Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
st patrikcs o o2,5 exeter też
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
między innymi, zresztą pamiętam dobrze co pisałeś też przy naszym meczu, kiedy też rzekomo sędzia nam pomógł.
tutaj nie dojdziemy do porozumienia, więc chyba juz nie ma co tych spraw rozstrząsać
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
nie ma co komentowac tego meczu
polozylo nam kupony..ale co sie dziwic polska liga ot sa barany ktorzy tylko biegaja jak cos sie uda to strzela.
raczej strzelą jak ich nastrzelą ...
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
tak popłynołes na wisle ?
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
mylisz sie:D
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
no pewnie tak
grunt, by na koniec sezonu wygrał lepszy
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
wielki brat czuwa
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
i co z tego jak nadal bedziesz warszawska ciota
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
ta, krzywde mu zrobią wielka heheh
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
tak popłynołes na wisle ?
tak to jest jak się gra drużyny ,którym się kibicuje
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
nie ma co komentowac tego meczu
polozylo nam kupony..ale co sie dziwic polska liga ot sa barany ktorzy tylko biegaja jak cos sie uda to strzela.
raczej strzelą jak ich nastrzelą ...
uwajaj uwajaj !
no przecież Polak wkońcu
VIDEO
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
mylisz sie:D
TY SIE KOLEGO MYLISZ...uwierz mi ze nowe konto bedzie..
a ja raz jeszcze..wISLA CO TY KURWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Idiota zwraca na siebie uwagę. Przestancie cytowac jego durne teksty i nie wdawajcie sie w dialogi z tym prymitywem prosze Was o to.
Dołączył: Jan 2011
Posty: 215
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 215
wczoraj tez mnie sedzia oszukal w meczu stok, dzis to. wspolczucia dla tych co stawiali na wisle. dobrze, ze juz od dawna nie bawie sie w to bagno. ciekawe jak skonczy sie w weekend mecz Liverpool - MU
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Bombel pykamy w haxa pozniej ???
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
andyr dożywocie dostaniesz ;d
TO SOBIE ZALOZE NOWE KONTO..
mylisz sie:D
TY SIE KOLEGO MYLISZ...uwierz mi ze nowe konto bedzie..
a ja raz jeszcze..wISLA CO TY KURWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
może i będzie ale nie na długo ... znowu emocje zapanują nad głową i będzie ban
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
Bombel pykamy w haxa pozniej ???
no za chwile możemy
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Idiota zwraca na siebie uwagę. Przestancie cytowac jego durne teksty i nie wdawajcie sie w dialogi z tym prymitywem prosze Was o to.
PRYMITYW TO TWOJA STARA I TWOJ STARY..no i z pary prymitywow wyszedl MEGA IDIOTA...
Link skopiowany do schowka