gospodarze na pierwszym miejscu [color:"blue"]18:00 gospodarze na pierwszym miejscu [color:"blue"]18:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#449602 20/11/2005 02:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b]20.11 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> gospodarze na pierwszym miejscu


[color:"blue"]18:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York - Portland

19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Toronto - Miami

21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Golden State

01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana - Houston

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver - Memphis

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle - Sacramento

03:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers - Chicago
[/color]

[color:"red"] Pomocne linki .. na samej górze tematu US SPORTS

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
która dru¿yna wygra ?
single choice
Portland (14%, 18 Votes)
New York (86%, 114 Votes)
Total Votes: 132
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Miami (69%, 90 Votes)
Toronto (31%, 40 Votes)
Total Votes: 130
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Golden State (31%, 42 Votes)
LA Clippers (69%, 92 Votes)
Total Votes: 134
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Houston (31%, 42 Votes)
Indiana (69%, 92 Votes)
Total Votes: 134
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Memphis (30%, 40 Votes)
Denver (70%, 92 Votes)
Total Votes: 132
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Sacramento (51%, 70 Votes)
Seattle (49%, 66 Votes)
Total Votes: 136
Voting on this poll ends: 0 seconds ago
która dru¿yna wygra ?
single choice
Chicago (20%, 30 Votes)
LA Lakers (80%, 118 Votes)
Total Votes: 148
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Bonus: Unibet
#449603 20/11/2005 08:08
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Więc tak popatrzyłem na mecze i od razu stwierdzam ze : Nowy Jork powinien pokonac Portland , co do innych meczow poczekam na Handi

#449604 20/11/2005 10:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2
T
TxC Offline
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2
To moj pierwszy raz, wiec przepraszam, ze bez analizy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

18:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York - Portland 1

19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Toronto - Miami 1

21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Golden State 2

01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana - Houston 1

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver - Memphis 1

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle - Sacramento 2

03:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers - Chicago 1

#449605 20/11/2005 10:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
TxC to spadowa z tymi typami bez analizy do PP.
Jesli jestes 1 raz to przeczytaj regulamin,
Toronto - Miami 1 , LAC - GS 2 ?
Odwazne posuniecie.

#449606 20/11/2005 11:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
TxC to spadowa z tymi typami bez analizy do PP.
Jesli jestes 1 raz to przeczytaj regulamin,
Toronto - Miami 1 , LAC - GS 2 ?
Odwazne posuniecie.

[color:"blue"] meler ... popatrz na swój wpis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... czy dałeś analize ?
z takimi typami to do PP ...


[/color]

Dziś zastanawia mnie niska linia w New York [color:"brown"] ..:175:..
średnia pkt:
NY: 86.6 -90.3
PT: 85.7 -91.6

w meczu tegorocznym Portland-New York 95:83 ..:178:.. w tym spotkaniu ze skutecznościa było fatalnie ..
NEW YORK PORTLAND
Points 83 95
FG Made-Attempted 28-71 (.394) 37-83 (.446)
3P Made-Attempted 1-5 (.200) 2-14 (.143)
FT Made-Attempted 26-35 (.743) 19-31 (.613)

jak widać rzutów za 3 było jak na lekarstwo ...


H2H napawa optymizmem jesli chodzi o OVERKA ..

Port-NY 103;96 .. 95:83
NY-Port 113:105 .. ??:??

pozdrawiam

#449607 20/11/2005 12:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
cholernie ciężki dzień jeśli chodzi o typowanie. ehh albo mi sie coś w głowie porobiło bo teraz gdy patrze na każdą kolejke to jest równie ciężka.

mam dzisiaj złe przeczucie jeśli chodzi o ulubioną Indiane o_O nie namawiam nikogo do typowania na Houston, ale wydaje mi sie, że dzisiaj MCGrady zaczaruje i będzie pozamiatane. z racji tego, że lubie doszukiwać się niespodzianek więc poleci singielek na gości ...co ja robie stawiam przeciwko moim ulubieńcom, ale to w sumie dobrze bo gdybym postawił na swoich to pewnie by przegrali : )

w takich spotkaniach jak Denver - Memphis, LAC - Warriors oraz LAL - Chicago przewiduje bardzo wyrównaną walke i bardzo prawdopodobne są remisy szzególnie Den - Mem i LAL - CHI. dla chcącego nic tródnego, każdy z tych spotkań puszcze sobie za minimalną stawke jako singielki bo tylko na tym ostatnio wygrywam, a na kombinacjach wtopa totalna o_O

