|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
te biegi to mi wczoraj i przedwczoraj bokiem wyszly  wiem - byle czego bym nie polecał! tam nie ma innej opcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ? trzeba powiedziec tak, Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ? trzeba powiedziec tak, Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik ok dzięki  a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ? trzeba powiedziec tak, Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik ok dzięki  a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki  narazie czekam co sie wydarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Caja mecz sezonu to i Lietuvos takze  ,ciezki mecz ja bym stawial plasko na Litwinow  ale jeszcze poczekam moze jakies info ciekawe ktos poda  Myślę, że ciekawym infem jest gruby bet gniewnego na Litwinów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Fanatyk a jak na ten real się zapatrujesz ? trzeba powiedziec tak, Real pewne 1 miejsce ,w razie porazki nic sie nie stanie,Siena jest pewna 2 miejsca mecz o prestiz a ze jest w Madrycie to Realowi powinno bardziej zalezec dodatkowo w Sienie brak Kaukenasa a to bardzo wazny zawodnik ok dzięki  a co jeszcze dzisiaj zamierzasz grać z kosza ? albo siatki bo wczoraj widziałem Twój trafiony typ z siatki  narazie czekam co sie wydarzy  oki to ja czekam na Twoje propozycje bo ostatnio same dochodowe typy podajesz  nie pamiętam żeby coś Ci nie weszło  mam nadzieję, że zdążysz coś podrzucić coś koło 13:30 bo o tej się wybieram zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Caja mecz sezonu to i Lietuvos takze  ,ciezki mecz ja bym stawial plasko na Litwinow  ale jeszcze poczekam moze jakies info ciekawe ktos poda  Myślę, że ciekawym infem jest gruby bet gniewnego na Litwinów  to teraz Provident zwiekszy ilosc kredytow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 178 |
Ja dziś próbuję Barcelone -16,5, absencje w Olimpiji wydają się być poważne, więc warto spróbować... Olimpija fired two expensive players, Perry and Pinkney. Ilievski is out due to injury.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet, ma duża szansę powodzenia. Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego, ile radości przyniesie niektórym fakt, jak taki gruby bet nie wejdzie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Ja dziś próbuję Barcelone -16,5, absencje w Olimpiji wydają się być poważne, więc warto spróbować... Olimpija fired two expensive players, Perry and Pinkney. Ilievski is out due to injury. a w Barcelonie nie lepiej - Gianluca Basile is out for the season with a foot injury. - Pete Mickeal is our for the season due to a new health problem, pulmonary embolism. - Juan Carlos Navarro is questionable for Thursday's game after undergoing a dental procedure the dat before. - Erazem Lorbek is questionable for this week's game due to illness. - Regal FCB is already the Group G champion, so a different rotation may take place. Basile i Pete nie ma od dawna ,mysle ze JC i Erazem dostana dzis odpoczynek a wiecej pograja rezerwowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet, ma duża szansę powodzenia. Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego, ile radości przyniesie niektórym fakt, jak taki gruby bet nie wejdzie ?  co Ty masz na mysli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tylko tych, co grają przeciwnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu czyli mniej więcej o której ? koło 16 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Belm0o jak cos wrzuce to popoludniu czyli mniej więcej o której ? koło 16 ? cos kolo tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460 |
Też myślę - gniewny - ze ten Twój gruby bet, ma duża szansę powodzenia. Jednocześnie, zdajesz Sobie chyba sprawę z tego, ile radości przyniesie niektórym fakt, jak taki gruby bet nie wejdzie ?  Akagi mi dużo radości przynosi czytanie Twoich postow  duże  dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hmmm a Fenerba +4,5 ... w sumie to jest mecz o awans tak ? pierwszy mecz Fenerba wygrało 2 punktami... więc jak przegrają więcej niż 2 to nie awansują dalej ? dobrze mówię czy źle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
dlaczego mecz barcelony w Eurolidze jest blokowany ? rozumiem ,gdyby to byla 2 albanska to w gre moglyby wchodzic walki ,ale w tym przypadku ...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz  freeland over 12,5 fortuna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|