|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
za co ???? ze nie wiedzialem czego?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Spoko powodzenia ale za ile ty w takim razie zagrałeś ? Bo jeśli masz taką wygraną to za więcej domyślam się..a jeśli tak to granie Slovana bardzo ryzykowne..Popatrz poprzednie strony.Grałem przeciw nim i to za sporo bo prowadzili 3-0 juz w PO Powodzenia mimo wszystko życze oby nie myśleli i kolejnym meczu i zysku z biletów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
1,5 tys - 3 kupony po 500 dwa takie same a na 3 to samo plus podbeskidzie. oby wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Mam nadzieje, ze to sie nie odbywa na tej zasadzie, ze mysla o zysku z biletow, bo takie rozmyslania sie moga pozniej zle skonczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Frolunda 1 jehhhh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
data wyniku 06/03/2011 stawka 500.00 zł ilość kombinacji 1 wartość kuponu 500.00 zł systemy brak przewidywana wygrana 1878.80 zł nr nazwa zdarzenia opcja kurs sys blok wyniki mecz traf. 1512 Barcelona-Zaragoza 1 1.10 P 1 ? 156 Podbeskidzie-Kolejarz Stróże 1 1.45 P 2 ? 6634 Slovan B. - Trencin (playoff 5m.) 1 1.50 P 3 ? 7917 Pinar Karsiyaka-Turk Telekom 1 1.45 P 4 ? 9701 Austria M (Z/1-2/1-3/1-4/1-5) 1 1.10 P 5 1, 0, 2, 10, 20 + 9713 Norwegia-Polska KL1 1 1.12 P 6 1, 10, 12 +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
vonseb proponowales waga ciezka hifk i frolunde  .......... zscykalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Dobra boksujemy Slovan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Loko już 3-0 więc bedzie spoko Loko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
vonseb proponowales waga ciezka hifk i frolunde  .......... zscykalem Nie krzycz hop...Mam podobnie Frolunda i Loko które zaraz kończy a jest 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
no nic faktycznie slovan liczy na zyski z biletow - gram w to dopiero od stycznia i nie bralem takiej mozliwosci pod uwage. jutro trzeba odrobic straty . vonseb czekamy na wage ciezka  - ide pic  nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
A ja w takie teorie po prostu nie wierze.. przegrac mecz, zeby zagrac kolejny i zgarnac troche kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
co nie zmienia faktu, ze Slovan dzis w pape ma ... 0-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
A ja w takie teorie po prostu nie wierze.. przegrac mecz, zeby zagrac kolejny i zgarnac troche kasy. Uwierzyć może i ciężko ale gdyby było dzisiaj w PO 3-3 to jestem przekonany że Slovan by to wygrał..Ja po prostu takich meczy nie gram.jeśli dzisiaj przegrają kolejny mecz już na nich do pogrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
a jaki był w ogóle kurs na Slovan ?? Nie brałem w ogóle pod uwage więc nie patrzyłem. 1,4 ? Panowie grajcie mecze gdzie jest mus ! Od rana podawałem Loko KZ musieli czy Frolunde KZ.Slovan bedzie miał ciepło to będzie warty pogrania ale nie dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
A ja w takie teorie po prostu nie wierze.. przegrac mecz, zeby zagrac kolejny i zgarnac troche kasy. Uwierzyć może i ciężko ale gdyby było dzisiaj w PO 3-3 to jestem przekonany że Slovan by to wygrał..Ja po prostu takich meczy nie gram.jeśli dzisiaj przegrają kolejny mecz już na nich do pogrania. 2 gole roznicy w hoku mozna w ciagu 5 sekund odrobic. Aczkolwiek z tego co pisza na onlajnach to Trencin kontroluje mecz. Slovan gra bez agresji jakby rzeczywscie im nie bardzo dzis sie chcialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
A ja w takie teorie po prostu nie wierze.. przegrac mecz, zeby zagrac kolejny i zgarnac troche kasy. Uwierzyć może i ciężko ale gdyby było dzisiaj w PO 3-3 to jestem przekonany że Slovan by to wygrał..Ja po prostu takich meczy nie gram.jeśli dzisiaj przegrają kolejny mecz już na nich do pogrania. 2 gole roznicy w hoku mozna w ciagu 5 sekund odrobic. Aczkolwiek z tego co pisza na onlajnach to Trencin kontroluje mecz. Slovan gra bez agresji jakby rzeczywscie im nie bardzo dzis sie chcialo Nic nie powiem już choć sciskam kciuki za tych co dali..Jeśli nie dadza rady to sam pocisne Slovan jak już bedą mieli ciśnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam wszystkich  Panowie Warto Davos pograc dzisiaj ? Troszke grubiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
co nie zmienia faktu, ze Slovan dzis w pape ma ... 0-2 Warto w Davos dzisiaj uderzyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Single Fribourg - Davos ZSC Lions - Kloten Flyers  
|
|
|
Link skopiowany do schowka