#449608 20/11/2005 13:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam

Strasznie trudny dzień do typowania, wiele wyrównanych par i większość meczy według mnie NO BET. Choć ktoś kiedyś pisał, że każdy mecz można zagrać, hahaha. Ja na dziś:

Toronto-Miami(-5,5) 2
Miami po serii meczy u siebie zagra z najsłabszą drużyną NBA na wyjeździe i nie powinno mieć żadnych kłopotów. No bo co przemawia za Toronto? Chyba tylko to że jeszcze nie wygrali i kiedyś musi to nastąpić. Niestety dla Kanadyjczyków NIE DZISIAJ.

Zagram jeszcze chyba Nowy York z handi, ale musze to jeszcze przemyśleć.

Powodzenia

#449609 20/11/2005 15:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
TORONTO RAPTORS - MIAMI HEAT

Na wstępie zaznaczę, że post piszę na silnym kacu. Wczoraj była masakra w moim wykonaniu, stąd lekkie przymróżenie oka na to co tu maluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Toronto gra coraz lepiej wg mnie. Po meczu z Heat czeka ich seria meczy na wyjeździe. Miami ma swojej ekipie zawodników, którzy samymi nazwiskami wygrać powinni ten mecz: Mourning, Payton, Wade. Ponadto dobra gra Haslema na tablicach. Martwią tylko liczne kontuzje. Raptorsi mają wyrównany skład. Zdobycze punktowe rozkładają się na wszystkich zawodników. Nie są aż tak źli żeby dostawać wiecznie baty.

Uważam, że dobra gra podkoszowa, doświadczenie Paytona i Mourninga + talent Wade'a wystarczą na przeskoczenie handi. Aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że w obecnym sezonie Miami często gra "grę na styku".

Mój typ: Miami Heat -5.5
Stawka: 4/10 dałbym więcej gdyby nie ta gra na styku.

Pozdro600

#449610 20/11/2005 15:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
odbiegne troszke od NBA i napisze coś o
D-League (zaplecze NBA) w którym gra 8 zespołow ... a w jednym z nich nasz

CZARUŚ TYBAŃSKI (Tulsa 66ers) ..wygrali swoj 1 meczyk 102:99 a nasz "rodak" specjalnie sie niewyróżnił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

8 minut...
0-0 za 1 ...
0-0 za 2 ...
0-0 za 3 ... SUMA= 0
1 zbiórka [def]
0 asyst
1 faul
0 bloków
0 strat
0 przechwytów ..

wygląda na to że przeszedł koło meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


[b]NBA
[color:"blue"]no ja jednak zagrałem dziś do systemu ...
NY-PTB under 175 ... przekonał mnie Macias ... po za tym dwie przeciętno/slabe ekipy = marny wynik .... .. Licze tez na wygraną "Lakersów" po wtopce w derbach ..
"Heat" ..tez powinni .. ale na handi bym niezagrał ..-6.5.. to jest troszke .. tym bardziej ze Toronto niebedzie zawsze przegrywało ... [dziś zanotują 1 win .. tak samo jak DET 1 lose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />]

pozdro
Piotr

#449611 20/11/2005 19:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Upatruje ktos jakies szanse na wygrana GOLDEN STATE?

#449612 20/11/2005 19:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
.

Quote
[color:"blue"]no ja jednak zagrałem dziś do systemu ...
NY-PTB under 175 ... przekonał mnie Macias ... po za tym dwie przeciętno/slabe ekipy = marny wynik .... .. Licze tez na wygraną "Lakersów" po wtopce w derbach ..
"Heat" ..tez powinni .. ale na handi bym niezagrał ..-6.5.. to jest troszke .. tym bardziej ze Toronto niebedzie zawsze przegrywało ... [dziś zanotują 1 win .. tak samo jak DET 1 lose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />]

pozdro
Piotr


Ktory Macias Cie przekonał? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Słyszałem, ze Maciek AKA Macias zagrał over 44 pkt 2 kwarta... wynik: 29-28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


NYK po 3 kwartach spokojnie odjechalo juz Portland, a raczej Telfairowi, ktory gra spotkanie zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Na dzis jeszcze:

Houston +11.5 7/10, dzis nie to, ze wstrzeli sie T-Mac, co bardziej ja ossobiscie licze na Yao <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Bobki nie przegraly tam powyzej mojego handi, takze Rakiety tym bardziej sobie poradza.

