Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

freeland over 12,5 fortuna smile

hehe dzięki wielkie smile mówisz że warte ? smile

a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

freeland over 12,5 fortuna smile

hehe dzięki wielkie smile mówisz że warte ? smile

a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ?

kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

freeland over 12,5 fortuna smile

hehe dzięki wielkie smile mówisz że warte ? smile

a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ?

kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy

Czyli ten freeland over
a Fenerba under punktowy
Litwini
możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić tongue

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Belm0o
możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić tongue

palec ci dal, a Ty reke jeszcze chcesz stop

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Belm0o
[quote=Fanatyk_1984][quote=Belm0o]hehe no to nie dobrze tongue
to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz smile i tak to zagram smile
a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz tongue

freeland over 12,5 fortuna smile

hehe dzięki wielkie smile mówisz że warte ? smile

a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ?

kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy

Czyli ten freeland over
a Fenerba under punktowy
Litwini
możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić tongue

sevastova tenis

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
to dzis litwini powiaza hiszpanow u siebie?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Fanatyk_1984
sevastova tenis

weto ! weto !

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Fanti cos pokreciłes w PP w 79 kuponie zle pozaznaczałes

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by typer 1986
to dzis litwini powiaza hiszpanow u siebie?

Jedni tak mówią,

inni - wprost przeciwnie.

Trudny mecz.
Dla mnie "1"

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
poprosze o stronke z dzisiejszymi nieobecnymi w meczach euroligi

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Kielon86
Fanti cos pokreciłes w PP w 79 kuponie zle pozaznaczałes

dzieki smile z rana mam problemy z koncentracja smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by typer 1986
poprosze o stronke z dzisiejszymi nieobecnymi w meczach euroligi

http://www.euroleague.net/news/i/83057/180

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
dzieki

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Jak dla mnie dziś Hiszpanie powiozą Litwinów

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by maaajo
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live
Nie obawiasz się tego underu w Realu..
Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by maaajo
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live
Nie obawiasz się tego underu w Realu..
Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..

Spoko to tylko tak na szybko smile. Na razie pograna real z handi i over na litwie. Tak patrząć to pograłbym Panate z handi i under w Valencii

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by maaajo
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live
Nie obawiasz się tego underu w Realu..
Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..

z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by maaajo
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live
Nie obawiasz się tego underu w Realu..
Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..

z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej wink

Serio dzisiaj wierzysz tak w TAU?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by maaajo
Na dzisiaj patrzac to:

Over w meczu Lietuvosu
Real -6,5
Być może under w meczu Realu
Barca z handi
I Valencia złapana na live
Nie obawiasz się tego underu w Realu..
Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..

z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej wink

Serio dzisiaj wierzysz tak w TAU?

Lietuvos zupelnie mnie nie przekonuje, maja wyniki lepsze od potencjalu jakim dysponuja,
caja co prawda tez nie "blyszczy" ale wiecej szans daja dla Logana i spolki,
czy mam racje, czas pkaze wink

Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1