|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A co spece powiedzą na takie pary : Roponen-Shevchenko 1 Haag-Tchekaleva 1 Tchekaleva-Rupil 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Biorąc pod uwagę profil dzisiejszej trasy, to Johaug zdecydowanie przed Steirą mimo że woli klasyk od dowolnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Poland- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 3,00 1,30
lokata ladna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
gdzie takie cos? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Germany- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 1,30 3,03
to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
betgun
limit wejsciowy 1000 zl wiec 300 zl na czysto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Germany-Poland- kto lepszy [Typujemy, który z dwóch lub trzech wymienionych zawodników (drużyn) zajmie wyższą lokatę w końcowej klasyfikacji konkursu. Uwagi w zasadach gry.] 1,32 3,15
kursy nie kosmiczne ale jak dla mnie lokaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Kurcze ma ktos wyniki sztafety mixa z biathlonu z becnych mistrzostw? Same wyniki mam ale bez poszczegolnych czasów zawodników a na tym mi najbardziej zależy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Poland- miejsce-wyższe/niższe: 3.5 [Typujemy czy dany zawodnik (drużyna) zajmie w końcowej klasyfikacji konkursu miejsce wyższe (lepsze), czy niższe (gorsze) od podanego wyniku. 1-wyższe, 2-niższe. Uwagi w zasadach gry. ] 3,00 1,30
lokata ladna niemcy na duzej skoczni juz tak ladnie nie skacza , mysle ze polacy tu powalcza o braz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ta z hula ktoryu nie skoczyl tu 120 metrow??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
To mam ale tam są Same pozycje i czas całej drużyny a nie poszczegolnych zawodników
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Austria poza zasięgiem, 2 m. - możliwe, że Niemcy powalczą, siła norweskich skoczków wg mnie adekwatna do 2 serii konkursu indywidualnego ( w s. I wyraźna pomoc wiatru), 4 m. niby pewne dla Polski, ale Japończycy są bardzo regularni (choć skaczą średnio) i niezwykle równi, tuż za nimi Słowenia, która może namieszać, Damjan w 2 skoku ładnie się zaprezentował, Tepes w w 1, jednak brak powtarzalności na b. wysokim poziomie, mimo to, jeżeli Kraniec skoczy na wysokim poziomie, Prevc nie zepsuje to mogą się włączyć w walkę o 4 lokatę, dalej Finlandia z Mattim, który w indyw. pokazał klasę - 266 pkt. to b. dobry wynik, ale czy są w stanie walczyć o pierwszą 6? Wg. mnie tak - Matti w przypadku gdy zrobi swoje (tj. b. dalekie skoki), Ahonen który koczy, jeżeli skoczy równo i przynajmniej przyzwoicie i 2 niewiadome fajerwerki - Koivuranta i Muotka, w indyw. beznadziejne skoki, po ok. 118 m. i miejsca poza 30, dzisiaj mogą się zrehabilitować (bo co już pokazywali - potrafią). Czesi moim zdanie powinni przegrać z Finami, kurs na Fin. 1.7 (przyzwoity), Rosjanie - nieregularni, chyba będą walczyć z Czechami, ostatni - Kazachowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698 |
Roponen-Tchekaleva 1 Kowalczyk-Steira 1 Haag-Lahteenmaki 1 Jazda!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Mam pozyczony komp i moze nie mam jakiegos dodatku by to otworzyć..Niestety mój laptop jest w serwisie..Jak bys mógł skan wrzucić wyników z czasami będe ogromnie wdzięczny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|