Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 34 1 2 3 4 33 34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by Fanatyk_1984
te biegi to mi wczoraj i przedwczoraj bokiem wyszly laugh
wiem - byle czego bym nie polecał! tam nie ma innej opcji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ?

trzeba powiedziec tak,

Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca

mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec

dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ?

trzeba powiedziec tak,

Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca

mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec

dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik

ok dzięki smile

a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ?

trzeba powiedziec tak,

Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca

mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec

dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik

ok dzięki smile

a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki tongue

narazie czekam co sie wydarzy smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Fanatyk_1984
Caja mecz sezonu to i Lietuvos takze tongue ,ciezki mecz ja bym stawial plasko na Litwinow crazy ale jeszcze poczekam moze jakies info ciekawe ktos poda smile

Myślę, że ciekawym infem jest gruby bet gniewnego na Litwinów wink

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ?

trzeba powiedziec tak,

Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca

mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec

dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik

ok dzięki smile

a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki tongue

narazie czekam co sie wydarzy smile

oki to ja czekam na Twoje propozycje bo ostatnio same dochodowe typy podajesz smile nie pamiętam żeby coś Ci nie weszło tongue
mam nadzieję, że zdążysz coś podrzucić coś koło 13:30 bo o tej się wybieram zagrać tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Fanatyk_1984
Caja mecz sezonu to i Lietuvos takze tongue ,ciezki mecz ja bym stawial plasko na Litwinow crazy ale jeszcze poczekam moze jakies info ciekawe ktos poda smile

Myślę, że ciekawym infem jest gruby bet gniewnego na Litwinów wink
to teraz Provident zwiekszy ilosc kredytow wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 178
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 178
Ja dziś próbuję Barcelone -16,5, absencje w Olimpiji wydają się być poważne, więc warto spróbować... Olimpija fired two expensive players, Perry and Pinkney. Ilievski is out due to injury.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet,
ma duża szansę powodzenia.

Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego,
ile radości przyniesie niektórym fakt,
jak taki gruby bet nie wejdzie ? wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by dorko
Ja dziś próbuję Barcelone -16,5, absencje w Olimpiji wydają się być poważne, więc warto spróbować... Olimpija fired two expensive players, Perry and Pinkney. Ilievski is out due to injury.

a w Barcelonie nie lepiej

- Gianluca Basile is out for the season with a foot injury.
- Pete Mickeal is our for the season due to a new health problem, pulmonary embolism.
- Juan Carlos Navarro is questionable for Thursday's game after undergoing a dental procedure the dat before.
- Erazem Lorbek is questionable for this week's game due to illness.
- Regal FCB is already the Group G champion, so a different rotation may take place.

Basile i Pete nie ma od dawna ,mysle ze JC i Erazem dostana dzis odpoczynek a wiecej pograja rezerwowi

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by akagi
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet,
ma duża szansę powodzenia.

Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego,
ile radości przyniesie niektórym fakt,
jak taki gruby bet nie wejdzie ? wink

co Ty masz na mysli ? tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tylko tych, co grają przeciwnie. smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Fanatyk_1984
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu

czyli mniej więcej o której ? koło 16 ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu

czyli mniej więcej o której ? koło 16 ?

cos kolo tego

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
Originally Posted by akagi
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet,
ma duża szansę powodzenia.

Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego,
ile radości przyniesie niektórym fakt,
jak taki gruby bet nie wejdzie ? wink

Akagi mi dużo radości przynosi czytanie Twoich postow grin

duże piwo dla Ciebie

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
hmmm a Fenerba +4,5 ... w sumie to jest mecz o awans tak ? pierwszy mecz Fenerba wygrało 2 punktami... więc jak przegrają więcej niż 2 to nie awansują dalej ? dobrze mówię czy źle ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
dlaczego mecz barcelony w Eurolidze jest blokowany ? rozumiem ,gdyby to byla 2 albanska to w gre moglyby wchodzic walki ,ale w tym przypadku ...?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

freeland over 12,5 fortuna smile

Strona 2 z 34 1 2 3 4 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1