Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 40 1 2 35 36 37 38 39 40
Platini #4510674 07/03/2011 04:31
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629

Bonus: Unibet
Platini #4510693 07/03/2011 04:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
znowu ciekawe bety 24k eurosow zagrane na 2;0 Pawliuczenkowej

Platini #4510695 07/03/2011 04:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
jakby to bylo na konia ok, ale tak

Platini #4510696 07/03/2011 04:39
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
gdzie to lookasz? na betfair ?

Platini #4510703 07/03/2011 04:41
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
sam pogralem 2;0 na rosjanke ale za troche mniej tongue 4.33 w bet365

Platini #4510714 07/03/2011 04:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
No BF , wczoraj podobna kwota tak zagrana na Dulko była

Platini #4510719 07/03/2011 04:46
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
dziwi mnie ze kon gra drugi turniej z rzedu tak na maxa skoro broni tytulu podczas IW, a nie wierze ze wydoli 3 turniej grajac na maxa

Sałata #4510747 07/03/2011 04:55
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Sałata
dziwi mnie ze kon gra drugi turniej z rzedu tak na maxa skoro broni tytulu podczas IW, a nie wierze ze wydoli 3 turniej grajac na maxa

ten turniej to bardziej mozna potraktowac za trening dla Jankovic bo rywalki tak naprawde nawet nie daly sie zmeczyc koniowi.

Platini #4510757 07/03/2011 05:01
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
ale mimo wszystko obiazenie jest troche wieksze niz mialaby sobie trenowac juz gdzies w usa i spokojnie przygotowywac do IW, bo srednio okolo 70-80 minut w kazdym meczu na korcie spedzila

Platini #4510767 07/03/2011 05:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
no to szykuje sie u kobitek w deblu supertaibrek tak samo jak w poprzednim roku. Co do Jankovic i Pavluczenko to warto zastanowić się nad tym, że koniu otarła się o finały w poprzednich dwóch turniejach i pytanie czy chce sobie pokazać że wkońcu zgarnie finał?

Platini #4510772 07/03/2011 05:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
te deble sa dziwne, podobnie jak w dzisiejszym chelku francuskim.

Sałata #4510774 07/03/2011 05:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Originally Posted by Sałata

również gram Pavlu @2.88 boks

Platini #4510776 07/03/2011 05:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
większość gra Pavlu i dobrze (młodna ambitna ofensorka), ja jednak pozostane za jankovic, bo coś mi podpowiada że wkońcu cche wziąść jakiś turniej, ale to mój tok myślenia.

Platini #4510777 07/03/2011 05:18
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
debli naprawdę nie rozumiem, jedynie dziś gładko lipsky i ram, bo kto spodziewał się ze będzie tak gładko w supertaibreku u kobitek, nie ja laugh

Platini #4510780 07/03/2011 05:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja pograłem Nastję Pav, ale 2-1 w setach po 5.50 boks
Łatwo nie będzie miała z koniem.

Platini #4510781 07/03/2011 05:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
skoro doszla do finalu to logiczne ze chce, a ze dawno nic nie wygrala motywacja jeszcze wieksza

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Originally Posted by El_Jacinhio
Benesova/Zahlavova boks

powtorka z zeszlego roku. Licze takze na podobny wynik jak wtedy. Oby.

piwo
izi.

Platini #4510783 07/03/2011 05:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
dziś na logikę wyglądała safa, ja za to wybrałem dokić za tą jej determinacje w walce z własnym ojcem i depresją- ciężka sprawa osobista zawodniczki.

dr@nk #4510786 07/03/2011 05:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by dr@nk
dziś na logikę wyglądała safa, ja za to wybrałem Dokić za tą jej determinacje w walce z własnym ojcem i depresją- ciężka sprawa osobista zawodniczki.

Bardzo ją lubię i życzę wszystkiego dobrego. Jelenko! Walczysz! boks

dr@nk #4510787 07/03/2011 05:32
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by dr@nk
dziś na logikę wyglądała safa, ja za to wybrałem dokić za tą jej determinacje w walce z własnym ojcem i depresją- ciężka sprawa osobista zawodniczki.

wybor dobry piwo ale raczej to sie mialo nijak do finalu tongue chce wygrywac musi miec forme wink

Strona 37 z 40 1 2 35 36 37 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,860 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1