|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Vince najlepesze lata za soba????!!!!!no to tu dales ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z braku czasu rzadko sie ostatnio odzywam,ale zaprawde powiadam Ci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,że Wilson ma racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Przy okazji nie cytujcie całych postow,do których sie odnosicie,wystarczy tylko konkretny ,zwięzły cytat. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Phi -9, GS win ...udana nocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jupiii !!!
btw! jeśli chodzi o Vince'a to jego forma niestety troszke spadła czsego nie można powiedzieć o Iversonie, który jest następcą Jordana bez dwóch zdań, a Carter jest aktualnie tylko solidnym graczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
Wilson ma racje carter sprawia wrazenie zmanierowanego zawodnika ktoremu gra w kosza nie daje juz tyle przyjemnosci co za czasow gry w raptorsach. W jego grze nie widze juz pasji i naprawde watpie by jego forma z najlepszych czasow mogla jeszcze powrocic. Oczywiscie stac go na zagranie super spotkania ale nie sadze zeby potrafil grac na najwyzszym poziomie przez wiekszosc czesc sezonu tak jak to robi chociaz iverson
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Caly czas nie tak jak byc powinno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Cos mi mowilo ze Spurs nie przelamia handi, ale co z tego jak Milwaukee chyba wpadlo w glebszy dolek... Znowu noc minusowa z NBA...
Co do Cartera to jest zmanierowany po latach gry w Toronto gdzie byl bogiem... Ale jest jeszcze druga sprawa, jest po prostu szalenie wyeksploatowany... Jego organizm zacznie powoli domagac sie duzo odpoczynku, po tych jego skokach kolana ma podobno w nienajlepszym stanie.. mimo ze stary jeszcze nie jest to on juz nawet polowa MJ-a nigdy nie bedzie
g00niek's NBA: 14-16 -11,502
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Phi -9, GS win ...udana nocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jupiii !!!
btw! jeśli chodzi o Vince'a to jego forma niestety troszke spadła czsego nie można powiedzieć o Iversonie, który jest następcą Jordana bez dwóch zdań, a Carter jest aktualnie tylko solidnym graczem. Iverson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />,choć dla mnie jeszcze Kobi,mimo,że jest troche zbyt egoistyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />,ale to magik,natomiast LeBron to by mógł Mj-oiwi buty sznurować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
No to położyłem kupon stawiając na NJ. Ale mili państwo nie stawiajcie krzyżyka nad Wincentym. Złapał kontuzje w środku meczu to fakt, ale w NBA jeszcze pogra. Ogólnie NJ walczyło do samego końca.. gdyby Kidd rzucił tą ostatnią trójkę..
no ale nie ma co gdybać, jeszcze nie jeden kuponik się w życiu położy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka