Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Helloł!!

simferopol - Spartak Warna A !!!!!!!
jesteśmy chyba zdemaskowani w totomixie w polu koniec przyjmowania zakładów jest adnotacja:czw.05.07.g.18.20

więc pozostało liczyć tylko na profa

pozdrowko,
gregof

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Byłem ostatnio w Toto-Mix.kurs został zablokowany...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]

Jak dobrze wstawac z rana i odwiedzac forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]EWK 9360. Wiem, że i tak Tavrija wygra to 3:0, więc jestem podwójnie zabezpieczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Ufo skąd ta pewność ?, teraz mogą sobie odpuścić i grać w obronie.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS:
[qb]

Ufo skąd ta pewność ?, teraz mogą sobie odpuścić i grać w obronie.[/qb]

Tak jak napisałeś, czyli będą grać z kontry.

PS. Poza tym skończyłem zaoczny kurs wróżenia z wyróżnieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, wlasnie sie zarejestrowalem po dlugich poszukiwaniach such servisu jak mecz.pl, czytam o spartaku, mysle ze uefa odrzuci odwolanie, narazie wszystko na to wskazuje, gorzej z mozliwoscia obstawienia awansu, otoz wszystko oprocz Profa juz wie co jest grane, moje pytanie: Gdzie jest punkt Profa na terenie trojmiasta (gdansk, gdynia, sopot)??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
punkty o których wiem:

1.dworzec pkp w gdańsku (parter)
2.przystanek skm gdańsk-politechnika i uliczka w stronę polibudy (kiedyś był tam sts)
3.chyba gdzieś we wrzeszczu jest też...

a bliżej gdyni to już może bet007 użyczy ci cennej wiedzy...

a w ogóle to www.pkt.pl [pkt.pl] i voila!

Gdynia, ul. Świętojańska 23
Gdańsk, ul. Partyzantów 17a (to ten we wrzeszczu)

ciekawe, czemu nie ma tamtych dwóch pierwszych co wymieniłem...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki za info!

No to lece z 100'tka, ciekawe co to bedzie... ciekawe...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
OTO 85% PEWNIAK !!!!

GRINDAVIK - BASEL 1

Basel wygrał 3-0 pierwszy mecz i nie bedzie sie przykladal, natomiast Grindavik zamierza walczyć (obiecali im premię za wygraną)
Najważniejszy jest fakt że Basel przegrał ostatnio (w tym tygodniu) w lidze ze Sionem
aż 1-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O ile wiem to nie świadczy o jakiejś super formie. Kurs w miare dobry.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Tylko jeszcze musze sam zobaczyc te 1-8
Ta informacja zaczerpnieta z zagraniczengo forum

Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
innym chyba dosyc pewnym meczem (nie wiem co wy o tym sadzicie) jest zwyciestwo AIK Sztokholm w mecz u z Odense. Jak sam trener Szwedow odgrazal sie przed tygodniem - wykoncza Dunczykow kondycyjnie, gdyz AIK jest juz w rytmie meczowym, zas Odense jeszcze nie.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie stawiać na Heerenveen!!!
Poczytajcie na forum network54 (link na stronie szakala - www.bet.prv.pl) [bet.prv.pl)]
Heerenveen zagra 2-gim składem!

8-1 potwierdzone

Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
z Lotyszami nawet drugim skladem mozna u siebie wygrac, czyz nie tak??? chyba nie ma powodow do az tak drastycznej reakcji

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Ale Heerenveen nie chce awansować!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
prosze zwroccie uwage co pisza na wspomnianym serwisie o szansach Grazu!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hmm... oto stats profa na :
NASZA OFERTA z 06.07.2001 - 08:23 godz.

095 Simferopol-S.Varna 2.6 1.36 08/17.00

czyli jest ok... albo spece profa wiedza cos, czego my nie wiemy, a co nas udupi...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Jak ci odpiszą na ten Gent to daj znać tu vroon.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Cossacco:
[qb]Hmm... oto stats profa na :
NASZA OFERTA z 06.07.2001 - 08:23 godz.

095 Simferopol-S.Varna 2.6 1.36 08/17.00

czyli jest ok... albo spece profa wiedza cos, czego my nie wiemy, a co nas udupi...[/qb]

w ofercie do sciagniecia jest chyba odhaczone, ze juz nie przyjmuja zakladow. Ktos sprawdzil na zywo jak jest ?!

Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
Witam!
Bylem przed chwila w Profie i mozna obstawiac jeszcze!!! ale w kombinacji 3 zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Prosze o kolejne 2 pewniaki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moga byc po 1,05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Słuchajcie :
Gracie za 100mln na 1
Jutro się skapną o co chodzi i kurs na 2 będzie 2.8 I tez gracie za 100 mln ;czyli jakieś 30/100 * 200mln zysku bez ryzyka.
Codaje po odliczeniu podatku 34 miliony na czysto.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Słuchajcie :
Gracie za 100mln na 1
Jutro się skapną o co chodzi i kurs na 2 będzie 2.8 I tez gracie za 100 mln ;czyli jakieś 30/100 * 200mln zysku bez ryzyka.
Codaje po odliczeniu podatku 34 miliony na czysto.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1