Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 28 1 2 24 25 26 27 28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Master.com back
Nie wiem czy Pan poniżej to kibic, czy nie, ale jak widać agresor nie gorszy od gangsterów stadionowych.

[Linked Image]

Krakowska sucha, na bank kibic Cracovii, Wislak spuscilby starej lomot podwawelska.

Bonus: Unibet
Amkwish #4512947 08/03/2011 15:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
delegat PZPN:

Quote
- Przed meczem dyrektor ds. bezpieczeństwa Legii Bogusław Błędowski poprosił mnie, byśmy razem obejrzeli transparenty, które chcieli rozwiesić kibice. Zaznaczam jednak, że to on podejmuje decyzję, ja mogę wyrazić tylko swoje zdanie i opisać sprawę w raporcie. Gdy powiedziałem, że według mnie flaga "ukochane miasto Lwów" nie powinna zawisnąć na trybunach, bo nie ma nic wspólnego z meczem, człowiek przedstawiający się jako wiceprezes stowarzyszenia kibiców Legii powiedział, że jestem chory na głowę i powinienem się leczyć.

laugh laugh laugh

Piostar #4512991 08/03/2011 16:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
całość wink


Na łamach Gazety Wyborczej delegat PZPN opisuje swoje spostrzeżenia podczas meczu Legii z Polonią, sugeruje też Komisji Ligi nałożenie najwyższej kary z możliwych. - Nie chcę wpływać na decyzję Komisji Ligi, bo to ciało niezależne. Wydaje mi się jednak, że Legia dostanie największą karę w tym sezonie. Bluzgi i obraźliwe przyśpiewki z obu stron, bo poloniści też rzucali "k...mi", były właściwie przez cały mecz. Zaczęły się na pół godziny przed spotkaniem. Wszystko opisałem w raporcie, z wyszczególnieniem minut, w których je wznoszono - opowiada Mirosław Starczewski, delegat PZPN na mecz.

- Przed meczem dyrektor ds. bezpieczeństwa Legii Bogusław Błędowski poprosił mnie, byśmy razem obejrzeli transparenty, które chcieli rozwiesić kibice. Zaznaczam jednak, że to on podejmuje decyzję, ja mogę wyrazić tylko swoje zdanie i opisać sprawę w raporcie. Gdy powiedziałem, że według mnie flaga: "Ukochane miasto Lwów" nie powinna zawisnąć na trybunach, bo nie ma nic wspólnego z meczem, człowiek przedstawiający się jako wiceprezes Stowarzyszenia Kibiców Legii powiedział, że jestem chory na głowę i powinienem się leczyć.

- Nie pozwoliłbym także na rozwieszenie transparentu: "Jedna jest siła w tym mieście. To potęga, a wy kim jesteście?". Uważam, że jest prowokujący i przekazałem to Błędowskiemu. Gdy transparent rozwieszono, nie chciałem przerywać meczu, bo uznałem, że próba jego ściągnięcia mogłaby zrobić więcej złego niż dobrego - mówi delegat PZPN.

- Niestety, można było mieć bardzo duże zastrzeżenia do działania służb porządkowych na północnej trybunie. Kibice Legii nie byli przeszukiwani tak starannie jak kibice Polonii, którzy musieli nawet ściągać buty, żeby pokazać, czy nic w nich nie chowają. Prawdopodobnie race mogły zostać przyniesione na stadion jeszcze przed meczem i gdzieś przechowane. Podejrzewam, że do ich wniesienia na trybunę użyto masztów od flag i transparentów.

- Samych petard hukowych było ponad 30. Nie tylko w samej końcówce meczu, kilka wybuchło znacznie wcześniej, a trzy już po tym, kiedy sędzia przerwał i ponownie wznowił mecz. Jeszcze więcej było rac dymnych i świetlnych.

