjonarne ? Tak szukam szukam, i jedynie znalazlem jakies mini i maxi minuty ale to tylko do plusa, przynajmniej tak to zrozumialem... a troche dziwne, ze na stacjonarne nie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Chcialbym Was ostrzec przed zawieraniem/przedluzaniem umow w Play poprzez telefoniczne Biuro Obslugi, konsultanci niestety lubia czesto sie "mylic" co do rzeczywistych umow, mnie "oszukali" na 100 min miesiecznie przez caly okres mad puke Z reszta poczytajcie w necie jacy oni sa w tym "dobrzy" ... odrzucili moja reklamacje, cale szczescie, ze rozmowy sa nagrywane, jestem umowiony na odsluchanie rozmowy zwiazanej z przedluzeniem umowy wiec o wszystkim Was poinformuje wink

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1