|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Helloł!!
simferopol - Spartak Warna A !!!!!!! jesteśmy chyba zdemaskowani w totomixie w polu koniec przyjmowania zakładów jest adnotacja:czw.05.07.g.18.20
więc pozostało liczyć tylko na profa
pozdrowko, gregof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał bizon: [qb]Byłem ostatnio w Toto-Mix.kurs został zablokowany...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Jak dobrze wstawac z rana i odwiedzac forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]EWK 9360. Wiem, że i tak Tavrija wygra to 3:0, więc jestem podwójnie zabezpieczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ufo skąd ta pewność ?, teraz mogą sobie odpuścić i grać w obronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał SebaS: [qb]
Ufo skąd ta pewność ?, teraz mogą sobie odpuścić i grać w obronie.[/qb] Tak jak napisałeś, czyli będą grać z kontry. PS. Poza tym skończyłem zaoczny kurs wróżenia z wyróżnieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, wlasnie sie zarejestrowalem po dlugich poszukiwaniach such servisu jak mecz.pl, czytam o spartaku, mysle ze uefa odrzuci odwolanie, narazie wszystko na to wskazuje, gorzej z mozliwoscia obstawienia awansu, otoz wszystko oprocz Profa juz wie co jest grane, moje pytanie: Gdzie jest punkt Profa na terenie trojmiasta (gdansk, gdynia, sopot)??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
punkty o których wiem: 1.dworzec pkp w gdańsku (parter) 2.przystanek skm gdańsk-politechnika i uliczka w stronę polibudy (kiedyś był tam sts) 3.chyba gdzieś we wrzeszczu jest też... a bliżej gdyni to już może bet007 użyczy ci cennej wiedzy... a w ogóle to www.pkt.pl [ pkt.pl] i voila! Gdynia, ul. Świętojańska 23 Gdańsk, ul. Partyzantów 17a (to ten we wrzeszczu) ciekawe, czemu nie ma tamtych dwóch pierwszych co wymieniłem...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki za info!
No to lece z 100'tka, ciekawe co to bedzie... ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
OTO 85% PEWNIAK !!!!
GRINDAVIK - BASEL 1
Basel wygrał 3-0 pierwszy mecz i nie bedzie sie przykladal, natomiast Grindavik zamierza walczyć (obiecali im premię za wygraną) Najważniejszy jest fakt że Basel przegrał ostatnio (w tym tygodniu) w lidze ze Sionem aż 1-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O ile wiem to nie świadczy o jakiejś super formie. Kurs w miare dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Tylko jeszcze musze sam zobaczyc te 1-8 Ta informacja zaczerpnieta z zagraniczengo forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
innym chyba dosyc pewnym meczem (nie wiem co wy o tym sadzicie) jest zwyciestwo AIK Sztokholm w mecz u z Odense. Jak sam trener Szwedow odgrazal sie przed tygodniem - wykoncza Dunczykow kondycyjnie, gdyz AIK jest juz w rytmie meczowym, zas Odense jeszcze nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nie stawiać na Heerenveen!!! Poczytajcie na forum network54 (link na stronie szakala - www.bet.prv.pl) [ bet.prv.pl)] Heerenveen zagra 2-gim składem! 8-1 potwierdzone
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
z Lotyszami nawet drugim skladem mozna u siebie wygrac, czyz nie tak??? chyba nie ma powodow do az tak drastycznej reakcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ale Heerenveen nie chce awansować!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
prosze zwroccie uwage co pisza na wspomnianym serwisie o szansach Grazu!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hmm... oto stats profa na : NASZA OFERTA z 06.07.2001 - 08:23 godz.
095 Simferopol-S.Varna 2.6 1.36 08/17.00
czyli jest ok... albo spece profa wiedza cos, czego my nie wiemy, a co nas udupi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Jak ci odpiszą na ten Gent to daj znać tu vroon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Cossacco: [qb]Hmm... oto stats profa na : NASZA OFERTA z 06.07.2001 - 08:23 godz.
095 Simferopol-S.Varna 2.6 1.36 08/17.00
czyli jest ok... albo spece profa wiedza cos, czego my nie wiemy, a co nas udupi...[/qb] w ofercie do sciagniecia jest chyba odhaczone, ze juz nie przyjmuja zakladow. Ktos sprawdzil na zywo jak jest ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184 |
Witam! Bylem przed chwila w Profie i mozna obstawiac jeszcze!!! ale w kombinacji 3 zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Prosze o kolejne 2 pewniaki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moga byc po 1,05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Słuchajcie : Gracie za 100mln na 1 Jutro się skapną o co chodzi i kurs na 2 będzie 2.8 I tez gracie za 100 mln ;czyli jakieś 30/100 * 200mln zysku bez ryzyka. Codaje po odliczeniu podatku 34 miliony na czysto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Słuchajcie : Gracie za 100mln na 1 Jutro się skapną o co chodzi i kurs na 2 będzie 2.8 I tez gracie za 100 mln ;czyli jakieś 30/100 * 200mln zysku bez ryzyka. Codaje po odliczeniu podatku 34 miliony na czysto.
|
|
|
Link skopiowany do schowka