Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Kenneth Bjerre smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wygrales browar na GP w Lesznie jak bedziesz tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
cicho wszędzie, głucho wszędzie..sezon ogórkowy w pełnej krasie smile

Przeglądając ostatnio oferowane obecnie zakłady żużlowe, oferowane przez buki, wypatrzyłem taki oto tłusty kursik:

Nicki Pedersen wygra GP 2011, kurs 11.00 - Ladbrokes

Uważam, że kurs jest nieco przesadzony, patrząc obiektywnie na szanse Nikosia na powtórzenie swoich wyczynów z 2003,2007, czy 2008 roku.Nie twierdzę przez to, że to pewniak albo zdarzenie wysoce prawdopodobne, ale typuje Pedersena w trójce zawodników, mających największe szanse na wygraną w GP, obok Tomcia i Rudego.O ile buki potwierdzają moją ocenę odnośnie Golloba i Crumpa(wystawiając na nich kursy 3 i 5), o tyle Pedersena typują dopiero szóstego w kolejce po tytuł, wyżej oceniając szanse Sajfutdinowa, Hampela i debiutującego Koldiego !

Rozumiem, że dwa ostatnie chude lata w GP, poważnie zachwiały wizerunkiem Dzika-dominatora, ale stawianie go na równi z bezjajecznym Hampelem,albo debiutantem Kołodziejem, jest lekkim nieporozumieniem.Tak samo nie widzę jako mistrza Sajfutdinowa, którego decyzja o ściganiu się w 1 lidze, jest krokiem w tył w jego karierze, a długa absencja w cyklu GP na pewno mu nie pomogła.Wiem, że takie potraktowanie tej trójki jest wybiórcze, ale ja naprawdę nie wierzę w mistrzostwo któregokolwiek z nich.

Jak już pisałem mistrzem zostanie ktoś z trójki "starych mistrzów".Nie potrafię wskazać czemu akurat Nicki ale według mnie za tym gościem przemawiają 2 podstawowe rzeczy, których brakuje i Gollobowi i Crumpowi.

Przede wszystkim Nicki jest niesamowitym fighterem(czyt.chamem) smile Ten gość nie ma kompletnie szacunku dla swojego rywala i nie boi się ścigać, atakować żadnego innego żużlowca, często w sposób bezpardonowy, a nawet brutalny.Tam gdzie Crump, czy Gollob ustąpią, zwolnią, przepuszczą, tam Nicki otworzy gaz, przytrzyma, wepchnie kogoś w dechy.Nie twierdzę, że mnie takie podejście Nickiego rajcuje,stwierdzam jedynie pewien fakt, o którym wie każdy.Przez ostatnie dwa lata, akurat taka agresja przyniosła Nickiemu więcej szkód, niż pożytku ale mocno wierzę, że Nicki po tych doświadczeniach zmądrzeje i zacznie bardziej kontrolować swoje zachowanie na torze i poza nim.Chodzi mi o to, że po tych doświadczeniach będzie wiedział kiedy powalczyć ostro w pierwszym łuku, a kiedy odpuścić sobie rozbijanie Emila, lub napieprzanie gołymi rękami po telebimie smile

Tym bardziej, że Nicki nie jest typem bezmyślnego zabijaki, a jedynie gościem, który zawsze walczył o najwyższe lokaty, nagrody itp., nie zważając przy tym na zdrowie i plany innych.

Drugim argumentem, który silnie przemawia do mnie, jest niesamowicie wybujałe ego Pedersena, co zaznaczyłem wcześniej.Pamiętam jak po jednym biegu, z którego Dzik został kontrowersyjnie wykluczony, wykrzyczał on do kamerzysty, że sędziowie torpedują takimi wykluczeniami jego plan dogonienia, a właściwie przegonienia Rickardssona w ilości zdobytych złotych medali GP.Porównajcie to sobie z celami i pragnieniami Golloba, który aż do poprzedniego roku, zawsze na początku każdego sezonu nieśmiało przebąkiwał, że "może w tym roku uda mu się wreszcie zdobyć upragnione GP".Tomek marzył zawsze o złotym medalu GP, który udało mu się zdobyć i po którym Tomek opowiada o sobie, jako o zawodniku spełnionym.Pedersen z trzema mistrzostwami jest gościem kompletnie niezadowolonym, bo nie marzy mu się zdobycie ich kilka razy.On po prostu musi być Najlepszy

I to by było na tyle.Podsumowując:kurs miodzio, szanse całkiem, całkiem.Chyba warto zaryzykować

P.S. Prosze Adminów, o przeniesienie mojego posta do tematu GP 2011, gdy już taki powstanie. Senk ju

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
k...........a to pozostaną tylko wspomnienia ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Na yt jest trening falubazów w gorican. Pierwsze skojarzenie... pierdzace motorynki.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Green Arrow
Na yt jest trening falubazów w gorican. Pierwsze skojarzenie... pierdzace motorynki.
w Krsko trening grin



jednym słowem zabito piękno sportu żużlowego.......

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Green Arrow
Na yt jest trening falubazów w gorican. Pierwsze skojarzenie... pierdzace motorynki.

zdaje sie ze nazwy ekip pisze sie z duzej litery wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
nazwy tak ale falubazow nie wink ewentualnie duza litera mozna napisac Falubaz, tak jak Unia - unistow laugh

a co do tematu - przestancie z tym komarkami, pojedzie razem czterech to nie bedzie tak zle wink

PS. A jeszcze do ortografii to nazwy miast pisze sie duza (wielka) litera np. wspomniany Gorican grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
albo ... tyfusów laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Pedały z fimu wycofaja ten syf dopiero jak ktos sie zabije a z

tego co mowia to w czerwcu i lipcu bedzie to nie takie trudne.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2...-dla-sportowefaktypl-nowe-tlumiki-sa-su/
tu poczytajcie jak wygląda sytuacja.
ieeeebać białe kołnierzyki !

Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
Originally Posted by Amir_Khan
Pedały z fimu wycofaja ten syf dopiero jak ktos sie zabije a z

tego co mowia to w czerwcu i lipcu bedzie to nie takie trudne.

Mam podobne zdanie, czekajmy cierpliwie aż jeden z Anglików lub Duńczyków porobi się w brytyjskiej lidze i będzie po problemie, a myślę że na tych kopnych wyboistych torach nie będzie to wielkim problem plus brak objeżdżenia w początkowej fazie sezonu da spore żniwa w postaci kontuzji. Szkoda, że Polska nie umie tzn nie chce przekuć swojej wiodącej pozycji w tym sporcie na wymierne czyny.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
ale pyrkawki masakra jednym slowem ;/

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
jeszczeeeeeeeeeeeee tego lata Koldi bedzie mistrzem swiataaaaaa



Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Caelum Stal Gorzow 2.75 Falubaz Zielona Góra 3.25
Unibax Torun 4.33 Unia Leszno 6.00
Tarnow 17.00 Marma Rzeszow 34.00
Betard Wroclaw 67.00 Wlokniarz Czestochowa 101.00
bet365 shocked laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
torun darmo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Amir pisałeś że Faulbaz bierze złoto tongue

Toruń 4,33 laugh boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
to bylo przed nowymi tlumikami

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Tylko Falubaz wink spodziewałem się jeszcze niższego kursu, te tłumiki nie przejdą. Bedzie gnój w tym sezonie na maksa po 3 kolejkach będą się przesiadać na stare

Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1