- Pod koniec meczu, kiedy kierownictwo Legii już wyszło, piłkarze podbiegli do kibiców i najpierw krzyczeli wspólnie: "Kto jest mistrzem? Legia!", co było w porządku, ale potem padło: "Polonia K, Polonia S, Polonia starą k... jest" i inne bluzgi. Piłkarze uczestniczyli w tym, a potem jeszcze klaskali.
Skandaliczne zachowanie. Szkoda, że szefowie klubu tego nie widzieli. Piłkarz Manu trzymał podczas tych bluzgów na rękach małe dziecko. Też napisałem to w raporcie - kończy Mirosław Starczewski.

Piostar #4513001 08/03/2011 16:34
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Starczewski - jaki "uczciwy" działacz.

Ze świecą takich szukać w Związku.

W Warszawie żre i sra,
a na święta, na ojcowiznę jedzie.

Nic dziwnego, że taki "uczciwy" w ocenie zdarzeń.

Piostar #4513012 08/03/2011 16:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Proponuje zakaz wyjazdowy dla druzyny Legia Warszawa za śpiewanie razem z kibicami. ;D

Piostar #4513065 08/03/2011 17:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
aaaa i jeszcze jedna kara się szykuje laugh

"W czwartek Komisja Ligi nie tylko ogłosi zamknięcie trybuny północnej czyli "Żylety". Legia zostanie ukarana także za wyjście na mecz z Polonią w koszulkach z napisem "Ukochany klub stolicy". Występowała o pozwolenie do Ekstraklasy SA, ale go nie otrzymała. Dodatkowo prośba dotyczyła wyjścia we wspomnianych trykotach na rozgrzewkę, a nie na prezentację drużyn."

laugh laugh laugh

Piostar #4513117 08/03/2011 18:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Taaa, Manu powinni odebrać prawa rodzicielskie, bo trzymał dzieciaka na rękach podczas bluzgów laugh

Weszło dobrze podsumowało wczoraj ostatnie smędzenie GW o przeklinaniu na stadionach:


"Przeklinają przecież wszyscy, a jeśli nie wszyscy - to większość. Przeklina też Adam Michnik, naczelny "GW". W minutę można przecież znaleźć wywiad z tą ikoną "Gazety", a w nim takie słowa jak "kurwa" oraz "skurwiały", które zostały puszczone drukiem w Polskę (od razu zastrzegamy: nie ma w tym niczego złego, bo nic nie ożywia tak dobrze tekstu jak idealnie wpasowany wulgaryzm). Czy dziennikarzom można przeklinać na papierowych łamach, a kibicom nie można na stadionie? Jak świat długi i szeroki, w teatrach siedzi się cicho, w tramwajach czyta gazety, na koncertach śpiewa, w kawiarniach plotkuje, w kościołach modli, a na stadionach przeklina. Każde miejsce ma swoją specyfikę. Jeśli specyfika stadionowa red. Szymanika aż tak bardzo boli i jeśli wywołuje aż tak wielki niesmak, to wniosek jest prosty: jest zbyt wrażliwy, by chodzić na mecze piłkarskie. Prostacka rozrywka polegająca na oglądaniu meczu i emocjonalnym wyrażaniu swoich poglądów na temat boiskowych zdarzeń i na temat przeciwnika widocznie nie jest dla niego, ale wciąż znajduje szerokie grono odbiorców. To chyba dobrze, że każdy w dwumilionowym mieście może znaleźć coś dla siebie.

Dziennikarz "GW" wychodzi jednak z założenia, że jego szanowne uszy i jego arcygust nie powinny być narażone na kontakt z czymś tak obrzydliwym, jak przekleństwa i że pewnie ktoś o jego wrażliwą psychę powinien zadbać (najlepiej odpowiednim dekretem). Kiedy do gazety dodawano filmy pełne przekleństw i przemocy, to wszystko było w porządku, ale już emocje stadionowe godne są całkowitego potępienia? Tak trudno zrozumieć, że jak kogoś mierzi sztywna atmosfera w operze, to nie idzie (zamiast krzyczeć "śpiewaj, kurwa, coś żywszego"), a jeśli nie lubi ryku tłumu na meczu, to np. wybiera wraz z kolegą gejem na pokaz mody Arkadiusa?

