Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 37 1 2 21 22 23 24 25 36 37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
A co spece powiedzą na takie pary :
Roponen-Shevchenko 1
Haag-Tchekaleva 1
Tchekaleva-Rupil 1

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
ma ktoś składy na skoki?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by adrenalina
ma ktoś składy na skoki?

http://www.fis-ski.com/pdf/2011/JP/3091/2011JP3091SLR1.pdf

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Originally Posted by forty
Originally Posted by adrenalina
ma ktoś składy na skoki?

http://www.fis-ski.com/pdf/2011/JP/3091/2011JP3091SLR1.pdf

dziękuję

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Biorąc pod uwagę profil dzisiejszej trasy, to Johaug zdecydowanie przed Steirą mimo że woli klasyk od dowolnego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Poland- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 3,00 1,30

lokata ladna

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
gdzie takie cos? wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Germany- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 1,30 3,03

to samo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
poszło za 1,000pln /STS/:
Skoki:
AUS-NOR [email protected]
SLO-CZE [email protected]
POL-FIN [email protected]
NIE-JPN [email protected]
KOWALCZYK-STEIRA [email protected]
Bjoergen-Johaug [email protected]
Przewidywana wygrana: 2.610 PLN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
betgun

limit wejsciowy 1000 zl wiec 300 zl na czysto

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Germany-Poland- kto lepszy [Typujemy, który z dwóch lub trzech wymienionych zawodników (drużyn) zajmie wyższą lokatę w końcowej klasyfikacji konkursu. Uwagi w zasadach gry.] 1,32 3,15

kursy nie kosmiczne ale jak dla mnie lokaty

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Kurcze ma ktos wyniki sztafety mixa z biathlonu z becnych mistrzostw?
Same wyniki mam ale bez poszczegolnych czasów zawodników a na tym mi najbardziej zależy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Originally Posted by kardynal20
Poland- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 3,00 1,30

lokata ladna

niemcy na duzej skoczni juz tak ladnie nie skacza , mysle ze polacy tu powalcza o braz smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ta z hula ktoryu nie skoczyl tu 120 metrow??

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by Ojro
To mam ale tam są Same pozycje i czas całej drużyny a nie poszczegolnych zawodników

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Austria poza zasięgiem, 2 m. - możliwe, że Niemcy powalczą, siła norweskich skoczków wg mnie adekwatna do 2 serii konkursu indywidualnego ( w s. I wyraźna pomoc wiatru), 4 m. niby pewne dla Polski, ale Japończycy są bardzo regularni (choć skaczą średnio) i niezwykle równi, tuż za nimi Słowenia, która może namieszać, Damjan w 2 skoku ładnie się zaprezentował, Tepes w w 1, jednak brak powtarzalności na b. wysokim poziomie, mimo to, jeżeli Kraniec skoczy na wysokim poziomie, Prevc nie zepsuje to mogą się włączyć w walkę o 4 lokatę, dalej Finlandia z Mattim, który w indyw. pokazał klasę - 266 pkt. to b. dobry wynik, ale czy są w stanie walczyć o pierwszą 6? Wg. mnie tak - Matti w przypadku gdy zrobi swoje (tj. b. dalekie skoki), Ahonen który koczy, jeżeli skoczy równo i przynajmniej przyzwoicie i 2 niewiadome fajerwerki - Koivuranta i Muotka, w indyw. beznadziejne skoki, po ok. 118 m. i miejsca poza 30, dzisiaj mogą się zrehabilitować (bo co już pokazywali - potrafią). Czesi moim zdanie powinni przegrać z Finami, kurs na Fin. 1.7 (przyzwoity), Rosjanie - nieregularni, chyba będą walczyć z Czechami, ostatni - Kazachowie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Roponen-Tchekaleva 1
Kowalczyk-Steira 1
Haag-Lahteenmaki 1
Jazda!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
no to START !!!

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by Ojro
Mam pozyczony komp i moze nie mam jakiegos dodatku by to otworzyć..Niestety mój laptop jest w serwisie..Jak bys mógł skan wrzucić wyników z czasami będe ogromnie wdzięczny

Strona 23 z 37 1 2 21 22 23 24 25 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1