|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz  freeland over 12,5 fortuna  hehe dzięki wielkie  mówisz że warte ? a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz  freeland over 12,5 fortuna  hehe dzięki wielkie  mówisz że warte ? a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ? kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz  freeland over 12,5 fortuna  hehe dzięki wielkie  mówisz że warte ? a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ? kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy Czyli ten freeland over a Fenerba under punktowy Litwini możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić  palec ci dal, a Ty reke jeszcze chcesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
[quote=Fanatyk_1984][quote=Belm0o]hehe no to nie dobrze  to jak możesz to rzuć suche typki jak teraz na tę chwile myślisz  i tak to zagram  a najwyżej jak coś Ci się odmieni i po 16 napiszesz inaczej to polecę drugi raz  freeland over 12,5 fortuna hehe dzięki wielkie  mówisz że warte ? a co myślisz o tym co napisałem z Fenerba ? kosa ,mysle ze tam bedzie under punktowy Czyli ten freeland over a Fenerba under punktowy Litwini możesz jeszcze coś rzucić tak na sucho na szybko ? bo już jadę kuponik puścić  sevastova tenis
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
to dzis litwini powiaza hiszpanow u siebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Fanti cos pokreciłes w PP w 79 kuponie zle pozaznaczałes
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to dzis litwini powiaza hiszpanow u siebie? Jedni tak mówią, inni - wprost przeciwnie. Trudny mecz. Dla mnie "1"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
poprosze o stronke z dzisiejszymi nieobecnymi w meczach euroligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Fanti cos pokreciłes w PP w 79 kuponie zle pozaznaczałes dzieki  z rana mam problemy z koncentracja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jak dla mnie dziś Hiszpanie powiozą Litwinów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live Nie obawiasz się tego underu w Realu.. Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live Nie obawiasz się tego underu w Realu.. Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała.. Spoko to tylko tak na szybko  . Na razie pograna real z handi i over na litwie. Tak patrząć to pograłbym Panate z handi i under w Valencii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live Nie obawiasz się tego underu w Realu.. Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała.. z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live Nie obawiasz się tego underu w Realu.. Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała.. z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej  Serio dzisiaj wierzysz tak w TAU?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Na dzisiaj patrzac to:
Over w meczu Lietuvosu Real -6,5 Być może under w meczu Realu Barca z handi I Valencia złapana na live Nie obawiasz się tego underu w Realu.. Obie drużyny już awans i gra pod kibiców no i te trójki Realu a linia i też mała.. z drugiej str. patrzac na ostatnie popisy realu w ofensywie to ten under wcale nie wyglada najgorzej  Serio dzisiaj wierzysz tak w TAU? Lietuvos zupelnie mnie nie przekonuje, maja wyniki lepsze od potencjalu jakim dysponuja, caja co prawda tez nie "blyszczy" ale wiecej szans daja dla Logana i spolki, czy mam racje, czas pkaze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|