[color:"black"]00:55[color:"black"] [/color] [color:"blue"]Philadelphia 76ers - Cleve..."> [color:"black"]00:55[color:"black"] [/color] [color:"blue"]Philadelphia 76ers - Cleve...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#449331 19/11/2005 11:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[color:"black"]00:55[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]01:25[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]New Jersey Nets - Washington Wizards [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]01:55[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Minnesota Timberwolves - Charlotte Bobcats [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]02:25[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Dallas Mavericks - Detroit Pistons [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]02:25[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]San Antonio Spurs - Phoenix Suns[color:"blue"] [/color]

[color:"black"]02:55[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Utah Jazz - Memphis Grizzlies [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]Zapraszam wszystkich do konwersacji

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color]

Bonus: Unibet
#449332 19/11/2005 11:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Zapomniałem dopisac meczu: Nowy Orlean - Orlando. Proszę moderatora o edytowanie mojego postu.

Pozdrawiam th0mas:)

#449333 19/11/2005 13:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
tak na pierwszy rzut oka(ostatnio sie sprawdza,bo im więcej mysle,tym gorzej),to wychodzi Memphis i Dallas.
Utah jak wiadomo szpital,ponadto słabo grają,a Memphis całkiem solidnie się prezentuje i gra swoje,żadnych fajerwrków-ot taka grupa solidnych wyrobników,na mormońców powinno starczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Detroit świetna passa,ale kiedyś muszą się wyłożyć,a Dallas to do tego idealne miejsce,Tłuki muszą się w końcu złamać,choć faktycznie formę mają wysoką,ale z drugiej strony nie grali jeszcze z nikim naprawde dobrym,a Dallas to dla mnie najwyższa półka.Myśle też nad underem,ale koniki napewno zagram,bo moim zdaniem walna dziś Detroit,musza i tyle...

#449334 19/11/2005 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
moim zdaniem Detroid polegnie dopiero w meczu z Pacers, a do tego czasu cięzko ich będzie zatrzymać.

dzisiaj widze do tak :

Pistons +1

76ers -1

#449335 19/11/2005 14:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Dziś nie gram. Ale podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Pierwszy mecz to Minnesota - Charlotte. Handi na Bobcats (+10.5) ponownie zachęcające. Dziś Charlotte pomimo stosunkowo niskiej porażki z Indiana zagrało słaby mecz. Szczególnie jeśli idzie o skuteczność rzutów. Minnesota zdecydowanie lepsza na tablicach: Olowokandi, Garnett, Wally <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Bobcaty lepsze w przechwytach i mniej strat. Może być bardziej zacięty mecz jak to wydaje się bukom.

Druga pozycja to Utah - Memphis. Wiadomo szpital u Jazz. Handi -5.5 zdecydownie do przeskoczenie. Utah z Phoenix zagrała bardzo skuteczną koszykówkę ale Phoenix to drużyna która nie trzyma gardy i idzie na wymianę ciosów. Memphis natomiast atakuje ale nie zapomina też o obronie.

Pozdro wszystkich fanów NBA. Dziś sobota bawimy się do rana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#449336 19/11/2005 19:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
co tak ostatnio spadła liczba piszących w najlepszym chyba dziale na forum ?

#449337 19/11/2005 20:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Bo "osoby piszące" (podobnie jak połowa tego forum) na razie oglądają mecz Real-Barca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS: Coin a może sam byś coś skrobnął, chętnie posłuchamy Twoich propozycji. Chodzi mi o to, że jak popatrzę na pierwsze tematy z początku sezonu, to łatwo można zauważyć, że ich wysoka oglądalność była wynikiem udzielania się tam wielu osób. Kiedy każdy pisze coś od siebie, a nie tylko biernie przegląda forum, to gromadzimy więcej informacji (no bo np ktoś może napisać coś, o czym nie wiedzą inni) i o to w tym wszystkim chodzi. Bo buka trzeba ograć współnymi siłami wedle polskiego powiedzonka "... i Herkules(buk) dupa kiedy ludzi kupa..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster

#449338 19/11/2005 21:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Ja dzisiaj gram na Detroit, bo Dallas mnie nie przekonuja swoja gra, a na ich ogranie potrzeba bardzo silnej ekipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do tego Memphis (wiadomo Utah szpital). Rzucil mi sie tez w oczy UNDER 199 Phoenix-San Antonio (obrona Spurs nie byle jaka;p)

