|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jest motyw to można grać Czuczo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Jest motyw to można grać Czuczo  czuczo czylo jose acuscao, a gio czyi giovanni lapentti?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tatisvili - Pous Tio, wszędzie kursy równoważne, a Fortuna 1.69-1.93 na Tati.
Cenię ich analityków od tenisa, ale zarazem w poniedziałki, mają najgorszą skuteczność w "swoich" faworytach.
Może na kacu ustala.
Ale jeszcze czas, zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
zastanawiam sie nad Chucho, ale przecież Gio i tak chyba nie zdąrzy na kwale IW ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Motyw na Czucza, niby jest, ale na rynku spokój.
Ciekawe, ale jeszcze czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
zastanawiam sie nad Chucho, ale przecież Gio i tak chyba nie zdąrzy na kwale IW ? Nie takie odległości pokonywali na kwale. Motyw na Czucza, niby jest, ale na rynku spokój.
Ciekawe, ale jeszcze czas. Też często obserwuję rynki co do takich spotkań gdzie ktoś ma odpuścić dla siebie, rzadko coś się rusza. Ostatnio to nawet bylo pare wzrostow na tego co miał przegrać i przegrywał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
zastanawiam sie nad Chucho, ale przecież Gio i tak chyba nie zdąrzy na kwale IW ? Nie takie odległości pokonywali na kwale. Motyw na Czucza, niby jest, ale na rynku spokój.
Ciekawe, ale jeszcze czas. Też często obserwuję rynki co do takich spotkań gdzie ktoś ma odpuścić dla siebie, rzadko coś się rusza. Ostatnio to nawet bylo pare wzrostow na tego co miał przegrać i przegrywał. tzn. spadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
W sumie mecz jest jako pierwszy na korcie centralnym, więc moze szybko wtopi i ucieknie na samolot  warto by bylo grac gdzie nie ma zwrotu za krecze... ale z tego co widzialem to najlepsze kursy gdzie sa zwroty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
W sumie mecz jest jako pierwszy na korcie centralnym, więc moze szybko wtopi i ucieknie na samolot  warto by bylo grac gdzie nie ma zwrotu za krecze... ale z tego co widzialem to najlepsze kursy gdzie sa zwroty wg.mnie niepoleci na kwale  ma jeszcze w planach debelek ktory dzis niegra pozatym jakby mial w planach kwale by sie spakowal po przegranym meczu u siebie w Ekwadorze i polecial do Usa a wybral turniej w Chile
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
No też mi sie to własnie nie podoba i raczej to odpuszczam, bo nie wierze, żeby tak dzis gral w Santiago, a jutro w IW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
ale mając do wyboru IW a Santiago to chyba wybrał by IW  a nie jakiś zapierdziały czelek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No też mi sie to własnie nie podoba i raczej to odpuszczam, bo nie wierze, żeby tak dzis gral w Santiago, a jutro w IW  Można również, grac Czuczo, bez żadnych motywów. W gruncie rzeczy, jest ( jakimś tam ) faworytem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ale mając do wyboru IW a Santiago to chyba wybrał by IW  a nie jakiś zapierdziały czelek tutaj ma szanse powalczyc, przynajmniej czuczo w jego zasiegu a tam pojedzie, 1, 2 runda kwali i  nie oszukujmy sie, w IW niczego i takby nie zwojowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
jak to powiadaja: lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
myślę że tam zdecydowanie wiecej może zarobić  bo to 1 raz gracz ma odpuscic chelka na korzyść wiekszego turnieju?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
myślę że tam zdecydowanie wiecej może zarobić  bo to 1 raz gracz ma odpuscic chelka na korzyść wiekszego turnieju?" niezbyt logiczne i wladze atp moga go zawiesic za ten numer wszystko sie okaze jutro jak bedzie drabinka kwali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
To by musieli 70% tenisistów zawieszać za takie cyrki  no ale racja okaze się jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zaufam Czuczo po raz kolejny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|