|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
dlaczego to takie pewne jest  bo jak spojrzalem dzis na Turkow to odrazu widzialem ze to faktycznie powinno byc izi ale tutaj im dluzej sie wpatruje tym wiecej watpliwosci mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
dlaczego to takie pewne jest  bo jak spojrzalem dzis na Turkow to odrazu widzialem ze to faktycznie powinno byc izi ale tutaj im dluzej sie wpatruje tym wiecej watpliwosci mam  pewnie na podstawie tabeli, Pinar w domu 8.1 a Turk wyjazd 4.6 gdyby tak wszystko bylo izi na tej podstawie to dawno buki przeszlyby do historii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
wejdziesz na str. Alicante, poczytasz, postudiujesz to tez przynajmniej "teoretycznie" bet na Manrese wyda sie calkiem przyjemny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
no to na dzisiaj manresa - a co z reszta ??? nie dajesz bo za male kursy czy mniej pewne spotkania / barcelona, caja, valencja. barca - wiadomo najlepsza paka i powinni wygrac, caja u siebie z takimi ogorkami jak najbardziej, valencja ostatnio wskoczyla na wlasciwe tory i leje wszystkich - nie wazne czy to u siebie czy na wyjezdzie (villareal druzyna swojego parkietu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
valladolid oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
no to na dzisiaj manresa - a co z reszta ??? nie dajesz bo za male kursy czy mniej pewne spotkania / barcelona, caja, valencja. barca - wiadomo najlepsza paka i powinni wygrac, caja u siebie z takimi ogorkami jak najbardziej, valencja ostatnio wskoczyla na wlasciwe tory i leje wszystkich - nie wazne czy to u siebie czy na wyjezdzie (villareal druzyna swojego parkietu) co do Caja to szybciej dalbym zaragoze +15
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
a jak sie zapatrujesz na final u naszych pan. co do koszykowki kobiecej - czarna magia nie mam pojecia - wiem tylko tyle ze lotos kiedys to mial niezla paczke . warto stawiac i szukac cos odnosnie tego meczu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a jak sie zapatrujesz na final u naszych pan. co do koszykowki kobiecej - czarna magia nie mam pojecia - wiem tylko tyle ze lotos kiedys to mial niezla paczke . warto stawiac i szukac cos odnosnie tego meczu?? nie gram "badziewia" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
PIERWSZA MYSL DZISIEJSZA TAKA - POCZEKAM JESZCZE DO 12 MOZE COS SIE ZMIENI I POPRAWI usuń zdarzenie 6447 Herning -Hvidovre 1 1.15 blok jednozdarzeniowy, kurs: 1.15 usuń zdarzenie 8172 Modena-Roma 1 1.35 blok jednozdarzeniowy, kurs: 1.35 usuń zdarzenie 8180 Trentino-Verona 1 1.10 blok jednozdarzeniowy, kurs: 1.10 usuń zdarzenie 7537 Manresa-Alicante 1 1.50 blok jednozdarzeniowy, kurs: 1.50 usuń zdarzenie 2401 St.Mirren-Rangers 2 1.30
4 X 500 ZL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
ktoś rusza Gran Canarie? walczą o play off. Menorca żenadę prezentuje... kurs zachęcający na 2...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Rzucamy we Włoszech i Turcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ktoś rusza Gran Canarie? walczą o play off. Menorca żenadę prezentuje... kurs zachęcający na 2... a czytałeś o kontuzjach u gości ? ja gram Vive Menorca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
Teletovic show 13 ptk w 6 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
ktoś rusza Gran Canarie? walczą o play off. Menorca żenadę prezentuje... kurs zachęcający na 2... a czytałeś o kontuzjach u gości ? ja gram Vive Menorca  no właśnie, że nie doczytałem... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
no właśnie, że nie doczytałem... ;/ spox, Twoi wygrywają 22:12 wiec pewnie Ci wejdzie, czasem dobrze nie wiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
logan 2 x 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
to sobie zagralem under Menorca-Gran Canaria...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
no właśnie, że nie doczytałem... ;/ spox, Twoi wygrywają 22:12 wiec pewnie Ci wejdzie, czasem dobrze nie wiedzieć  kondycyjnie mogą nie wytrzymać jak mają okrojony skład. Wczoraj np Astoria Bydgoszcz w 1 Plk grała w okrojonym składzie i 1Q spoko a póżniej już nie sprostała
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
to sobie zagralem under Menorca-Gran Canaria... no narazie ładnie łupią, ale jeszcze 3 kwarty
|
|
|
Link skopiowany do schowka