#449339 19/11/2005 21:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
Dziś zagrałem już coś takiego: (Sportingbet)
Charlotte @ Minnesota Point Spread / Handicap CHA Bobcats Point Spread / Handicap +10.5 1.909
Phoenix @ San Antonio Point Spread / Handicap PHO Suns Point Spread / Handicap +10 1.909

Oprócz tego zastanawiam sie nad:
CLE Caviliers vs PHI 76ers over 206 1.909
DET Pistons vs DAL Mavericks DET Pistons 2.10

Myśle że można też spokojniew zagrać z ujemnym handi MEM Grizzlies (-7), ORL Magic (-7) i dodatnim WAS Wizards (+4).

Pewnie na dzisiejszą noc coś z tego wybiore ... najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie over PHI, w ostatnim meczu prawie przekroczyli razem z miami 206 pkt ... gdyby nie gorsza dyspozycja PHI w 3 kwarcie to zapewne by to osiągneli. Pozatym w meczu z CLE bardzo prawdopodobna wydaje mi sie OT, a wtedy over gwarantowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeżeli chodzi o DET, mysle ze nie warto grać tego meczu z handi, tylko czyste DET. Kurs 2.10 może cieszyć, zwłaszcza że DET nie mają zamiaru na przegranie 1 meczu w tym sezonie, chociaż tego meczu nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi sie, że DET wygra po zaciętym meczu kilkoma pkt ... może 2 albo 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MEM - UTAH. Tutaj handi -7 mysle realny do przeskoczenia, zwłaszcza jak już ktoś pisał utah = szpital, lecz tak jak DET nie jestem do końca tego pewny, a czyste MEM za 1,36 nie zabardzo mi sie podoba.

Co to pozostałych meczy (ORL i WAS) to tylko propozycja co bym zagrał jeżeli wogóle na coś sie zdecyduje w tych meczach.

Jak będzie zobaczymy rano. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#449340 19/11/2005 21:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
Nie wiem czy jest sens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ale napisze co dzis zagralem:
1.Minnesota - Charlotte 1 Bobki graja 2 mecz z rzedu,powinni byc troche podmeczeni no i mistrzowie to oni nie sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,wilki wygraly czwartkowy mecz u siebie z Washington dla mnie wystarczy
2.San Antonio - Phoenix 1 Phonix wygrali wczorajszy mecz moga sobie pozwolic teraz na planowa porazke z SAS ,a Spurs musza gonic Detroit
3.New Yersey -Washington 1 Wizards maly kryzys 2 porazki z rzedu narazie bilans (5-3) New Yersey powinni takie mecze wygrywac maja juz 2 porazki u siebie.

#449341 19/11/2005 21:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
witam po dlugiej przerwie wszystkich forumowiczow, choc nie widze dzis zadnych postow najczesciej udzielajacych sie tu w zeszlym sezonie amkwish`a, goońk`a, zabielanego.

ja gram dzis overka w meczu 76`s - cavs
niedawno grali w cleveland i linia byla prawie identyczna, wtedy ja przekroczyli wiec czemu teraz mieli by tego nie zrobic.
obie druzyny duzo rzucaja, iverson srodnio ponad 30 punktow james ponad 25. do tego dochodza 2 strzelby w obu druzynach weeber i hughes kazdy z nich rzuca po okolo 20 punktow. w cleveland jesy jeszcze ilgauskas, ktory wczoraj byl najlepszym strzelcem. licze na radosna koszykowke i duzo punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i osobiscie chcialbym aby wygrala philadelphia. jedyne co mnie martwi to to ze cavs slabiej sie prezentuja na wyjazdach.

podsumowujac dzis w nocy glowny typek:
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers
over 204,5 1.9

no i jeszcze pomysle o detroit, choc kiedys musza wkoncu przegrac.

#449342 19/11/2005 21:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam

Całkowicie zgadzam się z overkiem w Philadelphi. Grają ze sobą jedne z najbardziej ofensywnych drużyn w lidze, mające w swoich składach najlepsze strzelby w lidze.
Tylko Iversen i LeBron są w stanie rzucić 100, więc...