Houston un177.5 7/10 to bedzie spotkanie dlugich schematycznych akcji obu druzyn. Kusi mnie jeszcze zagranie 3/10 lini 170.5... pomyslimy jednak nad tym jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdro!
Pokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
Maciek

#449613 20/11/2005 19:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
Dzisiejsze mecze mi tak średnio przypadaja do gustu, no ale co tam cos postawic mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

LA Clippers - Golden State jak dla mnie tu jedyneczka jak nic.Pokazali ostatnio Bryant-owi ze to oni teraz dominuja L.A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> dojscie Cassela bardzo im pomoglo chociaz za nim za bardzo nie przepadam, za bardzo indywidualnie probowal grac moim zdaniem w Minesocie ale jak narazie w L.A nie ten czlowiek.Po za tym LA Clippers walcza o cos jeszcze prosze mnie poprawic jesli sie myle ale u siebie jeszcze chyba nie przegraliw tym sezonie.nie chce nic ujmowac Golden po tez maja niezla paczke ale moim zdaniem to nie wystarczy na LA.

Drugi moj typ i w tym mam nadzieje ze mi pomozecie podjac decyzje Seattle - Sacramento.wiadomo Seatle dobrze gra u siebie a duzo gorzej na wyjazdach-szczgólnie w tym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. tutaj nie mam za duzych argumentów wiec mam nadzieje ze wasze opinie mi pomoga

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#449614 20/11/2005 19:11
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam.

Seattle - Sacramento over 205 @1.90 Bet365

Linia zdecydowanie za niska wg mnie. Seattle ostatnio zaczęło grać na poziomie z poprzedniego sezonu, czyli maksymalna ofensywa. Jest to koszykówka bardzo podobna do stylu Phoenix, a w meczu Suns-Sacramento padł wynik 117-118. Teraz spodziewam się bardzo podobnego wyniku. Ray Allen i Rashard Lewis zaczęli grać na swoim poziomie, rzucają dużo za 3 + jeszcze nieźli Ridnour i Collison. Kings na siłę ognia też nie mogą narzekać. Uważam, że linia zdecydowanie za niska.

Pozdrawiam
Master Flamaster

#449615 20/11/2005 19:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
( Zawierając dogrywkę )
1
1.40

Denver Nuggets - Memphis Grizzlies
( Zawierając dogrywkę )
1
1.35

Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
( Zawierając dogrywkę )
1
1.45

2.74

3 pewne mecze po niezlym, ogolnym kursie, jak najbardziej do grania za minium srednia stawke!

#449616 20/11/2005 19:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
50 - 50 o_O GO GO GO TORONTO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !

#449617 20/11/2005 21:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Toronto wygrało :OOOO w końcu pierwsza wygrana...

Myślę, że tutaj Seattle wygra ... zagrają tak jak przystało na gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gogo Seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Seattle Supersonics - Sacramento Kings
Typ: 1 1,65

Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
Typ: 1 1,45

Tyle ode mnie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#449618 21/11/2005 05:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
Seatle - Sacramento Over 206 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

L.A Clippers - Golden State 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

dzisiejsza noc udana i to calkiem nizle uwazam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

pozdro

#449619 21/11/2005 14:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2
T
TxC Offline
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2
Quote
To moj pierwszy raz, wiec przepraszam, ze bez analizy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

18:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York - Portland 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Toronto - Miami 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Golden State 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> zawalona koncowka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana - Houston 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver - Memphis 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle - Sacramento 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> blisko

03:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers - Chicago 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> koncowka...

Cieszy Toronto po wysokim kursie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#449620 21/11/2005 15:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Golden State 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> zawalona koncowka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

"zawalona końcówka" - jeżeli 2 połowa to dla Ciebie końcówka - to niech tak będzie - nie wiem czy śledzileś mecz (choćby na livescorze) - ale wiem jedno, że od 26 min spotkania przewaga LAC była przygniatająca.Przede wszystkim zawodziła skuteczność (w meczu niecałe 40%) przy ponad 50 Clippów ma swoją wymowę pomimo, Zdecydownie więcej rzucali (95-76), ale i faulowali też o wiele częściej i to napewno miało spory wpływ na rezultat spotkania.
Ale oddać im należy, że grali radosny futbol i nie poddali się do końca. Fajnie byłoby widzieć oba zespoly w PO. wg mnie udział w nich LAC wielce prawdopodobny - ale do zakończenia sezonu jeszcze daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1