Chcesz pooglądać cycki, kupujesz "Twój weekend", a jak chcesz poczytać smuty - sięgasz po "GW". To takie dziwne, że ludzie mają różne potrzeby i że co innego ich pociąga, co innego bawi? My uważamy, że mecz bez przekleństw jest niepełny, że nienawiść do przeciwnika to kwintesencja futbolu i nie wyobrażamy sobie, że można wypowiedzieć inne słowo niż "kurwa", gdy napastnik nie trafia do pustej bramki. Nie wyobrażamy sobie też, że można iść do opery i słuchać niezrozumiałego wycia, ale doskonale rozumiemy, że są ludzie, którzy mają dokładnie odwrotnie. Ani nie są gorsi, ani lepsi."

A tutaj fotka przywódcy antykiboli Szadkowskiego laugh laugh Prawdziwy autorytet
http://www.weszlo.com/fotonews/1283946640_ScreenShot629.jpg
(trzeba zacytować posta żeby zobaczyć link)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
A tutaj fotka przywódcy antykiboli Szadkowskiego laugh laugh Prawdziwy autorytet
http://www.weszlo.com/fotonews/1283946640_ScreenShot629.jpg
(trzeba zacytować posta żeby zobaczyć link)
nie powinno sie smiac czyjegos nieszczescia tudziez bycia zydem wink

Linc #4513160 08/03/2011 18:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Linc
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
A tutaj fotka przywódcy antykiboli Szadkowskiego laugh laugh Prawdziwy autorytet
http://www.weszlo.com/fotonews/1283946640_ScreenShot629.jpg
(trzeba zacytować posta żeby zobaczyć link)
nie powinno sie smiac czyjegos nieszczescia tudziez bycia zydem wink

Nikt sie nie smieje, wszyscy podziwiamy, bo tak rasowego parcha dawno nie widzieliśmy laugh

Piostar #4513166 08/03/2011 18:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To jakis zart, czy on powaznie tak wyglada?

lupus #4513233 08/03/2011 19:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Piostar #4513235 08/03/2011 19:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
laugh

Piostar #4516064 09/03/2011 20:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Policja zatrzymała dzisiaj " Miśka" ( ten od Dina Baggio)

prawdopodobnie, w związku z zabójstwem " Człowieka ".

Piostar #4516105 09/03/2011 20:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
juz jest po chlopie, dostanie pare ladnych lat - kazdego szkoda

Piostar #4516151 09/03/2011 21:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Dalej nic nie mają,zatrzymali go by przesluchac(czy czasem nie slyszal kto mógł zabić hehe)pierdolenie w tvnie.

xTNTx #4516791 10/03/2011 00:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by OSIK
Dalej nic nie mają,zatrzymali go by przesluchac(czy czasem nie slyszal kto mógł zabić hehe)pierdolenie w tvnie.
bzdury

xTNTx #4516842 10/03/2011 00:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by OSIK
Dalej nic nie mają,zatrzymali go by przesluchac(czy czasem nie slyszal kto mógł zabić hehe)pierdolenie w tvnie.
dokladnie, nie wspominajac juz o tym ze policja 'odnosi sukces' chwalac sie zatrzymaniem znanej medialnie osoby smile

Krystian #4516927 10/03/2011 01:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
W Polsce jeśli kogoś zatrzymali albo prokuratura postawiła zarzuty to ten ktoś już jest przez media automatycznie uznany za winnego. O ewentualnym wypuszczeniu czy uniewinnieniu jakoś później nigdy nie słychać.

Piostar #4516974 10/03/2011 01:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie rozumiecie, ze Pawel juz byl do tej sprawy zatrzymany i puszczony, nie lapiecie ? ta akcja byla zaplanowana, 5 rano, zarzuty sporzadzone i doprowadzony do prokuratury, sanki prawdopodobnie od razu, polezy i to grube lata - ale jak mowie, kazdego szkoda

Piostar #4517023 10/03/2011 01:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jego szkoda? Serio?


Strona 26 z 28 1 2 24 25 26 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1