Dla mnie danie główne na dzisiejszą noc to:
Phil-Cavs Over 206,5

A na dokładke Detroit dziś chyba znowu wygra. Dallas nie wyglądają mi w tym sezonie na pogromców faworytów
Dallas-Detroit 2

Powodzenia

#449343 19/11/2005 22:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Ten over to 204,5, haha to jeszcze lepiej

#449344 19/11/2005 22:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
skoro zostałem wywołany do tablicy to jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

g00ńka i amkwisha namawiam do tego samego, gdyz zawsze z największą przyjemnością czytam ich posty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na początku nalezy pogratulować Blaugranie Nokautu.

Od kilku dni szukam w NBA niespodzianki i jakos nie umiem wyczuć. Wczoraj Nyk i Atlanta

Dzisiaj pierwszy mój typ do Phila. @2.05... Phila na dobra, dosc wyrównaną drużynę, to juz nie tylko iverson i 4 koszulki. Nawet jezeli #3 ma słabszy dzien Phila jest w stanie powaliczyc z prawie kazdym o zwyciestwo. Dzisiaj do Philadelfii przyjezdzaja Kawelerzyści. Zapwowiada się naprawda fascynujacy pojednyek ... LeBron - Iverson ... czyli walka o to kto bedzie następcą MJa. ( jezeli wogole kiedys takie bedzie ). Clevland ma wspaniałą passe i wydaje mi sie ze nadszedl schylek tej passy. 76ers sa grozni na wlasnym parkiecie dla kazdego. Clecland u siebie to jak narazie potega .. ale na wyjazdach bilans 2-2 wskazuje ze sa do ogrania. @2.05 w baw na gospodarzy ? Ja to biore.

Bobki @6.10 z Minestotą to moja niespodzianka na dzisiaj. Minesota nieregularna... Bobki swoją klase udowodnily chociazby w dwóch ostatnich pojedynkach z Pacers. Bobki w tym seoznie walczą w kazdym spotkaniu na maxa. Jezeli juz przegrywaja to równiżą zazwyczaj nie większą niż 10 punktów. Pojedynki Okafora z Garnetem zapewne beda ozdobą tego spotkania. Kurs w moim mniemaniu ostro przesadzony ... i za drobne warto zaryzykowac zwyciestwo przyjezdnych. Jesli chodzi natomiast o handi +11 to juz spokojnie mozna zagrac sobie za srednią stawke.

Duzo kontrowersji wzbudza spotkanie w Dallas. Niepokonani jak dotąd Pistons przyjezdzaja na podbój Texasu. Podobnie jak moi poprzednicy wypowiadajacy sie na temat tego spotkanie wydaje mi sie, ze seria Tłoków zostanei przelamana. Jednak przed spotkaniem spodziewalem sie znacznie wyzszych kursow na gospodarzy. Z całym szacunkiem dla Dallas, ale granie ich po kursie @1.75 z wicemistrzami NBA mija sie z celem. Po kursie w okolicach @2.50 z pewnoscia zazywkowalemy Dirka i spółke. Za @1.70 mówie pass.

W pozostalych spotkaniach przewiduje wygraną Misiów (@1.65 w profie), Sa oraz Orlando. W spotkanie w NJ nie mam swojeego faworyta.

Reasumując:
Bobki @6.10 1/10
Bobki +11 4/10
Phila 4/10

Pozdro i wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> V El B

#449345 19/11/2005 22:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
PS: Coin a może sam byś coś skrobnął, chętnie posłuchamy Twoich propozycji.

Ale ja się nie znam na NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tyle, że ten dział czytam zawsze bo jest czytelny i skuteczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#449346 19/11/2005 22:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
wszyscy grają Memphis... od rana w każdym punkcie naziemnym słyszę, że wszyscy do rozpisów jako pewniak (sic!)... a buki wciąż to przyjmują... czy czasem nie będzie tutaj niespodzianki ?

#449347 19/11/2005 22:58
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Witam po dlugiej przerwie.

Jak dla mnie dzis tylko dwa undery.
Detroit Pistons @ Dallas Mavericks under 185
Washington Wizards @ New Jersey Nets under 201

Dallas ostatnio bardziej zwraca uwage na defense, a mysle ze i Pistonsi zagraja dzis defensywnie
W New Jersey do wygrania do pewnej wygranej bedzie trzeba uwazac na Arenasa. Jesli to sie uda, to under powinien wejsc.

Pozrawiam i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na Barce!!!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1